Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']I jak wypoczywa na plaży :)[/QUOTE]
A no takiemu to dobrze :P

[quote name='Believe']Witamy piękną Dorkę :) Na zdjęciach prezentuje się jak na prawdziwą damę przystało ;)[/QUOTE]

Witaj :) dziękujemy :)

[quote name='Molowe']Ale fajnie wyrósł no i wygląda na szczęśliwego :loveu:

Od jutra mocno trzymam kciuki,powodzenia! :kciuki:[/QUOTE]

ojej, (nie) dziękuję :buzi: zaczynam się denerwować :(

oby była lektura, którą powtórzyłam.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Taaa, nawet streszczeń tych lektur nie przeczytałam :evil_lol: Wesela nie trawię, więc wybrałam potop o którym nie miałam zielonego pojęcia(jakbym chodziła do szkoły, to bym może coś wiedziała :lol:) . Na szczęście nie trzeba było się odnosić do całej lektury.
Fragment wesela miałam na lekcji, dokładnie ten sam, ale NIC nie pamiętałam.
Oby zdać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Taaa, nawet streszczeń tych lektur nie przeczytałam :evil_lol: Wesela nie trawię, więc wybrałam potop o którym nie miałam zielonego pojęcia(jakbym chodziła do szkoły, to bym może coś wiedziała :lol:) . Na szczęście nie trzeba było się odnosić do całej lektury.
Oby zdać :)[/QUOTE]

Mam identycznie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Jak cudownie wyrósł :loveu:

Będzie dobrze. Kciukujemy :thumbs:[/QUOTE]

No piękny jest :) Tak właściwie to miał u mnie zostać, ale przeszkodą było to, że to jest samiec :diabloti:

[quote name='Yuki_']A co to za szczeniaczki? ;)[/QUOTE]

[quote name='magdabroy']

:diabloti:

Ola, trzymam kciuki :kciuki:[/QUOTE]

[quote name='Yuki_']Ja również trzymam kciuki. :kciuki::kciuki:[/QUOTE]
Mam nadzieję, że jakimś cudem uda mi się zdać. ;)

[quote name='magdabroy']Tak źle było??[/QUOTE]

[quote name='Molowe']Kurcze to faktycznie ciężko w tym roku było...:roll:[/QUOTE]

Obstawiałam Inny Świat, Dżume, Ludzi Bezdomnych, Potopu nawet nie zdążyłam powtórzyć.. całe szczęście wczoraj wieczorem przeczytałam notatki z Wesela, to chociaż dobry wstęp mam :eviltong: ale reszta to lanie wody, aby skuteczne :roll:

[quote name='Ty$ka']O proszę... a moi bracia zadowoleni właśnie, choć oni z polskiego jak ja z matmą, kuleją kompletnie :D

Jednak oby było lepiej jutro i w najbliższych dniach ;)[/QUOTE]

Mam nadzieję, że teraz to już tylko lepiej.. :) Chociaż u mnie kiepsko z angielskim ;)

[quote name='Talucha']Te dzisiejsze lektury to jakiś żart :-D[/QUOTE]

popieram :evil_lol: Miałam plan, że jak odkleję te naklejki, to nie zaglądam na tematy, bo się zestresuje, jak nie bede znała lektur :p Ale nie wytrzymałam i pierwsze co zrobiłam, to tematy...i od razu było :mdleje:

[quote name='Naklejka']Taaa, nawet streszczeń tych lektur nie przeczytałam :evil_lol: Wesela nie trawię, więc wybrałam potop o którym nie miałam zielonego pojęcia(jakbym chodziła do szkoły, to bym może coś wiedziała :lol:) . Na szczęście nie trzeba było się odnosić do całej lektury.
Fragment wesela miałam na lekcji, dokładnie ten sam, ale NIC nie pamiętałam.
Oby zdać :)[/QUOTE]

[quote name='Talucha']Mam identycznie :lol:[/QUOTE]


Wracam do domu odkopuje różne kartki ze szkoły z polaka, szukam Wesela, a tam omawiane dokładnie takie tematy :mdleje: nic nie pamiętałam, bo to było we wrześniu.. :roll: no ale czemu nie było Dżumy :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Nie martw się na zapas, jeśli lałaś wodę z sensem to na pewno zdasz i to na sporo % :)[/QUOTE]


Niestety czasem trudno bić się wklucz :roll:
[quote name='Yuki_']Ponawiam ;)[/QUOTE]

o sorki, zapomniałam odpisać, a cytowałam..:roll: Szczeniaki z fundacji Znajdki do adopcji

[quote name='Sonka95']Zawsze coś tam napisałaś to trochę punktów dostaniesz :) Potopu to jeszcze nie przerabiałam , ale z Wesela to nic nie kojarzę a miałam nawet niedawno :evil_lol:[/QUOTE]

Obyście mieli wszyscy racje :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...