Jump to content
Dogomania

*CC* - Elza- mamy DS! cudowny DS! Pojechala do domku !!!


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='WATACHA']Ostatnio corsiaczki cieszą się powodzeniem.Dobrze rozreklamowane :).Sunia bardzo ładna.Jak mi sie uda jaki mały przekręt za męża plecami to cosik wpłacę:evil_lol:.[/QUOTE]

Mnie przeraza coraz wieksza popularnosc rasy...bedzie zatrzesienie caniakow w schronach:shake:

Mozesz podeslac mi na PW swoj adres?
Mam prezent dla Ciebie:diabloti::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Elza jeszcze w hotelu:roll:
W sobote idzie na grupowe szkolenie, zobaczymy jak tam bedzie sie zachowywac.
Pan szkoleniowec do ktorego idzie na DT chce sprawdzic najpierw jak reaguje na inne psy i zobaczyc czy w razie spotkania jakiegos psiaka przy windzie w bloku nie dojdzie do niebezpiecznych sytuacji. Jesli stwierdzi ze da rade nad nia zapanowac to idzie do DT, jesli nie to zostaje w hotelu.
Cos Ci szkoleniowcy tak srednio chetni do pracy sa zauwazylam.

Jestem w kontakcie z malzenstwem weterynarzy, wspominalam pare stron wczesniej. Sa dalej zainteresowani, powoli pomysle nad wizyta przedadopcyjna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Jakby sie chcial Jamor sklonowac, to byloby najlepiej. On nie takie psy wyprowadza na prosta. Moze u Jamora byloby miejsce?[/QUOTE]

Zobaczymy co w sobote wyniknie i wtedy bedziemy myslec.
Wkurza mnie lekko ta opieszalosc....

Rozmawialam z Pania wet wlasnie, wizyta bedzie ok 10 pazdziernika bo jada na urlop, wtedy tez skonczone bedzie ogrodzenie.
Miejsce z opowiadan rewelka, bez psiakow, sa koty i konie, na uboczu, na teranach spacerowych o psa bardzo ciezko, niema ryzyka ze w parku podleci jakis luzem puszczony psiaczek, ze na klatce schodowej bedzie spotkanie oko w oko z innym psem. Na wizyte chce wyslac Age z 2 CCtami, zobaczymy co z tego wyjdzie:p

Link to comment
Share on other sites

Jest kolejny bardzo powazny kandydat:cool3:
Panstwo maja doswiadczenie z CC, i to z CC ktory nieprzepada za innymi psami- w tej kwesti ciezko ich bedzie zaskoczyc bo Bonusek rowniez potrafil na poczatku niezle rogi pokazac.
Niestety Bonus jakis czas temu odszedl za TM i Panstwo rozgladaja sie za nowym przyjacielem.
Tu duzym plusem jest doswiadczenie z molosami i psami ogolnie. Bedzie trzeba wizyte zrobic i jakos wybrac miedzy domkami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...