Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

[quote name='kaja555']ja myślę, że nie ma wyjścia, jak zagadać tego faceta

przydałaby Wam się w tym pomoc fundacji, z SOS nikt nie chciał w końcu pomóc?[/QUOTE]

Dobry pomysl jakos faceta podejsc...ta SOS tez trzeba poprosic...

Jest jakas klatka lapka...moze to by pomoglo
zobaczcie ten watek maja ten sam problem moze sie czegos nowego nauczymy???

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193876-Wierna-*ŻABKA*-od-kwietnia-mieszka-pod-balkonem-przy-Fr.Nullo-jak-Ją-złapać/page11[/URL]

Link to comment
Share on other sites

cześć. ubolewam bardzo nad losem tego psiaka, bardzo :( i bardzo chciałam składać się z Wami na jego hotelik bądź też domek tymczasowy. jak wiadomo nie ma takiej opcji i jest mało prawdopodobna. interesuje mnie za to bardzo jakieś rozliczenie na ten moment. poproszę o odpowiedź co z tymi pieniążkami które dotarły. czy one czekają na cud czy też może są inaczej spożytkowane. chciałabym wiedzieć

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol::shake:[quote name='felka']cześć. ubolewam bardzo nad losem tego psiaka, bardzo :( i bardzo chciałam składać się z Wami na jego hotelik bądź też domek tymczasowy. jak wiadomo nie ma takiej opcji i jest mało prawdopodobna. interesuje mnie za to bardzo jakieś rozliczenie na ten moment. poproszę o odpowiedź co z tymi pieniążkami które dotarły. czy one czekają na cud czy też może są inaczej spożytkowane. chciałabym wiedzieć[/QUOTE]

:razz:Moze nie bedzie tak zle jakos sie zlapie ;)co z ta klatka lapka??:eviltong::eviltong: mialam takie na koty, jak wkladalo sie jedzenie , to jak wlazl, buch zamknieta , kot w srodku ...mowie o dzikich kotach...one bardzo madre, ze hej...:shake:

:loveu:Felka ma racje musicie zrobic rozliczenie (osoba zbierajaca na konto) czy prowadzaca watek, czyli w tym wypadku podac kto ile wplacil bo wedlug regulaminu zamkna nam watek (mod czyta):angryy::angryy:i beda nieprzyjemnosci, osoba prywatna rozlicza sie raz na tydzien, fundacje raz na miesiac...podajcie tylko wplywy, nick , suma.Jaka osoba o danym nicku ile wplacila, mozecie sumowac wplaty wydatki miesiecznie.....narazie nie wiem czy byly wydatki ale chyba nie????;);)

Czy ktos wie o takiej klatce/lapce??? Podaje watek gdzie jest podobny o ile nie identyczny problem i szukaja takiej klatki/lapki:oops::oops:dostalam emaila w tej sprawie na PW..

Podaje jeszce raz watek , nie mam czasu poczytac (mam Sajgon) bo jade do Chicago na tydzien...od 11 do 17 pazdziernika nie bedzie mnie ale bede miala dostep do laptopa (mam nadzieje):evil_lol::evil_lol: niby hotel dobry, moze bardzo dobry;);)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193876-Wierna-*ŻABKA*-od-kwietnia-mieszka-pod-balkonem-przy-Fr.Nullo-jak-Ją-złapać?p=15482935#post15482935[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie pisałam nic, bo troche mnie mnie było, ale w zasadzie nie mam też co pisać.

Felka - pieniądze nie czekają na cud, i dla Twojej wiadomości nie są spożytkowane w inny sposób, czytaj: nie przywłaszczyłam sobie pieniędzy które zostały wpłacone dla psa.

Wczoraj pomyślałam, że zrobię przelewy do osób które wpłaciły, bo szkoda, żeby kasa się marnowała, może inny psiak skorzysta. Chciałabym to zrobić, aby uniknąć takich oskarżeń jak to które przeczytałam. Pieniądze stoją w miejscu, nie sa spożytkowane w żaden sposób, a może pomogą innemu biedakowi.

Pies ma zrobione legowisko, przez sąsiadów, pod daszkiem jest styropian, żeby było cieplej, na to położone kocyki. Widziałam, jak kręcił się koło budy, ale wieczorem nie moge go dojrzeć czy tam śpi, bo zazwyczaj go nie ma, może w nocy chowa się tam gdzie mówiła ta kobieta.

Chciałam pomóc psu, ale wydaje mi się, że wszystko wzięło w łeb, wątek upada, no bo o czym tu pisać, pies nadal nieufny, nie chce bliżej podejść. Sytuacja bedzie sie kręcić w kółko a to nie ma sensu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Dziewczyny trzymam za Was kciuki!

Kiedy łapanka?Może uda mi się podjechać.[/QUOTE]
Z tego co mi przekazała kaja555, to P. Aneta ma się odezwać w środę, ale jutro sie jeszcze jej przypomnę i zadzwonię, jak coś będę już widziała i coś uzgodnię to napisze wszystko.
Zapraszamy do nas, jesteśmy tam gdzie zawsze, czyli z boku sklepu;)

Link to comment
Share on other sites

Pani Aneta z fundacji to bardzo konkretna osoba, jeżeli nie zadzowni w najbliższym czasie to jej się jutro przypomnij.

Myślę że uda się zorganizować łapankę i Wąsala "odstrzelić". W takich trudnych przypadkach niestety jest potrzebny fachowiec, doświadczony w takich akcjach.
Trzymam kciuki, bo przecież nie możemy się poddać i zostawić psa tak na zimę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']będzie pomoc w złapaniu

jeżeli nikt z deklarujących się nie wycofuje, to też hotelik Wąsal ma

czy ktoś się chce wycofać?[/QUOTE]

Ja sie nie wycofuje...uwazam, ze nie ma sensu odsylac pieniedzy.....dzieki za rozliczenie, deklaracje..teraz jestesmy OK!!!

Felka nie obrazaj sie tylko cos zadeklaruj!!!! Bardzo prosze bo bda wydatki...czekamy na pomoc Monice...nie zrazajcie sie w koncu da sie zlapac!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...