Jump to content
Dogomania

MIKI -MA DOM !!! - los się do niego uśmiechnął


henikar

Recommended Posts

Dasz radę!
My ze swoim Reksiem też podróżowaliśmy pociągami i to nie raz.
Zawsze jest trochę wystraszony na dworcu, ogólnym zgiełkiem, zamieszaniem, mnogością zapachów.
Ale w samym pociągu jest ok.
Staramy się zawsze zająć ostatni przedział, ten w ktorym najczęściej podróżują rowerzyści ze swoimi "maszynami".
Gdyby można mu odać przed podróżą węgiel, to byłoby super.
Tylko odpowiednio wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Istar19']ok...tylko nie wiem jak się dawkuje i ile przed podróżą...ale jak będzie już pewne kiedy jedziemy to przedzwonię do weterynarza i się spytam ;) albo w sobotę złapie schroniskowego[/QUOTE]

Jasne, możesz spytać, ale mysle, ze jemu z 2-3 tabletki wystarczą.

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam do przyszłych właścicieli Mikiego, przelali mi już 100zł na jego transport i opłatę w schronisku (na taką kwotę się z nimi umówiłam) bilet powrotny z wawy wezmę na siebie..niech piecho coś ode mnie ma :P, teraz tylko czekać na Itske, kiedy będzie go mogła z wawy odebrać ;)

muszę tylko spytać w schronie jak to będzie dokładnie z umową ;)

Link to comment
Share on other sites

koszt transportu...jeśli pojadę pociągiem jeszcze we wrześniu (mam taką nadzieję, ale wszystko zależy od możliwości cioteczki Itske ;)) to będzie niewielki, bilet dla mnie 34 zł plus dla Mikiego 15 , czyli 49zł. no chyba żeby pokusić się na jechanie pospiecznym pociągiem..ale nie wiem czy w nich można jechać z psem? wtedy bilet będzie dwa razy droższy..ale podróż dwa razy krótsza...ale myślę że w normalnym pociągu 4 godziny da rade z Mikim :). Do wydatków dopisuję Jeszce zakup węgla i smyczy, bo myślę że kaganiec pożyczę ze schronu...tak czy inaczej z własnej kieszeni dam koło 40 zł (na bilet powrotny i na smycz), ale to dokładnie napiszę jak już będzie wszystko wiadomo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']koszt transportu...jeśli pojadę pociągiem jeszcze we wrześniu (mam taką nadzieję, ale wszystko zależy od możliwości cioteczki Itske ;)) to będzie niewielki, bilet dla mnie 34 zł plus dla Mikiego 15 , czyli 49zł. no chyba żeby pokusić się na jechanie pospiecznym pociągiem..ale nie wiem czy w nich można jechać z psem? wtedy bilet będzie dwa razy droższy..QUOTE]

jeździłam z psiurem (dużą suką) pociagiem - pospiesznym, inter city - każdym mozna i w każym płaciłam 15 zł.
Napisalam na PW - kiedy odjazd z Warszawy :-) do nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

A więc prawie wszystko już ustalone ;)

jutro załatwię formalności ze schroniskiem i zabieram Mikiego na noc do domu....(oj moja sunia będzie zazdrosna...a jak jeszcze wyjadę z domu z innym psem...będę musiała jej coś kupić :evil_lol:)...chce Mikiego jeszcze wykapać przed podróżą aby mnie z nim z pociągu nie wyrzucili ;), Mikuś pojedzie w niedziele do warszawy a w poniedziałek do nowego domu ;)

więc trzymać kciuki za to, by wszystko poszło jak należy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No to Miki już u mnie....wykapany...wyczesany...ale nadal niemiło pachnący^^ no cóż przyszli właściciele będą musieli go jeszcze raz wykapać ;)

ogólnie świetny z niego pies! aż żal mi go będzie oddawać....odważny, ale dobrze wychowany, żadnego cienia agresji....po prostu pies super ;)

a tu zdjęcia po kąpieli:
[img]http://lh6.ggpht.com/_YYXwOyBO9LY/TJTEHP4Bl5I/AAAAAAAADDA/Z3CW0YI53JY/s640/IMG_7164.JPG[/img]

i jak troszkę się wysuszył ;)
[img]http://lh3.ggpht.com/_YYXwOyBO9LY/TJTEHgfY-UI/AAAAAAAADDI/7t6xMG3PtUA/s512/IMG_7173.JPG[/img]

i po czesaniu ;)
[img]http://lh4.ggpht.com/_YYXwOyBO9LY/TJTEIFJzDxI/AAAAAAAADDQ/sO0R4CagOXI/s640/IMG_7175.JPG[/img]

w autobusie był bardzo grzeczny...zobaczymy jak nam pójdzie podróż pociągiem....napisze we wtorek ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak zobaczyłam pierwsze zdjecie po kapieli - to brr, ależ straszydełko:evil_lol:, ale jak wysechł, to calkiem przystojny z niego obywatel. Ciekawe jak go przyjmie moja suka (bo w Warszawie z moją panienką bedzie w jednym pokoju)

Cioteczko Istar - ustal z właścicielami, o której będą czekali na psiurka, my mieszkamy poza miastem, więc zależy nam, aby Miki od razu trafił do nich.
Wysłąłam na PW warszawski adres

Link to comment
Share on other sites

Miki jest super..nie wiem jak i dlaczego ktoś mógł pozbyć się takiego psa...będzie mi go brakować :D mam nadzieję że podróż minie nam bez większych niespodzianek ;)
Co do właścicieli, będą na niego czekać w pon, to wiedzą, a godziny im nie podawałam dokładnej bo nie wiem ile jedzie się z Wawy do Gdańska i o której Mikuś mógłby do nich trafić..ale powiedzieli, że będą czekać ;) jak się dowiem dokładnie o której godzinie będzie w Gdańsku to zawiadomię właścicieli ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...