Jump to content
Dogomania

Maks za TM


tamb

Recommended Posts

Bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć. Maks zawsze miał jeden model piłki i mamlał w pyszczku cały czas. Piłeczka wystarczała na krótko i ciągle trzeba było kupować. Podstawiałam pod pyszczek inne ale nie reagował, szukał swojej. Zareagował na zabawkę Timona, nie tak radośnie jak na swoją piłeczkę ale ją nosi w pyszczku. Może wystarczy na dłużej bo z bardzo dobrej firmy (kong). Trochę mi szkoda Maksa bo swoją piłeczkę uwielbiał ale musiałam sprowadzać z animalii bo nigdzie indziej nie ma i szybko niszczył a kosztowała 23zł. Aktualna jest dużo droższa, piszczy i może będzie niezniszczalna.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj z koleżanką spacerowałyśmy ze wszystkimi moimi psami po kolei. Myślałam, że Maks się zmienił trochę bo dla nas jest kochany. Niestety, na spacerze zobaczyłam dawnego Maksa. Znajoma szła kilka kroków za mną a on szczerzył zęby i był gotowy do ataku. Skróciłyśmy spacer bo to nie miało sensu. Miałam nadzieję, że do obcych też się zmienił. Że z kimś się w końcu zaprzyjaźni i na czas moich wyjazdów, ktoś będzie mógł u mnie zamieszkać ze zwierzętami. Nic z tego, dalej będę niewolnicą rezygnującą z każdej propozycji wyjazdowej. Szkoda. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...