Jump to content
Dogomania

Maksio odszedł... :(


kikou

Recommended Posts

[quote name='Olena84']hmm, ciotka a ja na Maksia nie wysylalam? Wydaje mi sie ze marcu cos poszlo na niego, napewno nie bylo razem z Gają słane[/QUOTE]

dobrze, że Jesteś czujna - oczywiście wpłacałaś 15.03... a ja sie pomyliłam i dwa razy napisałam Aldrumka i 14tego i 15tego
... lece poprawić na pierwszej stronie,
nie zmiania nam to jednak kwot...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki bazarkowi Poker tu trafiłam i bazarek dla małego - na spółkę z innymi chłopakami zrobiłam ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243344-SHOPPING-140-32-34-36-dla-Maksa-Jarka-i-Leszka-do-17-05-20-00?p=20844100#post20844100[/URL]
Proszę o pomoc w podrzucaniu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Satrina']Biedny Maksi, mam nadzieje,ze wiecej sie nie przydarzy takie chwilowe odplyniecie.Widze, ze umknal mi marzec w oplatach, wiec puszczam jutro maj i zalegly marzec.Buziaki dla Maksia[/QUOTE]

[quote name='b-b']Dzięki bazarkowi Poker tu trafiłam i bazarek dla małego - na spółkę z innymi chłopakami zrobiłam ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243344-SHOPPING-140-32-34-36-dla-Maksa-Jarka-i-Leszka-do-17-05-20-00?p=20844100#post20844100[/URL]
Proszę o pomoc w podrzucaniu ;)[/QUOTE]


ale super, że Jesteście!!!
bardzo dziękujemy!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Dzięki bazarkowi Poker tu trafiłam i bazarek dla małego - na spółkę z innymi chłopakami zrobiłam ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243344-SHOPPING-140-32-34-36-dla-Maksa-Jarka-i-Leszka-do-17-05-20-00?p=20844100#post20844100[/URL]
Proszę o pomoc w podrzucaniu ;)[/QUOTE]
Całe szczęście ,że mój bazarek zaowocował kolejnym bazarkiem.

Link to comment
Share on other sites

Maksio już ok, chociaż był moment, że się o niego bałam.
Niestety pomimo opróżniania ropnia po zastrzyku Maksio drapał miejsce, w którym dostał ten nieszczęsny lincospectin, w końcu rozdrapał. Może to i lepiej, bo można było to solidnie przepłukać octeniseptem. Dostawał też inny antybiotyk DUOMOX doustnie. Maksio usiłował gryźć przy każdej próbie majstrowania przy grzbiecie, ale sam chętnie próbował sobie tam gmerać tylną łapą. Kołnierz nic by nie dał więc po prostu musiałam go ciągle pilnować.
To druga w moim życiu taka reakcja psa na lek, poprzednio suka miała takie coś po jednokrotnym podaniu tolfedyny. Raczej nie ma opcji żeby przy podawaniu zastrzyku dostały się tam jakieś bakterie, bo zawsze polewam trochę octeniseptem.


Jest ostrzyżony w ząbek, bo co go biorę na kolana daję radę obciąć ze 2-3 kłaki po czym Maksio szarżuje więc daję mu spokój.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Policz już moje 50 z bazarku.Jak wpłyną, to za kilka dni wpłacę.[/QUOTE]
to ja mam to wpisać w rozliczenie, a przelew poleciał do Neris?



...a od moich ostatnich podsumowań zaksięgował sie przelew od Justynak 100,- i Satriny 20,-
bardzo dziękujemy!!! ciągle brakuje 330,- zł na dt maj i ostatnie koszty wet :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...