Jump to content
Dogomania

Trini - cudowna bokserka z ogromnym guzem porzucona w 40 stopniowym upale.


Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marudka psa ni ma, Pani Kamila z TOZu jest ale nic nie wie a podobno bernardynek miał być u niej (zabrany z interwencji TOZu) Dziewczynka sobie nagrabiła też u Pani Kamili bo to nie pierwsza sprawa z nią. Dziewczyna szuka pieniędzy. Ale chyba nie dla psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Germaine wyjechała i będzie dopiero w piątek. Ja bym Wam coś powiedziała o Trini ale potrzymam Was trochę w napięciu za karę, że mi jej nie wysłałyście :eviltong:


Dziewczyny a Wy nie odwiedzacie nowej boksiowej biedy ?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191039-Rene-bokser-w-wytrzeszonymi-oczami?p=15210517#post15210517[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']Germaine wyjechała i będzie dopiero w piątek. [B]Ja bym Wam coś powiedziała o Trini ale potrzymam Was trochę w napięciu za karę,[/B] że mi jej nie wysłałyście :eviltong:


To,co piszesz,nazywa się SADYZM:evil_lol: Jak możesz?:shake::evil_lol:
Coś dobrego,prawda???:lol:

Link to comment
Share on other sites

No i zemdlałam. Padłam jak długa. Lepszych wieści dziś być nie mogło!!!
Zapraszam do Krakowa na Mały Rynek do kwestowania na boksery.
Mało nas jest!!! Wczoraj dobre wrażenie robił tylko Diego. Ulewa była i nici ze zbierania funduszy:( Dziś będzie lepiej. Zaraz wyruszamy:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']No dobra :) Trini jedzie dziś do moich rodziców (i chwilowo również do mnie). Początkowo ma to być, według mojej mamy dt ale najprawdopodobniej zostaje na ds :)[/QUOTE]
Co??????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: ale mnie zastrzeliłaś :flaming:tą wiadomością :shake:

Hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Agnezja :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Mam pytanie :roll: czy doszły już pieniążki z mojego bazarku? Jeśli tak to prosiłabym żeby odnotować to w pierwszym poście - przepraszam, że marudzę, ale chciałabym zamknąć bazarek ;)[/QUOTE]
A ja wśród ogólnej radości ponawiam moje pytanko :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']A ja wśród ogólnej radości ponawiam moje pytanko :cool3:[/QUOTE]
Liveczko Kochana, Germaine do piątku nie ma i nie może zajrzeć na konto. Ja myślę, że na pewno doszły, jak mogły nie dojść od Ciebie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ale jak koniecznie chcesz to zapytamy się ale w piątek :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...