Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[quote name='dkfopt']Znalazłem ten wątek przypadkiem, bardzo mi szkoda tego pieska, na razie wpłaciłem 50zł na Kajtunka na konto z postu #1
Potrzebujących zwierząt jest tak wiele na tym forum... Kupiłem też 5 cegiełek na pomoc Pachciowi z innego wątku.[/QUOTE]

Bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu Kajtunka [URL="http://smajliki.ru/smilie-118276551.html"][IMG]http://s.rimg.info/950394748d883914d5f0982417544d91.gif[/IMG][/URL]

ps. Życzę Twojej suni dużo zdrowia, mam nadzieję, że wszystko się uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dkfopt']Znalazłem ten wątek przypadkiem, bardzo mi szkoda tego pieska, na razie wpłaciłem 50zł na Kajtunka na konto z postu #1
Potrzebujących zwierząt jest tak wiele na tym forum... Kupiłem też 5 cegiełek na pomoc Pachciowi z innego wątku.[/QUOTE]
Kajtunek ma nowego wujka:)

Czy to ew. paskudztwo nowotworowe zostało wykluczone? Niech ten psin już wyzdrowieje wreszcie.

Link to comment
Share on other sites

doszła wpłata od wujka [B]dkfopt[/B] :) piękne dzięki!

nasz behawiorysta ostatecznie zrezygnował..bo dojazdy..a on niemobilny..a moze to ta pogoda..ech no trudno
ale dał kontakt do mobilnego wspołpracownika ( który mi od tygodnia nie odpisuje, i ciagle ma "zajęte")
mam namiar na jedną panią, która owszem chętnie się podejmie, wymieniałam z nią maile, ale wolałabym się upewnić..może kojarzycie?
Pani Magdalena Łęczycka? Z Warszawy, miał ktoś kontakt z tą Panią?
Kajtun już niedługo wychodzi, trzeba by zrobić konsultację w hoteliku już..myślę, że po kilku dniach jak Pani Małgosia da znać, że psiak się oswoił..no ale termin już teraz wolałabym mieć zaklepany i wpłacić zaliczkę.

Kurcze..a nie pisałam jeszcze o jednym.
Dzwonił do mnie kilka dni temu Pan w sprawie Kajtuna...wszystko prawie idealnie..a tu nagle pytanie o Gapcia O_O
znalazłam tego psiaka tutaj:
[url]http://szerlok.pl/oferta/mix-jamnik-gapcio-czeka-na-swoj-domek-ID3JJy.html[/url]
a Pan powiedział mi, że na adopcje,org w ogłoszeniu tego psa był namiar na mnie..i dlatego dzwoni
do tej pory nie doszłyśmy o co w tym chodzi..
ale gdyby któraś z Was cioteczki wiedziała, która osoba ogłaszała Gapcia..chociaż podobno nie jest z dogomanii...może coś się uda wyjasnić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Panu się cos pokręciło chyba. Psiaki ogłaszała jedna osoba BeaBono (link do bazarku):
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195334-Zako%C5%84czony-dla-Dyzia-do-17-11-10-do-godz.-22.00/page5[/URL][/QUOTE]


czyli numer podany w ogłoszeniach Gapcia to Agi czy kogo?
może ta adopcja jeszcze nie jest stracona?

dzięki [B]mmd[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']no własnie...

ja moge powiedzieć tylko tyle, że naszym behawiorystą został ostatecznie Pan Grzegorz Duda, nie wiadomo czy od razu pojedzie do Kajtuna do Hotelu czy damy mu czas na oswojenie sie..powiedział, ze jeszcze raz musi się przyglądnąć jego historii[/QUOTE]

Nie znam tego behawiorysty, ale jeśli chodzi o Magdę Łęczycką to jak najbardziej.... Wspaniała, kompetentna, stosująca pozytywne metody....

Link to comment
Share on other sites

Info od Kajtuna:
Kajtun ma się BARDZO dobrze:) Rana pomalutku się wypełnia, jest juz znacznie mniejsza. Co najważniejsze, nie ma w niej procesów ropnych, ziarnina jest czysta. Skóra już też próbuje zamykać ranę - czyli wszystko jest na dobrej drodze.
Ustaliłam z panem doktorem, że Kajtun zostanie w szpitalu jeszcze tydzień, a potem można go bezpiecznie zabrać do hotelu. Pan doktor wyraził prośbę o przywiezienie Kajtuna na kontrolę po 2 tygodniach od zabrania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...