Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BORYSboxer']Ale fajne stadko ....a Blekusiowi to się nawet z kanapy nie chce schodzić....:loveu:[/QUOTE]

Stadko jest bossskie! I liczy na dzień dzisejszy 12 "sztuk" z czego 9 jest do adopcji.
Moje jest to małe szare, czyli Norka.
Pinezka, czyli gładko-włosa-biało-czarna-z-uszam-nietoperza oraz szorstkowłosa biało czarna sunieczka-Ronisia!
Dla reszty szukamy domu, bo to bezdomniaki som!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Nie no psiaki naprawdę są świetne,takie posłuszne....żal mi tego bez łapki,takie biedaczysko....:-([/QUOTE]

To Morisek! Spokojny, delikatny i bardzo łagodny psiaczek.
Ktoś mu upier...ł łapkę siekierą i zostawił na pastwę losu z gnijącą raną....
Ale dobra dusza się nad nim pochyliła i został umieszczony w naszym hotelu.
Niedługo już rok będzie, jak jest u nas!:-(

Link to comment
Share on other sites

NOWE ROZLICZENIE

ewatonieja 30zł (14.09)
bakusiowa 50zł (14.09)
mparsley 10zł (17.09)
Panna Marple 100zł-kleszcze i robaki (18.09)
Agnieszka103 10zł (18.09)
itanka 20zł (19.09)
moja wpłata 40zł
moja mama 40zł

ŁĄCZNIE NA KONCIE BLACKUSIA 695zł

uff będzie z czego opłacić hotelik,szczepienie,odrobaczenie i jedzonko.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA DEKLARACJE STAŁE I JEDNORAZOWE :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Nie wiedziałam DIF, że masz takie wspaniałe baletnice w domu A ogonki to im jak maszyny chodzą
A czemu Nasz panicz nawet z kanapy nie raczył zejść?[/QUOTE]

No bo to Książę Blekosław jest! :loveu:

A baletnice są owszem, owszem... Bardzo kofane!
W ogóle to "moje" stadko jest bardzo fajne. Pewnie dlatego, że nie każdego psa mogę przyjąć i nie biorę "jak leci";)!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny!!!

Proszę o szybką odpowiedź jak Blek z ogłoszeniami w necie?!
Ma jakieś? Jeśli tak to czy są regularnie odnawiane?

Można wykupić mu ogłoszenia na bazarku:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232522-Bazarek-ogłoszeniowy-do-wygrania-wyróżnione-ogłoszenia-Do-30-09-Zapraszamy-[/URL]!

30 ogłoszeń kosztuje 7 zł, tylko trzeba zmontować tekst, ale tym się zajmę. Potrzebna mi Wasza zgoda czy pisać na wątku czy nie....

Generalnie uważam, że trzeba ruszyć z masową akcją ogłoszeniową Blekiego! Zdjęcia są, filmiki też a jak te nie wystarczą to porobię kolejne i kolejne.... Blek jest tak cudny, że naprawdę szkoda jego cennego czasu na "marnowanie" się w hotelu!:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']na razie mozna odetchnac, ale za chwile znowu potrzebna bedzie kasa, postaram sie cos wplacic i zachecam innych, nie zostawiajmy Blekusia :)[/QUOTE]

Podpisuję się pod Twoimi słowami!:loveu:
I nie mówię w tym momencie o kasie, ale Blek jest tak mądry i wspaniały, że szkoda jego czasu marnowanego w hotelu. Powinien mieć swojego człowieka na własność! Nie zostawiajcie go, bo ja nie dam rady sama go wyadoptować! ;) Potrzebuję Waszej pomocy!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kasia z "Labradorów" napisała tekst dla Blekiego:


"Blacki - pies idealny

Blacki to psi gentleman w każdym calu. Łagodny, rozumny, posłuszny. Dobrze czuje się zarówno w towarzystwie psów jak i kotów, kocha wszystkich ludzi - tych dużych i tych całkiem malutkich :)
Niestety, jego nie pokochał jeszcze nikt. Blacki wciąż nie ma swojego miejsca na ziemi ani właściciela, którego mógłby pokochać tak jak tylko psy kochać potrafią. I chociaż, po kilku latach tułaczki po ulicy i domach tymczasowych, znalazł się pod dobrą opieką w psim hoteliku, wciąż czeka na prawdziwy Dom, pełen miłości, ciepła i bezpieczeństwa.
Przecież gdzieś musi być Ktoś, kto poszukuje psa takiego jak Blacki: podobnego do labradora, o lśniącej czarnej sierści ozdobionej wytwornym białym krawatem i urzekająco mądrym spojrzeniu. I wcale nie będzie mu przeszkadzało, że Blacki ma 8 lat - będzie za to umiał docenić jego dojrzałość, spokój i nienaganne maniery.
Blacki cieszy się dobrym zdrowiem, jest w świetnej kondycji. Brak mu tylko jednego: Pana."

Uważam, że jest świetny! :)
Bardzo dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili ogłoszenia zaczynają wygasać. Do tej pory miał ogłoszenia ze zdjęciami z postów 1431 i 1432. Myślę że nadal można je wykorzystać oraz wybrać któreś ze zdjęć robionych odkąd jest w hoteliku.
Może też dać te gdzie tak słodko wygląda.
[IMG]http://images50.fotosik.pl/1666/debd2fbacd3e785a.jpg[/IMG]
[IMG]http://images45.fotosik.pl/1559/89eb04db4d580029.jpg[/IMG]
Co o tym myślicie?
Do tekstu trzeba chyba dodać o wizycie przedadopcyjnej i nie wydawaniu do kojca i na łańcuch.
Telefon chyba do DIF?

Link to comment
Share on other sites

Miałam się zająć ogłoszeniami jak Bleki już będzie w hoteliku u DIF. Gdy byłam na wyjeździe na początku września tyle rzeczy się stało że straciłam głowę do wszystkiego.
Mój syn miał wtedy wypadek w którym jakimś cudem nie stracił życia pomimo tego że dachował samochodem przez 150 metrów z wysokiej drogi w pole. Jednak badanie tomograficzne po wypadku wykazało że ma guza na nerce. Teraz jest drugi dzień po operacji i trzeba dwa tygodnie czekac na wyniki badania histopatologicznego.
Wiem że zaniedbałam sprawy ogłoszenia. Jutro wykupie ogłoszenia na bazarku. Na województwo mazowieckie i może jeszcze jakieś inne. Może coś doradzicie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Miałam się zająć ogłoszeniami jak Bleki już będzie w hoteliku u DIF. Gdy byłam na wyjeździe na początku września tyle rzeczy się stało że straciłam głowę do wszystkiego.
Mój syn miał wtedy wypadek w którym jakimś cudem nie stracił życia pomimo tego że dachował samochodem przez 150 metrów z wysokiej drogi w pole. Jednak badanie tomograficzne po wypadku wykazało że ma guza na nerce. Teraz jest drugi dzień po operacji i trzeba dwa tygodnie czekac na wyniki badania histopatologicznego.
Wiem że zaniedbałam sprawy ogłoszenia. Jutro wykupie ogłoszenia na bazarku. Na województwo mazowieckie i może jeszcze jakieś inne. Może coś doradzicie.[/QUOTE]

Ale masz problemy okropne! :(
Sama mam dzieci i nawet nie mogę sobie wyobrazić co przeżywasz!
Bardzo współczuję i trzymam kciuki za zdrowie syna!

To może te ogłoszenia pociągniemy z dziewczynami, żeby Ciebie odciążyć? Dziewczyny co Wy na to?
Mam wykupić ten bazar?

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziewczyny!

Przed chwilką aktywowałam ogłoszenie Blekiego z "Tablicy"!
Czyli już ktoś robi ogłoszenia, ale błagam!!!!!
Jeśli podajecie mój kontakt to uzgadniajcie to ze mną! Mamy dwa maile: [email][email protected][/email] do wszelkich rozliczeń i ustaleń firmowych oraz mój prywatny: [email][email protected][/email] do pomocy zwierzętom!!!!

Nie możemy zapchać maila firmowego setką ogłoszeń - po prostu będziemy je kasować!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...