Jump to content
Dogomania

Maks za TM


tamb

Recommended Posts

W schronisku w BB jest pies w typie husky po amputacji ogona i łapy. Psy go tak pogryzły. Grozi mu do nich powrót jak się wygoi w szpitalu. Pomoc potrzebna na wczoraj. Ja tego nie ogarnę. Kto się tym może zająć. Tam nikt się nim nie przejmie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']W schronisku w BB jest pies w typie husky po amputacji ogona i łapy. Psy go tak pogryzły. Grozi mu do nich powrót jak się wygoi w szpitalu. Pomoc potrzebna na wczoraj. Ja tego nie ogarnę. Kto się tym może zająć. Tam nikt się nim nie przejmie.[/QUOTE]
Tamb będzie ciężko, wszyscy jesteśmy zapsieni maksymalnie :(
To koszmar, co się dzieje w niektórych schronach, Rozumiem, że nie ma szans na to, by BB dostał kojec osobny?

A z innnych spraw. Z tego, co pamietam, Maks jest alergikiem. Mam obecnie ten sam problem z Mają. Jakie Maks miał objawy swojej alergii? I co mu najbardziej pomaga?

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam zwrot za Maksia do Klubu Wytrwałych Baloniarek:) Troszkę to trwało i chyba nie zmieściłam się w tych regulaminowych 6 tygodniach, ale to tylko dlatego, że pomimo wysyłanych pw oraz pisanych postów nie dostawałam numeru konta, Macia dopiero parę dni temu mi wysłała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Zrobiłam zwrot za Maksia do Klubu Wytrwałych Baloniarek:) Troszkę to trwało i chyba nie zmieściłam się w tych regulaminowych 6 tygodniach, ale to tylko dlatego, że pomimo wysyłanych pw oraz pisanych postów nie dostawałam numeru konta, Macia dopiero parę dni temu mi wysłała.[/QUOTE]
Bardzo dziękuję, jesteś kochana.

Link to comment
Share on other sites

To właśnie ta piłeczka, z którą się Maks nie rozstaje. Na zdjęciu jest zużyta, aktualna i zapasowa. Dwie piłeczki są kupione z bazarków. Bazarki są bardzo ważne bo nawet taki rzędu 56zł zakup nie jest obojętny przy mojej ilości zwierząt. Dziękuję za udział w bazarkach :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...