Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

Ja już mam kilka "ustnych" za sobą, ale to zajecia dodatkowe, a nie matura :eviltong: No ale nauczycielka twierdziła, że zdam na co najmniej 50% bliżej 75%... i tak jej nie wierzę, stres mnie zje, skoro ja się nawet stresowałam jak sama z nią w sali siedziałam i odpowiadałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ano stres to najgorszy doradca. Ja zawsze źle wypadam w różnego rodzaju egzaminach, bo się stresuję. I co z tego, że wiem sporo, skoro i tak nie odpowiem dobrze, kiedy trzeba! Dlatego już matura śni mi się po nocach, nie mam pojęcia jak ją zdam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie matura, to jest jakaś kpina :roll:
No bo jak, jeden egzamin ma świadczyć o tym co człowiek posiada w głowie?
Przecież po to się człek uczy te 3-4 lata i ma stawiane oceny, że to powinno być świadectwem, tego co się umie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Dla mnie matura, to jest jakaś kpina :roll:
No bo jak, jeden egzamin ma świadczyć o tym co człowiek posiada w głowie?
Przecież po to się człek uczy te 3-4 lata i ma stawiane oceny, że to powinno być świadectwem, tego co się umie :)[/QUOTE]
właśnie sama nie wiem po co matura...:roll:

Link to comment
Share on other sites

E tam matura, jeszcze lepsze i tak są testy gimnazjalne czy te podstawówkowe - ot skrajna głupota, nie wiadomo na co to człowiekowi. I tak jak dłużej sobie myślę, tym coraz bardziej uważam, że nasza oświata jest kompletnie nieprzemyślana. Uczymy się rzeczy niepotrzebnych, mało praktycznych, nie uczymy się tego, co tak naprawdę przyda nam się w życiu. To jest smutny fakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Dla mnie matura, to jest jakaś kpina :roll:
No bo jak, jeden egzamin ma świadczyć o tym co człowiek posiada w głowie?
Przecież po to się człek uczy te 3-4 lata i ma stawiane oceny, że to powinno być świadectwem, tego co się umie :)[/QUOTE]

Tymbardziej genialnie opracowany polski, gdzie możesz mieć wybitne wypracowanie, ale nie wstrzelisz się w klucz i kończysz z 30% :shake:

Link to comment
Share on other sites

Moja rada, drodzy koledzy i koleżanki przed angielskim ustnym - mówcie wszystko co wiecie jak powiedziec ,a potem możecie kręcic : ) Najważniejsze jest 2-3 zdania powiedziec i będzie z górki : )

Edited by Majeranek
błąd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...