Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tobciu']cioteczki, jestem z zaproszenia bakusiowej. mogę jedynie wspomóc jednorazowo.. 20 zł..
Proszę o dane do przelewu.[/QUOTE]

Witam, dziękuje bakusiowej za numer konta.
Poszło 23,52 zł. Bank ten sam co mój, zatem pieniądze powinny być za chwilę na koncie skarbnika.

Link to comment
Share on other sites

Jestem u biedaka na zaproszenie bakusiowej.
Ja nie wiem jakie fatum wisi nad tym psiakiem, że już ponad dwa lata szuka domku :( Z tego co czytałam, to ogłoszenia cały czas są, bardzo często na wielu portalach wyróżniane, gazety były, a przecież to jest przepiękny psiak, bardzo mi labradora przypomina.
Ile na ten moment jest stałych deklaracji? Będzie umieszczony u DIF nawet jeśli deklaracje się nie zbiorą? Będziecie próbowały to "łatać" jednorazówkami i bazarkami?

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie. Niestety mogę wspomóc Blekiego małą sumką 10 zł. Moja obecna sytuacja( nie pracuję) nie pozwala mi na większe darowizny,pomimo wielu małych dla innych piesków. Staram się choc trochę wygospodarować zaskórniaków, aby wesprzeć.
Proszę o nr. konta.

Czytałam, że Bleki jest juz ogłaszany, ale podam link bazarku ogłoszeniowego do 31.08 - za 10 zł - pakiet 50 ogłoszeń to nie tak dużo, choc wiem, że każdy grosz się liczy jak sytuacja fin. jest kiepska.

Oto link do bazarku:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230997-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-r%C3%B3%C5%BCne-pakiety-do-wyboru-Zapraszam-do-31-08"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230997-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-różne-pakiety-do-wyboru-Zapraszam-do-31-08[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki podsyłam nowe wpłaty na konto:

tobciu 23.54zł (28.08 )
Panna Marple 130zł (28.08 )
Magdalena Trębksa-fb 30zł (28.08 )
Aleksandra Figiel-fb 30zł (29.08 )

Zapłaciłam za pobyt blackusia do 12.08

Obecny stan konta:320zł

DZIĘKUJEMU WSZYSTKIM ZA OKAZANE SERCE I PIENIĄŻKI BEZ KTÓRYCH NIC BYŚMY NIE ZDZIAŁAŁY!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem u biedaka na zaproszenie bakusiowej.
Ja nie wiem jakie fatum wisi nad tym psiakiem, że już ponad dwa lata szuka domku :( Z tego co czytałam, to ogłoszenia cały czas są, bardzo często na wielu portalach wyróżniane, gazety były, a przecież to jest przepiękny psiak, bardzo mi labradora przypomina.
Ile na ten moment jest stałych deklaracji? Będzie umieszczony u DIF nawet jeśli deklaracje się nie zbiorą? Będziecie próbowały to "łatać" jednorazówkami i bazarkami?[/QUOTE]

Proszę o odpowiedź, bo zastanawiam się czy wpłacić jednorazówkę czy stałą, a wiem, że stała będzie mniejsza, bo inaczej nie wyrobię:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem u biedaka na zaproszenie bakusiowej.
Ja nie wiem jakie fatum wisi nad tym psiakiem, że już ponad dwa lata szuka domku :( Z tego co czytałam, to ogłoszenia cały czas są, bardzo często na wielu portalach wyróżniane, gazety były, a przecież to jest przepiękny psiak, bardzo mi labradora przypomina.
Ile na ten moment jest stałych deklaracji? Będzie umieszczony u DIF nawet jeśli deklaracje się nie zbiorą? Będziecie próbowały to "łatać" jednorazówkami i bazarkami?[/QUOTE]

Magda musi zrobić zestawienie stałych. Jednak do kwoty 390 zł która jest potrzebna to dużo będzie brakować. Tak że jeśli chcesz to śmiało możesz dać stałą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']No to wpiszcie mnie na 10zł. Więcej nie dam rady, przepraszam:oops:

Robiłam właśnie Oskarkowi ogłoszenia i wszędzie napotykałam ogłoszenia Blackiego, także te wyróżnione...Nie rozumiem tego:shake:[/QUOTE]

W tej chwili wyróżnienia wygasły.

Dziękujemy za stała deklarację:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']W tej chwili wyróżnienia wygasły.

Dziękujemy za stała deklarację:lol:[/QUOTE]

A on nie miał na kupsprzedaj wyróżnionego? Bo tylko mi śmignęło imię i czarny psiak i myślałam, że to on, bo było zaznaczone na żółto, ale teraz weszłam i widzę, że nie ma:/ Chyba jakieś zwidy miałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...