Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Lublin 11.06.2006


caterina1

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam pytanko:
Czy bedzie to zapowiadane badanie oczu? Jesli tak, to kto je bedzie robil?

No i czekam z niecierpliwoscia na plan sedziowania. Jako, ze pociag z W-wy przyjezdza 10.05, dobrze byloby zeby aussiki byly sedziowane pozniej. Bo niestety nie bardzo usmiecha mi sie szukanie noclegu :-( Tym bardziej, ze dzien wczesniej wystawiamy sie we Wroclawiu, z ktorego nie wiadomo o ktorej wrocimy.
Dostalam dzis potwierdzenie i zdziwilo mnie, ze bez numerka. Czy Lublin zawsze tak robi? Wysylalam zgloszenie razem z kopia dowodu wplaty, a oni zadaja posiadania dowodu wplaty przy sobie. To dziwne, bo wiekszosc oddzialow, jesli zgloszenie jest oplacone, od razu zaznacza to na potwierdzeniu i przysyla numerek. A jesli jeszcze bedziemy musialy stac w jakiejs kolejce, no to w ogole kiepsko :-(

Link to comment
Share on other sites

Ja potwierdzenia jeszcze nie mam ,ale dzwonilam i dowiadywalam sie ,wszystko zostalo wyslane we czwartek.Pani zapewniala mnie ,ze nawet bez potwierdzenia moge przyjechac ,najwyzej dostane numer startowy w sekretariacie.
Mysle ,ze jak sie pojawie ok. 9 to bedzie O.K ?Ja na szczescie jade wlasnym transportem,nie wiem jakbym pociagiem dala rade (chodzi mi o niesfornego psa i bagaze ).

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE="7"][CENTER][COLOR="Red"]WAŻNE!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER][/B]

[B][COLOR="red"]Pare dni temu skradziono z podwórka w Raciborowicach białego pudelka toy`a - suczka o imieniu OPA - 10 letnia - obcięta 'podomowemu' (niestety zdjecia nie mam)

Raciborowice są blisko Lublina więc być może ten ktos bedzie chcial sprzedac sunie na wystawie, wiec prosze wszystkich wystawcow z Lublina by mieli oczy szeroko otwarte!!! [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Okazuje sie ,ze bede oceniana prawie na samym koncu ,to jak sadzicie czy trzeba byc rano ??Czy mozna dojechac w czasie dnia ?[/QUOTE]
Pytalam dzis w oddziale - choc w potwierdzeniu jest podane, ze psy beda przyjmowane do 9:45, to mozna dojechac rowniez w trakcie dnia, byle by zdazyc wejsc na ring ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam ogromna prosbe w imieniu moich znajomych, ktorzy jada do Lublina ze swoja labradorka. Sunie mial wystawiac znajomy hodowca labkow, ale najprawdopodobniej nie jedzie na wystawe (nie przyjeli jego zgloszen na klubowke dzien wczesniej :/ ) Wlascicielka suni jest po powaznej operacji kostki i nie bardzo moze biegac, czy ktos bylby chetny aby pomoc im w wystawieniu slicznej i spokojnej labradorki?

Link to comment
Share on other sites

Witam
Wystawiam w Lublinie "tylko" niufkę, więc jeżeli mogę się przydać to sie polecam. Oby tylko godziny wyjścia na ring się nie zazębiły....
Gdyby coś- to prosze o kontakt na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - wymienimy się telefonami by łatwiej odszukać się na wystawie.
Niufy "idą" nieco później, tak około 12.30-13.00, przed nimi ponad 30 psów.
ela

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...