Jump to content
Dogomania

Zabajka

Members
 • Content Count

  422
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Zabajka

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.nowofundland.net

Converted

 • Location
  Rzeszów
 • Interests
  to co wszyscy
 • Occupation
  ogrodnik
 1. Brakuje jeszcze 210zł żeby nasze Stowarzyszenie ŁAPA mogło zakupić dziewiątą budę dla psiaków w Przytulisku, z którym współpracuje nasze Stowarzyszenie.

  1 cegiełka = 5zł

  Link do bazarku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/233549-Bazarek-cegiełkowy-na-budy-dla-psiaków-z-przytuliska-(do-11-11-22-00)

  Bazarek trwa do 11 listopada.

  Serdecznie zapraszam

 2. Mała Madi odebrana z szóstką rodzeństwa i mamą walczy o życie , została pobita w wyniku czego w dwóch miejscach pękła jej przepona i wszystkie narządy z jamy brzusznej przemieściły się do płuc , w tej chwili mała jest po operacji , bardzo ciężkiej i drogiej , potrzebujemy pieniążków ,żebyśmy mogli małą dalej leczyć . Potrzebujemy też pieniążków na utrzymanie w hotelu jej rodzeństwa i mamy . Pomóż proszę :

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641

  Zapraszam też na bazarki dla szczeniaków

  Księgarnia :

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233901-Mega-Księgarnia-książki-od-złotówki-!-Dla-szczeniaków-słodziaków-i-Żuczka-Do30-10

  I Piękna , ręcznie wykonana biżuteria :

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/234045-Piękna-ręcznie-wykonana-biżuteria-na-operację-Madi-i-Słodziaki-Do-31-10-!

 3. Zapraszam do kramiku z różnościami:

  index.php?get=1&f=1

 4. Po dwóch latach bracia wrócili z adopcji, są teraz w hotelu. Koszt miesięczny za dwa psy to 800 złotych miesięcznie, który spadł na jedną osobę. Dotychczasowa pomoc w sumie – 188 złotych jednorazówki. Dorzucisz złotówkę dla Paka i Astora?

  http://www.dogomania.pl/threads/134003-Po-dwóch-latach-zwrot-bracia-wrócili-są-w-hotelu..potrzeba-800-zł.-proszę-o-pomoc

 5. Witam

  Warszawa nie jest zapewne najbliżej- zerwane więzadło zoperuje także Beata Sochacka z lecznicy Jamnik, w Rzeszowie przy ulicy Bulwarowej. Mnie zależało by robił to Dr Bissenik....

  A jak zrobił...? Jawa w tę sobote, w Satu Mare zdobyła swój szósty championat. Interchampionat ma już od roku...

 6. Witam.twoją sunię operowano w warszawie czy to jest najbliżej.ja mieszkam w leżajsku moze znasz kogoś dobrego blizej niż warszawa.

×
×
 • Create New...