Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']No to się cieszę :multi:[/QUOTE]

[quote name='rashelek']Super, że wszystko sobie pozałatwiałaś :) A Dorka piękna :loveu:[/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu:

[quote name='junoo']jak zawsze śliczna :D[/QUOTE]

Dzięki :))

[quote name='unikatowydiament']Ola,powodzenia na maturze:)
My z braciszkiem w tym roku jesteśmy już 10 lat po maturze,ale stres nadal pamiętam:evil_lol:[/QUOTE]


(nie)dziękuję :eviltong:

[quote name='Yuki_']Hej Ola, dawno cię nie widziałam na dogo.

[SIZE=1]
PS. znasz kogoś kto chce sprzedać juliusy kolorowe z uchwytem rozm. 0, do 50 dych?[/SIZE][/QUOTE]

Niestety nie znam :shake:

[quote name='Ty$ka']E tam, matura to bzdura jak mawiają moi starsi koledzy :D
Dasz radę. Powodzonka ;)[/QUOTE]

Tobie też (nie) dziękuję :evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Powodzenia na maturze ;) Ja się z jednej strony cieszę , że dopiero za rok piszę ale z drugiej strony wolałabym to napisać i mieć z głowy :D Ale piękne foty z agility :loveu: :)[/QUOTE][quote name='Molowe']Bardzo fajne zdjęcia! Powodzenia na maturze i oby Cię stres za bardzo nie zeżarł bo to w tym wszystkim jest chyba najgorsze :)[/QUOTE][quote name='rashelek']Matura jest banalnaaa, nie ma się co stresować :grins: W ogóle, od kiedy matury w tym roku są?[/QUOTE]Ojj, u mnie ze stresem jest najgorzej :( Matury od 5 maja ;)[quote name='Molowe']Z tego co pamiętam Ola zdaje biologie i chemie,przy rozszerzeniu to przestaje być już takie banalne.;)[/QUOTE]plany troszkę się zmieniły, ale i tak bardzo się boje :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Co w takim razie zdajesz?

Spodziewam się, jaki to musi być stres, ale postaraj się mimo wszystko zrelaksować, będzie dobrze!

Miło się ogląda fotorelację. :)[/QUOTE]

Biologie :) ale szczerze mówiąc bardzo ją zaniedbałam.. skupiłam się na matematyce, bo miałam dużo do roboty z niej do szkoły :/

Ale angielskiego to chyba najbardziej się boję :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']O, to ja też mam plany zdawać bio. I co po tym chcesz robić?
Matmy i ang też mega się boję, no ale może nadrobię, ja mam czas jeszcze w sumie. Tak czy inaczej łączę się w bólu i trzymam kciuki.[/QUOTE]

Ja mam ciągle inne plany, bo sama nie wiem, więc nawet nie pisze najnowszego pomysłu, bo zaraz pewnie mi się zmieni :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Biologie :) ale szczerze mówiąc bardzo ją zaniedbałam.. skupiłam się na matematyce, bo miałam dużo do roboty z niej do szkoły :/

Ale angielskiego to chyba najbardziej się boję :mdleje:[/QUOTE]

Ja tak samo...
Polegnę na ustnej z obcego, sierpień czeka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...