Jump to content
Dogomania

*CC* - Elza- mamy DS! cudowny DS! Pojechala do domku !!!


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ostatnio zalatana, domek jest zainteresowany, wydaja sie fajni i odpowiedzialni.
Na szkolonku nie byla jeszcze niestety, teren szkolen jest lekko hmm blotnisty a Marcinowi urodzily sie Corgisie wiec tez chwilowo jest ograniczony czasowo.
Mam nadzieje ze niedlugo cos sie ruszy w tym temacie.

Zrobilam dzisiaj przelew 380zl na kolejny miesiac hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Jako ze szkoleniowiec niema czasu i miec go zapewne nie bedzie a domku doswiadczonego brak Elza jedzie do DT u innego szkoleniowca, warunki domowe + szkolenie .
800 miesiecznie.
Pieniazki ktore zostaly wplacone na hotel przejda na oplate za DT i szkolenie- ile, to zalezy od tego kiedy Elza zmieni adres zameldowania :)

Link to comment
Share on other sites

Super, tez bardzo sie ciesze z takiego obrotu sprawy. W DT napewno poznamy ja blizej, latwiej bedzie wybrac odpowiedni domek. Bedzie miala na stale czlowieka ktory pokaze jej jakie zasady panuja w relacjach psio-psich i psio ludzkich. Troszke dyscypliny, konsekwencji sie przyda dziewczynie...no i staly kontakt z czlowiekiem, bedzie zachwycone pewnie:loveu:
Jest odzew z ogloszen ale niestety wiekszosc ludzi ma blade pojecie o prowadzeniu molosa...chca bo duze i slodkie. Nie zdaja sobie sprawy z tej ogromnej sily ktora bedzie nimi targac na spacerach na widok innego psa...bagatelizuja to strasznie! Powoli boje sie czytac odpowiedzi w ankietach przedadopcyjnych bo takie teksty leca ze nie wiem czy amiac sie czy plakac...:shake:

Troszke nas pociagnie po kieszeni Elzunia...mam nadzieje ze jakos damy rade.
Gdyby ktos mogl banerek wyczarowac i pomoc porozglaszac watek...sami nie pociagniemy niestety a w kazdej chwili moze zjawic sie kolejny CC w potrzebie:oops:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ,że tu się pytam:oops: ale tu Cię furciaczek najczęściej można spotkać:razz: czy Ty jesteś jeszcze w Londynie?
Jeżeli tak to w jakich okolicach mieszkasz? Jeżeli można wiedzieć pytam bo ja już tu jestem ale na razie bez moich futer i chętnie bym jakieś zwierze potarmosiła za uszy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='minia913']przepraszam ,że tu się pytam:oops: ale tu Cię furciaczek najczęściej można spotkać:razz: czy Ty jesteś jeszcze w Londynie?
Jeżeli tak to w jakich okolicach mieszkasz? Jeżeli można wiedzieć pytam bo ja już tu jestem ale na razie bez moich futer i chętnie bym jakieś zwierze potarmosiła za uszy:evil_lol:[/QUOTE]

No! Na jakas kawe mozna by sie wybrac:loveu:
Mieszkam na Streatham Common:p

U mnie futer sztuk 6, jest za co tarmosic:evil_lol:


Ide troche posmapowac...malo ludzi cos zaglada do Elzuni:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Zaglądam do byłej Mielczanki, może uda mi się coś wpłacić pod koniec września:)[/QUOTE]

[quote name='beataczl']zagladam do slicznej Elzy :smile:
ja tez cos wplace , ale okolo 23 wrzesien dopiero, wczesniej nie dam rady
ale juz prosze o nr konta na PW , bo potem gdzies mi ta deklaracja ucieknie[/QUOTE]

Dziekuje:loveu:

Beatko konto to samo co dla Abiego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...