Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[quote name='alice midnight']ano rozmawiałam.
słabo to wygląda.
Kajta musi obejrzeć dr Kurski. Fajnie by było znaleźć też weta który ma doświadczenie w tego typu zabiegach i pokazać się u takiego. Ogółem tak jak mówiłam, konsultacje są mile widziane.[/QUOTE]
Biedak ma ciągle pod górkę a powinien już dawno być w DS.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B][COLOR=red]ZAGINĘLI!![/COLOR] [COLOR=darkred]3-4 letnia suka w typie owczarka niemieckiego długowłosego i szczeniak - rasowy ON.

[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][SIZE=3][B][COLOR=darkred]Jeśli znacie kogoś z Radziejowic, Mszczonowa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego, Nadarzyna, Skierniewic, Rawy Mazowickiej, Grójca, Raszyna, Sochaczewa, Łowicza... i okolic [/COLOR][/B] [B]PROSZĘ ZAWIADOMCIE ICH O POSZUKIWANIACH.[/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/204368-zaginieni-3-4-letnia-ON-ka-i-szczeniak-Radziejowice-Mszczon%C3%B3w-%C5%BByrard%C3%B3w-i-okolice[/url]![/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam dzisiaj z Panią Gospydnią z Noska
"Kajtulo rozkochuje wszystkich którzy nie zrażają się jego początkowymi fochami"
czyli jak widzicie nic się nie zmienia, rozrabia, trochę mu się nudzi bez koleżanki, czeka już na nową, żeby miał z kim brykać, bo w hoteliku same wielkie czworonogi zostały. Jak rozmawiałyśmy to nawet mi mruknął w słuchawkę i mnie rozpuściło :iloveyou:

nowym Kajtun oczywiscie pokazuje zęby i dobitnie udowadnia, że on jest Pan na włościach...cięzko go zdominować w tej kwestii
trzeba by kilku spotkań, by zacząl akceptować...
lista osób które obszczekał się powiększa :D aż się nie chce wierzyć

Link to comment
Share on other sites

A co się stało?

Cokolwiek się stało, musisz dociągnąć Kajtuna i jego sprawy do finału. Zamówiłam mu dziś pakiet ogłoszeniowy. I właśnie dziś się zastanawiałam, co się dzieje, że tak mało bywasz i co z Kajtunem.

Link to comment
Share on other sites

owszem, a jaki jest ten finał? to, ze w koncu ja go adoptuje? :D
Mało bywam bo nie mam czasu na forum, tak naprawde nic tu po mnie...
Sprawy prywatne niestety absorbują mnie teraz bardziej, niekoniecznie jest mi z tym dobrze.
Z Kajtunem jest bez zmian, kastracja póki co nie zmieniła jego zachowania, nadal jest nieprzychylnym szczekaczo-gryzakiem, zwłaszcza dla nowych - mężczyzn i kobiet z krótkimi włosami..chociaz ostatnio tez podobno ma inne wyznaczniki nielubienia.

bazarku rozliczyć nie moge jeszcze bo czekam na wpłaty ostatnie.
zupełnie nie wiem skąd i jak pozyskac pieniądze na Jego dalsze leczenie w klinice w Bobrowcu.
to chyba tyle.
same pozytywy...jak widać.

Link to comment
Share on other sites

Pójdą nowe ogłoszenia. Może ktoś sensowny się trafi. Poprzednio było przecież kilka maili, może teraz coś bardziej obiecująco się ruszy.
Nie martw się - zawsze jakoś było i jakoś będzie, nie jesteś tu na pustyni.

Link to comment
Share on other sites

wiem, przepraszam :(
po prostu mam chyba większego doła, doba stała się jakas za krótka.
a teraz jeszcze ślęczę nad pracą i przygotowuje się do egzaminów, to mnie zdecydowanie nie nastraja pozytywnie.
u moich zwierzaków też nie jest za wesoło.


dodałam deklaracje, które przyszły za kwiecien w rozliczenie, wieczorem postaram się przeedytować tekst i tytuł...
na jakiś superrozpaczliwo-żebraczy? :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...