Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Lublin 11.06.2006


caterina1

Recommended Posts

[quote name='talut']Munia, wystawa zaczyna się o 10.00 i pewnie potrwa do 16.00 ;) no i zależy jaką rasę chcesz oglądać ;)[/QUOTE]

Najbardziej to interesują mnie sznaucery.Chociaż nie ukrywam ,że i na inne z przyjemnością rzucimy okiem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='talut']my już po :) Monulec 3/3 doskonała i brązowy medal (nasz pierwszy :D) byłoby drugie miejsce, ale Moniuch fochnął się na pokazywanie zębów ;)

Jojo, znajdę katalog i przepiszę ;)[/quote]

Gratuluje:))

To ja będę Bardzo wdzięczna :))

Link to comment
Share on other sites

[B]DOG NIEMIECKI - ARLEKIN I CZARNY

[/B]Suki:

kl.otwarta
175. Mł.Ch.Pl. CZARINA Modry Efekt

[B]DOG NIEMIECKI - BŁĘKITNY

[/B]Suki:

kl.młodzieży:
176. DOMINICA Dog-Lome
177. ROSZPUNKA z Blękitnych Wydm

kl.championów:
178. Int.Ch. ASZRA Modry Efekt

[B]DOG NIEMIECKI - ZÓŁTY I PRĘGOWANY

[/B]Suki:

kl.szczeniąt:
179. BAŁAŁAJKA Hipogryf

kl.młodzieży:
180. ALIJA Giga La Gothica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut'][B]DOG NIEMIECKI - ARLEKIN I CZARNY[/B]

Suki:

kl.otwarta
175. Mł.Ch.Pl. CZARINA Modry Efekt

[B]DOG NIEMIECKI - BŁĘKITNY[/B]

Suki:

kl.młodzieży:
176. DOMINICA Dog-Lome
177. ROSZPUNKA z Blękitnych Wydm

kl.championów:
178. Int.Ch. ASZRA Modry Efekt

[B]DOG NIEMIECKI - ZÓŁTY I PRĘGOWANY[/B]

Suki:

kl.szczeniąt:
179. BAŁAŁAJKA Hipogryf

kl.młodzieży:
180. ALIJA Giga La Gothica[/quote]

Dzięki widze że sami znajomi byli :loveu: , no i Bałałajątko się pokazałlo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja niedawno wrociłam :P . Świetnie bylo! ;) . Tylko kurcze szaszlyki troche drogie byly :lol: . Mam troche fotek, jutro prawdopodobnie wstawie :)
Nikogo z dogomani nie poznalam :-(
Ale bylo swietnie :razz: i gratuluje wszystkim :)

Talut Ty bylas na zewnątrz? Bo Cie nie widzialam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MoniŚ']Ja niedawno wrociłam :P . Świetnie bylo! ;) . Tylko kurcze szaszlyki troche drogie byly :lol: . Mam troche fotek, jutro prawdopodobnie wstawie :)
Nikogo z dogomani nie poznalam :-(
Ale bylo swietnie :razz: i gratuluje wszystkim :)

Talut Ty bylas na zewnątrz? Bo Cie nie widzialam :([/quote]
a wiesz moze kto wziął BIS?
i BOG IX?

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie wiem :oops:
Tak to jest jak się jeździ ze zniecierpliwioną siostrą :shake: ostatni raz z nią jade :angryy:
Ale za to mam pieczątke na ręku z ZKwP :lol:

Zaluje, że nie siedzialam do konca :-(

Na oko najwiecej było sheltie i labradorów ;)

Aha, zapomnialam dodac ze przez halą bylo ful szczeniakow bez rodowodu :shake: . Chihuahua za 300zł, hawańczyki... 'mamo, kup mi psa, jest sliczny!' a mamusia otwiera portwelik :-( .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MoniŚ']

Aha, zapomnialam dodac ze przez halą bylo ful szczeniakow bez rodowodu :shake: . Chihuahua za 300zł, hawańczyki... 'mamo, kup mi psa, jest sliczny!' a mamusia otwiera portwelik :-( .[/quote]

ja nawet nie podchodziłam bo by mnie cos trafiło chyba

a w hali widzialam Panią z synem/wnukiem który miał malutkiego psiaczka na rękach i mowiła ze kupiła mu na komunie :angryy: nie zdziwiłabym sie gdyby za jakis czas piesek chlopczykowi sie znudzil i wylądowal by w schronisku (oczywiscie odpukac) mam nadzieje ze tak nie będzie

Link to comment
Share on other sites

Oj takich przypadków jest duzo... a ile ja dzisiaj dzieci widziałam, które płakały, że mamusia nie kupiła im pieska... jak stałam przy małych (w jednym samochodzie siedzialo z 10 szczeniaków różnych ras), przyszła matka z corką 'mamo... on jest piekny (facetka bierze na ręce), sprzedająca wychwala jakie to cudowne psy... mnie cos trafiało o__o . A te 'czyłałya', które nic chihuahua nie przypominały...

ZK cos powinien robic :angryy:

Kupiłam 1 szaszłyka i zaplacilam 17zł :lol: zdzierstwo :P . Kupiłam przysmaki psiakowi, tabliczke ostrzegawczą i mialam kupic sliczny breloczek, ale siostra mnie ciągnela...

Pogoda nie dopisywala psom długowlosym, na hali bylo w sam raz, na zewnątrz ja się topiłam.

Link to comment
Share on other sites

Talut ja widzialam beagle i to duuuuzo ale jak tu poznac twojego?? Moze pojedziecie tez w przyszlym roku to sie tez spotkamy ;). Łaziłam wogole między psami,glownie to krecilam sie obok haszczakow, beaglow,dobermanow,dalmatow i takie tam.Głaskalam tez jednego wilczaka:cool3:sliczny był:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja głaskalam boskiego ogara :loveu: . I spotkałam super włascicielkie bullteriera, mialam okazje fajnych fot narobic ;)

Widzieliscie chow-chow? :loveu: Tylko jeden chyba był... i petit(?) basset :loveu: czechosłowacki wilczak :loveu: .

Ja beagli tez duzo widzialam ;) . I chyba Taluta widziałam z Monuchem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...