Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Będzie dobrze ;)

A od razu będziesz sama, czy pierwszy dzień przy którymś z rodziców?[/QUOTE]


Już sama ;) Raz byłam z babcią Lenki żeby do mnie się przyzwyczaiła.. i tak mało, ale nie było czasu na więcej, a jutro już muszę być :)
[quote name='Ty$ka']Dasz radę :D[/QUOTE]

muszę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Theoś musi "wychodzić" 20h u opiekunki, zanim będę go mogła zostawić ;) Tak jest odgórnie, z urzędu :)
Z jednej strony to dobrze, ale żeby to "wychodzić" to potrzebuję około tygodnia albo ciut więcej :roll:[/QUOTE]

No właśnie też jest to dobre dla dziecka, ale niestety to sytuacja nagła. ;) Miała druga babcia wnuczki pilnować, ale ma mieć operacje i nie mają opieki nad dzieckiem, a mama do pracy wróciła. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Fajnie, że chcieli taką młodą osobę jak Ty ;) Bo dużo szuka osoby "z doświadczeniem" :roll:[/QUOTE]

Ja doświadczenie mam :) gdybym w ogóle nie miała, nawet bym się nie podjęła takiej pracy :):eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Ooo Dobra praca nie jest zła :D
Jak lubisz dzieci masz do nich cierpliwość i wyobraźnię na fajne zabawy to super ;)

Ale ze zdjęciami to leżysz ooooj leżysz![/QUOTE]



cholercia, bo nie mam czasu :D

tu jeszcze zabaw nie musze wymyślać, bo Lenka ma dopiero 7 miesięcy :D
[quote name='magdabroy']Wiesz, bardziej mi chodzi o takie doświadczenie wieloletnie itp. ;)[/QUOTE]


No masz rację :) Ale doświadczenie mam takie, że zawsze w rodzinie, u znajomych rodziców pomagałam przy dzieciach, czy nawet podczas wesela pilnowałam niemowlaka, a całe te wakacje praktycznie spędziłam na opiece nad Margaretą :p

A tu będę miała nowe doświadczenie, bo mała ma zapchany kanalik łzowy (?) i do tego ma uczulenie na mokre chusteczki :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']No to pupka myta czystą wodą i będzie ok ;)

Właśnie, jak tam Margaretka?[/QUOTE]

Ma dziewczyna charakterek :diabloti: jak tatuś ogląda mecz, a nie zajmuje się dzieckiem, to potrafi zabrać mu pilota i rzucić porządnie o podłogę, tak żeby się rozwalił :evil_lol: i jest to straszna przylepa mamy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Pewnie tak próbuje zatrzymać koło siebie mamę, bo niestety dużo pracuje, często wyjeżdża w delegacje :roll:[/QUOTE]

Theodorek też ma teraz etap, że od Bogdana nie chce się odkleić, jak ma iść spać, to biegnie i wtula się w tatusia, itp.
Wszystko dlatego, że Bogdan jest w pracy i nie widuje tatusia, tyle co mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/q73/s720x720/10302648_655416087841447_5264845623303386156_n.jpg[/IMG]


[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/q71/s720x720/10155248_655416554508067_7535616175324896261_n.jpg[/IMG]



[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10336719_655416094508113_8736518306594655293_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Theodorek też ma teraz etap, że od Bogdana nie chce się odkleić, jak ma iść spać, to biegnie i wtula się w tatusia, itp.
Wszystko dlatego, że Bogdan jest w pracy i nie widuje tatusia, tyle co mnie ;)[/QUOTE]

No właśnie tak to działa ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']oooo super zajęcie ;) teraz jest ciepło to spacerki można robić i czas miją ;)[/QUOTE]

Tak, własnie tak robię : Jak przychodzę, to akurat pora na spaerek i mała idzie spać :D a potem sobie zjada i bawi :p

[quote name='rashelek']Gratuluję zdanych matur i pracy :D Dobrze, że mała spokojna i grzeczna, to łatwiej Ci się nią opiekować :)[/QUOTE]

Dziękuję :lol: pewnie :lol:
[quote name='magdabroy']Jakie wrażenie po pierwszym dniu?[/QUOTE]

Bardzo dobrze, i dzisiaj i wczoraj było wszystko ok :loveu: no opróz tego, że dzisiaj kiedy zmieniałam jej pampersa :D uciekała mi, i włożyła całą dłoń do kremu :mdleje:

[quote name='Ty$ka']Super, kolejnych tak udanych dni życzymy :)[/QUOTE]

a dziękuję :D


Zrobiłam przed chwilą foteczki, ale takie na szybko :lol:


A z poprzedniej strony fotki obejrzane ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...