Jump to content
Dogomania

Maks za TM


tamb

Recommended Posts

Grubasek bez ogonka będzie miał w środę operację. Gula urosła na pleckach, była w kwietniu biopsja. Jest to tłuszczak ale bardzo rośnie. W tej chwili ma wielkość połowy brzoskwini. Chyba lepiej usunąć bo jak będzie to rosło i rosło. Co byłoby za rok czy za dwa. z drugiej strony boję się operacji. Mogę jeszcze odwołać.

Link to comment
Share on other sites

Tamarko, kompletnie nie wiem jak poruszać się teraz po dogo.

Szukam wątku Henia i nie moge znaleźć dlatego pozwoliłam sobie napisac u Maksa.

Mam fajnie brzmiące zapytanie o Henia.

Pani z Wadowic chce wiedzieć ile Henio ma lat, czy nadaje się do chłopca 11 letniego a ja nie pamiętam co napisane jest na watku Henia.

Zadzwonię jutro do Ciebie, na razie poprosiłam Panią o podanie adresu mailowego abym lepiej mogła przedstawić Henia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tamarko, kompletnie nie wiem jak poruszać się teraz po dogo.

Szukam wątku Henia i nie moge znaleźć dlatego pozwoliłam sobie napisac u Maksa.

Mam fajnie brzmiące zapytanie o Henia.

Pani z Wadowic chce wiedzieć ile Henio ma lat, czy nadaje się do chłopca 11 letniego a ja nie pamiętam co napisane jest na watku Henia.

Zadzwonię jutro do Ciebie, na razie poprosiłam Panią o podanie adresu mailowego abym lepiej mogła przedstawić Henia.

Do mnie też ta pani miała mnóstwo zapytań w sprawie psow. Odpowiadałam i odpowiadałam, a ona przestała się odzywać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...