Jump to content
Dogomania

Odeszła za TM :( Lusia - nic cudowniejszego..Zostaje na stałe w dt!


kinga_kinga7

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='kinga_kinga7']musi być dobrze!!!!!!!!!!!!!, kurka ja sama bardzo już się boję, nie myślałam, że tak będzie, nigdy nie miałam suczki, a co będzie później jak ona to zniesie????[/QUOTE]
Kinguś, ja też nigdy suni nie miałam, nawet nie wiedziałam ile cieczka trwa i jak to wszystko wygląda :shake: Kiedy przyszła do nas Jenny, wtedy około 9-letnia (jak na bokserkę to juz w leciwym wieku) poddaliśmy ją sterylizacji i w czasie premedykacji nam odleciała i trzeba było ją reanimować, nawet nie masz pojęcia, co ja przezyłam, ale dała radę!!!!! Na następny dzień kota już pogoniła, taka dzielna była.
Lusia młodziutka, da radę. Wszystko będzie dobrze, na pewno :thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Kinguś, ja też nigdy suni nie miałam, nawet nie wiedziałam ile cieczka trwa i jak to wszystko wygląda :shake: Kiedy przyszła do nas Jenny, wtedy około 9-letnia (jak na bokserkę to juz w leciwym wieku) poddaliśmy ją sterylizacji i w czasie premedykacji nam odleciała i trzeba było ją reanimować, nawet nie masz pojęcia, co ja przezyłam, ale dała radę!!!!! Na następny dzień kota już pogoniła, taka dzielna była.
Lusia młodziutka, da radę. Wszystko będzie dobrze, na pewno :thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE]

dziękujemy za wsparcie,walimy w gacie wszyscy w domu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']pranie to pryszcz,oby wszystko poszło ok!:)[/QUOTE]
Będzie ok, na pewno. Kinguś nie martw się już. Ona potem w kaftaniku będzie musiała chodzić, żeby nie rozwalić sobie szwów i trzeba będzie ją pilnować, ale to wszystko wet już Ci powie.:smokin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Będzie ok, na pewno. Kinguś nie martw się już. Ona potem w kaftaniku będzie musiała chodzić, żeby nie rozwalić sobie szwów i trzeba będzie ją pilnować, ale to wszystko wet już Ci powie.:smokin:[/QUOTE]

wiem,bo już Jeżynkę sterylizowałam..mało co się nie rozpruła,ale upilnuj kota:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']dobrze, dzisiaj już kładę się, chociaż nie chce mi się spać, ale jutro będę koczować przy Luśce całą noc! wszystkim życzmy dobrej nocy i milutkich snów:loveu: bardzo prosimy o kciuki jutro od godz.16.00[/QUOTE]
Hej Kinga, ja juz teraz trzymam mocno kciuki za Lusie!!!

Link to comment
Share on other sites

Już jesteśmy! Wszystko ok,zabieg robiło dwóch weterynarzy i dwie dziewczyny do pomocy,w trakcie zabiegu się zrywała i dostała narkozę na 60 kg wagi! wet stwierdził,że jeszcze takiego psa nie miał.Przestraszona,mama jak jej nakładała body(dziecięce) to ją chciała ugryźć,przestrach w oczach okropny:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']Już jesteśmy! Wszystko ok,zabieg robiło dwóch weterynarzy i dwie dziewczyny do pomocy,w trakcie zabiegu się zrywała i dostała narkozę na 60 kg wagi! wet stwierdził,że jeszcze takiego psa nie miał.Przestraszona,mama jak jej nakładała body(dziecięce) to ją chciała ugryźć,przestrach w oczach okropny:shake:[/QUOTE]
Ło matko, cyrk :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jaka z Lusi twardzielka, tyle narkozy :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Ale dobrze, że wszystko się ułożyło.
Zdrowiej Lusieńko :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...