Jump to content
Dogomania

*CC* - Elza- mamy DS! cudowny DS! Pojechala do domku !!!


furciaczek

Recommended Posts

[B]Suczka Elza rasy Cane - Corso urodzona 25.01.2009 plowa z czarna maska.
Zostala oddana przez wlascicielke, podobno nie tolerowala drugiego dziecka- ale trzeba to sprawdzic.
Nie radzi sobie w schronisku, jest zdezorientowana i przestraszona- byla domowa suczka a nagle takie cos.
Lece szukac miejsca w hotelu za rozsadna cene.
Mamy 2 domki czekajace na suke do adopcji ale zanim polecimy Elzunie trzeba zobaczyc jaki ma charrakterek.[/B]



[B][COLOR="#ff0000"]Elza juz w hotelu w Konstancinie, poczatkowo byla bardzo zestresowana ale z kazdym dniej jest lepiej. Mysle ze za ok tydzien zaczniemy ja oglaszac, musimy ja troszke lepiej poznac.
Koszt hotelu to 380zl + karma - bardzo prosimy o pomoc[/COLOR][/B]

EDIT: 12.09.2010
[B]W zwiazku z tym ze Elza wymaga indywidualnego podejscia, masy pracy, konsekwencji i cierpliwosci podjelisy decyzje o umieszczeniu jej w DT u szkoleniowca, koszt to 800zl miesiecznie. W chwili obecnej Elza nie moze isc do DS, obawiamy sie zwrotu z adopcji...owszem zglaszaja sie chetne domki ale niestety ludzie bagatelizuja problem i sa malo odpowiedzialni. Dziewczyna jest mloda, kontaktowa i dosc szybko powinna nauczyc sie zasad jakie panuja w relacjach psio- psich i psio - ludzkich. Mamy nadzieje ze po miesiacu bedzie mozna juz rozgladac sie za doswiadczonym DS ktory bedzie gotowy pracowac zgodnie z zaleceniami DT.
Bardzo prosimy o wsparcie, nawet drobne wplaty jednorazowe sa dla nas zbawieniem- sami nie damy rady, a bez szkolenia niestety kiepskie sa szanse na udana adopcje. A w hotelu napewno nie uda sie osiagnac zamiezonych efektow.[/B]

[CENTER][B]Kontakt w sprawie adopcji/pomocy
[email][email protected][/email]
gg: 3220722
tel:606 361 293 [/B][/CENTER]



[IMG]http://i28.tinypic.com/2ep1v2o.jpg[/IMG]

[IMG]http://i29.tinypic.com/2ugni92.jpg[/IMG]

[IMG]http://i30.tinypic.com/313k2l1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i28.tinypic.com/2mo5kyr.jpg[/IMG]

[B]Potrzebne deklaracje na hotel!![/B]



[COLOR="#ff0000"][B]Wplaty jednorazowe SIERPIEN:[/B]

Delicja- 50zl
Jamajka -50zl
Nowy Wlasciciel Oscara- 100zl
Renia - 200zl
Jamajka 100zl
Ula 50zl
Nowa Wlascicielka Torcia - 50zl
G&G WP - 25zl

razem: 625 zl


Deklaracje stale:



[B]
Wydatki:[/B]
Transport- 100zl
hotel - 380zl
hotel 380zl
szkolenie 400zl

razem- 1260zl[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek'][b]szukamy transportu mielec- kontancin-jeziorna- im szybciej tym lepiej[/b][/QUOTE] Moze by sie udalo podrzucic sunie gdzies pod Radom. Piesek astek mlody tez szuka transport tylko ze do Lodzi.

Kocie testy dla suni zamowione w schronisku. Jak beda zdjecia to wkleje.

DZIEKI ZA WATEK I ZA POMOC DLA SUNI :Rose:

Link to comment
Share on other sites

A skąd to się Ciotki zwiedziały o suni jak na stronie Jej nie ma ;)
Mielec-Kielce-łódź, a Mielec -Radom-Łódź to nieduża różnica, tylko z Radomia ktos by musiał psiaki zabrać dalej (albo jednego albo się zgubiłam ...)

Przez Kielce do Łodzi ok. 260, przez Radom ok.290 km.

Link to comment
Share on other sites

Ciocia Ulka sie wygadala hihih

Sliczna dziewczynka, juz ja wyslalam do paru osob czekajacych na suke do adopcji. Zaznaczylam ze narazie tak tylko informacyjnie a adopcja najwczesniej za 2-3 tygodnie...choc wolalbym ja miesiac chociaz potrzymac i sprawdzic zachowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']A skąd to się Ciotki zwiedziały o suni jak na stronie Jej nie ma ;)
[/QUOTE] Zdjecia suczki przyslala mi Pani Iza dzisiaj ok. 14, wiec nie bylo szans, zebym ja dodala na strone. Ale za to moglam wyslac pw i maila do Furciaczka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']A skąd to się Ciotki zwiedziały o suni jak na stronie Jej nie ma ;)
[/QUOTE] Zdjecia suczki przyslala mi Pani Iza dzisiaj ok. 14, wiec nie bylo szans, zebym ja dodala na strone. Ale za to moglam wyslac pw i maila do Furciaczka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Zdjecia suczki przyslala mi Pani Iza dzisiaj ok. 14, wiec nie bylo szans, zebym ja dodala na strone. Ale za to moglam wyslac pw i maila do Furciaczka.[/QUOTE]

..a Furciaczek rozesłał dalej.. i ruszyła lawina :) oby zatrzymała się dopiero w nowym domku :razz:

Link to comment
Share on other sites

Nie bedzie sterylizowana, chyba, ze za 2-3 tygodnie. Na razie zostala doszczepiona.
[QUOTE]Suczka Elza rasy Cane - Corso urodzona 25.01.2009 maści płowej czarny pyszczek oddana przez właścicielkę ponoć nietolerowała drugiego dziecka a ja myślę ze nie
dawali sobie z nią rady jest na wyb. 4 . Ma książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami tylko odnowiliśmy na wirusówki, jest trochę przestraszona bo nie wie co się dzieje dlatego zdjęcia są tak zrobione[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Taaaak tylko teraz jest taki zonk, że Reno może tylko na weekendach, a ja w sobotę pracuję, w niedzielę pewnie też, bo Asia wyjeżdża i ktoś musi być w hoteliku .... Dla mnie najlepiej byłoby w przyszłym tygodniu, nie na weekendzie..... tylko trzeba by szukać kogoś kto by mógł psiaki odebrać ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...