Jump to content
Dogomania

Wakacje z psem


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaraz teraz to sobie nieprzyppomne....

Kolina Kłodzka -------> Wójtowice
Namiarów za Chiny sobie nie przypomnę. Pamietam, ze troche wzwyż jest pensjonat "pod Dębem" czy jakoś tak :mysli: Piękne widoki, dużo miejsca do spacerowania tylko nie wiem czy z psami można :? Bo ja byłam ze szkolną wycieczką na tydzień ;) Wiem, ze mają swojego spa kltóry ponoć uratował 2 grupy jak sie zabłądziły w górach ;)


Roztocze ---------> Krasnobród ---> "U Buzunów"
Oczywiście namiarów niet =) ale zaraz znajde =)
Basen na dworzu, olbrzymiasta hala gimnastyczna, zadaszone miejsce do grillowania, piekne okolice, zalew, mnuuuuuuuustwo miejsc do spacerowania (Testowane z Mateuszem :lol: :lol: :lol: :lol: ), świerze powietrze, jest jesczze kilka innych ośrodków..., fajne trasy do wspinania sie (zwłaszcza do takiej wieży, kurde nazwy niet ale to na wprost zalewu tyle że "tyroche" wyżej :lol: ), jak sie zabłądzi to się londuje u gościa w warzywniaku (to jak sie zmierza do sanatorium;) ). Jeszcze były tam takie zajefajne strumyki (mam foty =) ). NO ale też trzeba sobie pojeździć po okolicy żeby tam to wszystko zwiedzić. O i kjeszcze pyyyyycha woda w Kapliczce Na Wodzie jest mmm =) . Ja sobie poprzypominam to wam wymienię jeszcze bo tam mi sie bardzo podobało =) I przede wszystkim bdb jedzenie :lol: a mają jesczze oddzielną stołówke (wieeelka). POLECAM bo majją jeszcze opróczstandardowego budynku to jeszcze domki takie wzzwykłe noa le wyższa klasa już ;)
Ja płaciłam 400zł za tydzień z wycieczką szkolną a w tym były bilety, benzyna, ubezpieczenie itd wiięc nie wiem ile jest od osoby


namiary
Ośrodek rekreacyjno Wypoczynkowy "U BUZUNÓW" ul. Lelewela ( :lol: 60 ) 22-440 Krasnobród

Tela nie pamietam bo mam to z koperty po tym jak mi nie dali karyty do cyfraka i trzeba było wysłać pocztą :lol:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.ubuzunow.zam.pl/[/url] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ciemnota zamiast poszukać... :lol: :lol:


Ośrodek "U Buzunów"

22-400 Krasnobród, ul. Lelewela 60
tel./fax (084) 660-70-49
tel. kom. 0606 786 332

tel. kom. 0604 486 332
e-mail:[email protected]

[url]http://www.wczasy.ta.pl/_wczasy/_lubelskie/krasnobrod/buzuny/[/url]

Napewno jeszcze kiedys tam pojadę... :roll:

[url]http://koscioly.webpark.pl/s_wojtowice.htm[/url] łobok tego kościoła co tam jest to jest ten ośrodek w Wójtowicach! Z tego co mi w necie wynika to nazywa sie Maćkowice! Tak to są Maćkowice bo właścicielem ijest Igor Mokosa (fajny gość, znam go osbiście, siostrzeniec mojej byłej babki od muzyki :lol: ) [url]http://www.igor.com.pl/[/url] tym zielonym autobusem nawet jeździliśmy a do Czech zasówaliśmy niebieskim bo bysmy sie pod mostami niezmieścili :lol:

Boze przezywam to jak mrówka okres :lol: :lol: :lol: :cunao: :cunao:[url]http://www.zgs.ta.pl/baza_turystyki/pliki/spis/bystrzyca.html[/url] zerknijcie w [b]WÓJTOWICE[/b]
[url]http://www.poddebem.sudety.info.pl/polozenie.html[/url] Pod Dębem ----> tu zapierniczaliśmy do telefonu :lol: Ja dziękuje pod taką górę :lol: jeszcze paiętam jak mnie babka ochrzaniła z atrzymanie klawisza 0 w budce (mniej z karty zżera ale sie ponoć budka wiesza :lol: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam!

A ja bylem w Zakopanym z rodzina i z Guciem.
W pensjonacie - z psem zadnego problemu.
Do knajp - wpuszczaja, jeszcze miske z woda przyniosa.
Do TPN w Kuznicach (w kierunku Hali Gasiennicowej) - wpuscili bez problemu, tylko Pani ostrzegla, ze jak Straz Parku zobaczy... ale nie zobaczyla na szczescie :) Zreszta jak zobaczyc westika na sniegu :)
Ale faktycznie - zakaz wchodzenia z psami jest wkurzajacy. Coz komu przeszkadza maly Westik na smyczy??

A ze to moj pierwszy post, to sie przedstawie:
Adam, Gdansk. Morda: Gucio - tak jakby West Highland White Terrier - ale papierow na to nie mam :) Pies ma 10 mies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kozik']Witam!

A ja bylem w Zakopanym z rodzina i z Guciem.[/quote]

Nie przypominam sobie :lol: ;)

[quote]A ze to moj pierwszy post[/quote]

Hehe witamy wśród DoGoMaNiAcKiEj społeczności ;)


[quote]Morda: Gucio - tak jakby West Highland White Terrier - ale papierow na to nie mam :) Pies ma 10 mies.[/quote]

Imiennik mój tyle, ze ja dziewczyna :lol: ;) A co sie stalo ze bez papierów? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']

A co sie stalo ze bez papierów? ;)[/quote]

Bo kupujac go, nie mialem pojecia o psach. Uleglem presji rodziny po prostu bo wcale nie chcialem miec psa. Dopiero jak z morda wymienilem spojrzenia, zrozumialem, ze sprawa jest powazna :roll: No i zakupilem ksiazki, poczytalem, pochodzilem do przedszkola i na szkolenie i zostalem, co tu kryc, dogomaniakiem. Szawel => Pawel , hehe. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W czwartek jade na dłuższy weekend do Zakopanego i juz jestem cała w panice bo bardzo chce wziąć Saidi z pokojami luzik psy mile widziane natomisat neiwiem jak w samym miescie zareaguja czy sa tam knajpy gdzie mozna z psem wejsc itd [size=6][color=red]POMOCY [/color][/size]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mamy kilka pytań:
1. Czy znacie jakieś akademiki, gdzie można zamieszkać z psem?
2. Gdzie na Mazurach lub Warmii nad jeziorkiem lub w górach przyjmują z psami?
3. W jakich ośrodkach wczasowych lub domach wczasowych nad morzem pzyjmują z psami??
Może odpowiedzi na te pytania pomogą ludziom w wyjeździe na wakacje nie wyrzucając psa z domu, zamieszkaniu z ukochanym psem w akademiku. [b]JEŚLI ZNACIE STRONY INTERNETOWE, PODAJCIE LINKI!!!! POMÓŻMY TYM, KTÓRZY CHCĄ GDZIEŚ POJECHAĆ ZE SWOIM PUPILEM!!!![/b]

Link to comment
Share on other sites

Nad Wigrami jest cudowne gospodarstwo agroturystyczne Państwa Stankiewiczów. Spedzilismy tam cudowne dni z Gryfem, zapłacilismy na odchodne symboliczna złotówke- ale dlatego ze warunki były super, a nie dlatego ze własciciel wymagał.
[url]http://strony.wp.pl/wp/wigry[/url]
Polecamy

Link to comment
Share on other sites

Ja jade do Pogorzelicy. Ośrodek Dolpakart. Jedziemy w 6 małżeństw z małymi dziećmi i my jeszcze dodatkowo z psem. Z tego co wiem to za psa nie ma dopłaty. W ośrodku są domki i tylko domki. 300 metrów od plaży. Ponoć duzo miejsc spacerowych. Na razie nie polecam bo nie byłam osobiscie ale zapowiada sie fajnie.

Link to comment
Share on other sites

Jak ktos chce jechac z psem i przekraczac granice w Swiecku to polecam Hotel Maria w Brójcach, jest przy samej drodze do Swiecka, jakies 80 km od granicy. Jechalam tamtedy i nie bylo problemow, ale za nacleg biora za psa 10 zl/ szt. Maja strone [url]www.hotelmaria.com[/url]. Jak sie daleko jedzie to dobre miejsce na postoj

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja długi weekend spędziłam ze swoim owczarkiem niemieckim w łebie.Mielismy super kwaterę prywatną z osobnym wejsciem, pies ganiał po podwórku i nie usłyszałam ani razu głosu niezadowolenia ze strony włascicieli. Na plażę wchodzilismy bez problemu - jest zakaz ale psów pełno i nikt nie zwraca uwagi :D Nawet na ruchome wydmy mogliśmy wejść z Antarem, co prawda na smyczy, ale widziałam mnóstwo ludzi, którzy puszczali tam swoje psiali luzem. Ogólnie bardzo pozytywnie. AAA!! Pani włascicielka nawet sie nie skrzywiła na widok dywanu pełnego kłaczków Antarka :D

Link to comment
Share on other sites

Znajoma wynajmuje pokoje w Jastarni, bez problemowo przyjmuje z psem bez dodatkowej opłaty (z tego co wiem ;) ).

Dom jest tuż przy plaży, aczkolwiek, w sezonie nie wolno wprowadzać psów na plaże. Jest specjalnie wydzielony odcinek plaży, pomiędzy Jastarnią a Juratą, gdzie można wchodzić z psem (i bardzo dobrze, przynajmniej nie ma tam tłumów).
Jakby ktoś się chciał wybrać do Jastarni to służę namiarem na pw. 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...