Jump to content
Dogomania

Poznań. Onka Basta i jej Pani potrzebuja pomocy.WĄTEK NIEAKTUALNY!


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o - to widzę, że ja mam niedzielę wolną ;)

A Basta dzisiaj miała bodyguarda :D tylko ten "ochroniarz" to taki ani nie wyrośnięty, ani nie napakowany i jeszcze na dodatek w czerwonych szeleczkach :) Na szczęście z Basty wyrozumiała dama i zezwoliła łaskawie, żeby toto coś jej towarzyszyło ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']o - to widzę, że ja mam niedzielę wolną ;)

A Basta dzisiaj miała bodyguarda :D tylko ten "ochroniarz" to taki ani nie wyrośnięty, ani nie napakowany i jeszcze na dodatek w czerwonych szeleczkach :) Na szczęście z Basty wyrozumiała dama i zezwoliła łaskawie, żeby toto coś jej towarzyszyło ;)[/QUOTE]
och Ty wstrętna babo! Następnym razem oberwiesz za " toto ". Meluś jest najpiękniejszym psiuniem, tylko go kochać.........

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]

[B]poniedziałek[/B]: Beata
[B]wtorek:[/B] What May NN
[B]środa:[/B] Ra_dunia
[B]czwartek (dziś):[/B] Marylin
[B]piątek:[/B] Supergoga
[B]sobota:[/B] Ellonia
[B]niedziela:[/B] Kocyk

Dzisiaj ja wyściskam i wyspaceruję Bastunię :-). Już sie nie mogę doczekać!

Pomyślcie jak tam "wyglądacie" w przyszłym tygodniu to zaczniemy wcześniej robić grafik. Prosze meldować, kto kiedy. Ra_dunia środa rozumiem?!
Uściski dla Was
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki z Poznania;;;;;

[COLOR=Red][B]Zwracam sie z prosba o natychmiastowa pomoc dla Hani, od paru dni cos jest z uchem , potrzebuje jechac do lekarza, a nie ma jak?
Jeest za bardzo dumna zeby tutaj prosic...o pomoc...kochane pomozcie i jak przysylacie smakolyki dla Basty pamietajcie, ze pancia Basty
zez by cos zjadla....przepraszam ale jestem za daleko...dziekuje z gory...
Mnie nie bylo tutaj bo siostra meza chora w Meksyku....dopiero wrocilismy....[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']
Osobom zainteresowanym w pomocy finansowej dla p. Hani - na przykład na zakup jedzenia czy leków - mogę podawać moje kotno - wtedy także będę wstawiała skany potwierdzeń że środki przekazałam - zresztą będę starała się chodzić zawsze z kims jako świadkiem, że ich sobie nie zabrałam.

Dzisiaj Pani Hania napisała, że sąsiadka kupiła dla suni trochę parówek - dobrze, że tam jest osoba bliska, choć sam rodzaj jedzenia, ale nieważnie.

Zorientuję się na miejscu, co by się przydało jeszcze.

Pomóżcie mi pomoc osobie, która tak kocha swego psa - przyjaciela. Ja rozumiem - jak zabierzemy Bastę, zostanie zupełnie sama.[/QUOTE]

Poprosze o konto i dane na pw ...zreszta jak dostane napisze dokladnie w mailu...co mam na mysli i jak....przyslij asap ...

Link to comment
Share on other sites

Jak byłam u Haneczki, mówiłam, żeby dała znać jak z transportem nic nie wyjdzie. Miałam nadzieję, że się udało. Oj, Hnaiu, dlaczego wszystko z Ciebie trzeba wyduszać siłą. Nie można być aż tak ambitnym.

Ja do wtorku jestem bez auta - KTO MOŻE POJECHAĆ???

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B]poniedziałek[/B]:
[B]wtorek:[/B] Marylin
[B]środa:[/B] Ra_dunia
[B]czwartek: [/B]Supergoga
[B]piątek: [/B]Ellonia
[B]sobota:[/B]
[B]niedziela:[/B]

Tak narazie przedstawia się nasz grafik. Ja mogę przyjść albo dzisiaj albo jutro (jeden z tych dni popołudnio-wieczorem muszę mieć wolny) , więc jeśli ktoś może jutro to ja wezmę dzisiajeszy spacer! Czekam na propozycje!
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

To zależy, bo najdogodniej jest jeśli ktoś wyjdzie z Bastusią tak po 19:00. Im później tym większa szansa, że Hanka nie będzie musiała jej wypuścić samej w nocy na trawnik (tam jest ruchliwa ulica). Wcześniej - bo koło 16-ej wychodzi z Bastą sąsiadka ( no chyba że będziecie w tym czasie u lekarza...).
A na jak długo to zależy. Jeśli mamy czas, jest fajowa pogoda to na dłuuuuugi spacer + rzucanie kijków. Jeśli pada deszcz lub czas nam na to nie pozwala to chodzimy tylke ile trzeba aby psinka zrobiła siusiu, kupkę i ciut rozruszała kości :-).

Link to comment
Share on other sites

Dobra, nie ma problemu. Hania napisała mi własnie że przyjdzie dziś około 20:30 Beata - zatem cudownie. Wy jedźcie do lekarza.
Zachęcamy Cię GoniuP do pomocy przy wyspacerowywaniu Basty jak tylko będziesz miała czas i ochotę. Każda pomoc jest dla nas na wagę złota! Grafik zawsze ustalamy tutaj - na forum z małym wyprzedzeniem.

GRAFIK na ten tydzień:

poniedziałek: Beata
wtorek: Marylin
środa: Ra_dunia
czwartek: Supergoga
piątek: Ellonia
sobota: ...
niedziela: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']Ja też mogę wyjść z Bastą, tylko czekam na mój plan zajęć na uczelni, bo jeszcze nie jest gotowy. Weekendy raczej odpadają, bo jestem wtedy w klinice, ale w tygodniu jak najbardziej.[/QUOTE]

[INDENT] Super! Każda pomoc jest ważna i za każdą baaardzo dziękujemy. Tak jak pisałam najcenniejsze są spacerki po 19-ej - wtedy Bastusia wytrzyma do rana i nie będzie jej Hania musiala samej na ulice w nocy wypuszczać. Dla Hani to ogromnie trudne,zresztą dla Basty też! Ulica ruchliwa... tyle świrów a Bastusia na auta uwagi nie zwraca i dla każdego taka radosna. Powiedzcie swoim znajomym, zaproście ich na wątek - może ktoś jeszcze do nas dołączy. [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...