Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

Melduje się :)
Komp mi nawala i 2 godziny męczarni aż się włączy :angryy:

Kajtun jest cudowny!!!
Już nie ma tego Kajtuna, którego przywiozłam w piątek :p
Pięknie wraca sam do domku ze spacerku :)
Kiedy karmię go z ręki, żeby się z nim zaprzyjaźnić i skończy się papu to prowadzi mnie do worka i pokazuje, że tam jeszcze jest coś smacznego, cwaniaczek jeden :cool3:
Kiedy pani Małgosia stoi przy jego bramce, to skacze jej na wysokość twarzy i rozdaje całusy i tak powtarza to kilka razy :)
Grzesia się nie boi, głaskał Kajtunka wczoraj i chłopaki się polubili bardzo :lol:
To zdecydowanie normalny psiak, nie widzę w nim nic niepokojącego, potrzeba mu czasu i tyle.
Jak widzi, ze idziemy na dworek to skacze na nas jak oszalały i radocha na całego.
Zrobiłam kilka fotek z nową koleżanką jak jedzą smaczki i się zapoznają, wyślę do malibo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']o tak tak..focisze :errrr::errrr::errrr:[/QUOTE]

Niestety ale dobrych foteczek tylko sztuk 2 :angryy: reszta rozmazana wyszła bo biegały za smakołykami które miała p. Małgosia i doopa.
W czwartek wezme je na spacerek to będą "śniegowe" fotki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']a czy jest tu ktos kto prowadzi takie ogolno-psie konto na facebooku?
albo ogolnoadopcyjne chocby? chetnie przesle wtedy dane i zdjęcia..

no chyba ze nie o takie zamieszczenie na fb chodzi, tylko o umieszczenie Kajtuna na czymis prywatnym profilu?
ja nie posiadam konta ani na fb ani na nk..nigdzie na takich społecznosciówkach

jutro powinna pójść karma dla Kajtunka 2x15 kg, jesli by znalazł domek, da sie troszke do domku a reszta zostanie moze dla innych psiaczków, miło by było gdyby ktoś znalazł dla niego..ja usilnie szukam wśród znajomych i rodziny..

przeciez musi byc gdzies domek z ogródkiem..w sam raz dla Kajtuna..gdzie ktos go zrozumie i pomoze sie zmienic..odpędzić strachy...[/QUOTE]

Marinka zalozyla klub czarnych psow na fb.

zajrzyj tutaj i tam cos o tym jest:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/174236-Lenka-na-skraju-bankructwa!!!potrzebna-kasa-bo-inaczej-ulica-!!!/page106[/url]

Link to comment
Share on other sites

Masz rację, Moniko. To jedna z głównych zasad - wszystkie zwierzęta oddajemy do adopcji PO kastracji. Wyjątkiem są przeciwwskazania medyczne, ale te zdarzają się bardzo rzadko.
To chyba jedyna humanitarna i przynosząca efekt długofalowy metoda ograniczania populacji bezdomnych i niechcianych zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...