Jump to content
Dogomania

*CC* - Elza- mamy DS! cudowny DS! Pojechala do domku !!!


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I kombinujemy jak ja na sterylke dostarczyc...wejscie z nia do poczekalni...no raczej nie wygladaloby to zbyt ciekawie:roll:
Napewno zostanie z nami jeszcze troszke, w tej chwili prawie murowany powrot z adopcji bo jak psa zobaczy to koniec, a sily toche ma dziewczyna plus uparta jak osiol. Trzeba ja jakos chociaz wstepnie wyprostowac...nie chialabym zeby kiedys sie komus wyrwala i dopadla jakiegos pieseczka:shake:
Mozliwe ze zapiszemy ja po prostu do szkoly:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No a wiec na wizyte pojechala Asia i Aga z CCtami - Uzka i Ozzym:loveu:
Na podworku syf, sasiadka obok pijana w sztok- prawdopodobnie codziennie tak.
W domu...no nie bede publicznie juz opowiadac bo nie wypada no ale koszmar ;/
Pani ogolnie to chce miec psa ktory raz groznie wyglada, dwa pozagryza wszystkie burki we wsi, 3 nie bedzie sie wachal zeby zaatakowac czlowieka...

:shake:

Link to comment
Share on other sites

masarka:shake: mają ludzie pomysły niema co . Ja jednak myślałam, że u Elzy był ktoś z potencjalnego domku i zabrał ją na spacer bo coś pisałaś takiego na wątku , że ma być taka wizyta ale wychodzi na to ,że to zupełnie inny temat:shake: brak słów, co ludzie wymyślają ,,ma zagryzać inne psy'' :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='minia913']masarka:shake: mają ludzie pomysły niema co . Ja jednak myślałam, że u Elzy był ktoś z potencjalnego domku i zabrał ją na spacer bo coś pisałaś takiego na wątku , że ma być taka wizyta ale wychodzi na to ,że to zupełnie inny temat:shake: brak słów, co ludzie wymyślają ,,ma zagryzać inne psy'' :angryy:[/QUOTE]

Bedzie ale jeszcze nie wiemy kiedy ;)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Elza miala goscia...inny to byl gosc, nie ten planowany wczesniej. Mieszka jakies 200 metrow od hotelu wiec nie zastanawiajac sie dlugo stwierdzilismy zeby od razu przychodzil:evil_lol:
Fajny zbieg okolicznosci trzeba przyznac.
Pan zabral suke na spacer...przerazil sie troszke tego spaceru bo widzial jak reaguje na inne psy, ale maja pomyslec, zastanowic sie. Moze po paru lekcjach na szkoleniu znowu do niej zajzy i zobaczymy czy cos z tego wyjdzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']Czyli gość przyszedł i poszedł bez Elzy ?? ;) coś sie u panienki zmieniło? ile u was sterylka kosztuje, pewnie bardzo dużo .....koło stolycy ;)[/QUOTE]

Przeszedl, poszedl, bedzie myslal, ma jeszcze ja poodwiedzac- ale zobaczymy :)
Co do kosztow sterylki to jeszcze nie wiem, ale mysle ze cena nie bedzie zwalac z nog bo Pan doktor po kosztach czesto nasze psiaki kroi ;)
Najpierw skupimy sie na szkoleniu- czekam na wycene tej "zabawy" a potem zajmemy sie sterylka.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Pan przyszedl z cala rodzina w odwiedziny....cos nam sie wydaje ze wpadl po uszy:evil_lol:
Dosc fajnie sobie z nia radzi i lapie kontakt. Pan chce wziasc udzial z Elza w zajeciach ze szkoleniowcem, pewnie na kilka lekcji pochodza, kilka razy ja jeszcze odwiedza i wtedy zdecyduja czy sa pewni decyzji o adopcji:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...