Jump to content
Dogomania

Maksio odszedł... :(


kikou

Recommended Posts

zdjęcia Maksia - jaka przyjemność na koniec dnia!
uwielbiam go :loveu: uszy ma jak Myszka Miki
Neris powinnaś brać chociaż po 5 zł za każde opublikowane zdjęcie Maksia (bo są tego warte!), to szybko by się dziura w budżecie załatała :D

Link to comment
Share on other sites

Maksio się ciągle czochra w jednym miejscu, tuż nad ogonem. Włazi pod krzesło i się tam przeciąga. Oglądałam to miejsce milion razy i nic nie widać, chyba trzeba będzie to ogolić i pobrać zeskrobinę albo w końcu Maksio sam to sobie wygoli trąc o krzesło.

Link to comment
Share on other sites

Jak nie ma niczego na skórze i nie poszerza się na resztę skóry, to moze on po prostu tak lubi.Przecież on sam w to miejsce się nie podrapie :eviltong: A jak z gruczołami okołodbytowymi? Sprawdzałaś czy nie są pełne?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Maksio myje patyki i śnieg wokół nich.
Nie wiemy dlaczego, powiedzieć nie chce!

[IMG]http://images43.fotosik.pl/1796/1d379c691d5e495amed.jpg[/IMG]

Jest zdegustowany mokrym, obleśnym śniegiem na podwórku

[IMG]http://images33.fotosik.pl/625/d4f8bd3959a43713med.jpg[/IMG]

A widzieliście to?
Pyton tygrysi cytrynowy czy cuś, był w naszej lecznicy i komórką udało mi się go złapać:


[IMG]http://images41.fotosik.pl/1990/bc9fb1b002b3adea.jpg[/IMG]
[IMG]http://images45.fotosik.pl/1768/bebcf68c2fe9b427.jpg[/IMG]

Pan krzyczał "AAAA, tylko nie robić zdjęcia moim majtkom", więc udawałam że nic nie widać:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Ja go obmacałam! a właściwie ją, bo to dziewczyna. W dotyku jest superowa, mięciutka i ciepła!

Tylko że zjada świnki morskie :([/QUOTE]

To niefajnie,W naturze to co innego, ale tak z zimną krwią dawać na pożarcie te miłe stworzenia...:-(brrrr.
A Maksio jak zwykle przeuroczy. Mógłby na starość się nauczyć mówić nie tylko dziamgolić.

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam, że nie ma żadnego wytłumaczenia dla trzymania tych zwierząt w domu, zwłaszcza że to hobby okupione jest naprawdę cierpieniem gryzoni :( jak pan się przyznał czym karmi węża nie mogłam opanować nerwów, przecież ja mam świnki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynak']Czy informacje z pierwszego postu są aktualne? Czy Maks nadal ma długi? Na jakie konto można wpłacać dla niego pieniądze, bo chyba ślepawa się zrobiłam, bo nie widzę ;)[/QUOTE]

O ile mi wiadomo,tonie w długach,a biedna Kikou jest bez internetu więc nawet nie ma jak o tym zakomunikować :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynak']A na jaki rachunek można wpłacać pieniądze?[/QUOTE]

wpłata od Justynak dotarła - bardzo dziekujemy!!

na dniach wstawie aktualizację rozliczeń,

a z długiem Maksia to jest tak, że piesio nie ma nawet połowy deklaracji stałych, toteż co i raz bazarki lub pomoc doraźna łatają dziury w Maksiowej skarpecie, a potem sytuacja sie powtarza ... i znowu łatamy :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że pieniążki doszły. Ustawiłam stałe zlecenie dla Maksa, na taką samą kwotę, do sierpnia, więc, jeżeli chcecie możecie mnie dopisać do deklaracji. ;) W zeszłym tygodniu znów zwiała jedna z moich suczyc (jest patologicznym uciekaczem, rewcydywistą, ręce opadają) i znów, tym razem prawdziwym "fejsbukowym" cudem (bo teraz wysmyknęła się z obroży, czyli była bez adresówki), się znalazła. A ja w akcie desperacji, w zamian za jej odnalezienie obiecałam Św. Antoniemu pieniążki na inne psie bidy, więc teraz muszę obiecankę spełnić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...