Jump to content
Dogomania

Wakacje z psem


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Mój wu(ó?!)jek wynajmuje duzy dom z ogrodzonym terenem, widok z balkonu na jeziorko Seksty ;) . Bardzo tam przyjemnie. Jest telewizor, jakies grajko, lodówka, zamrażarka, kuchenka. Moja Sonia z tego miejsca bardzo zadowolona ;) A i jescze zapomnialam dodac, ze sklep jest bardzo bliziutko i jeziorko tez ;). Domek jest na wsi Zdory. Czy ktos jest zainteresowany? Ja bardzo polecam :)

Link to comment
Share on other sites

Blaria, skontaktowałam się i powiedzieli ze do 6 osob 200 zł za dobe. Spania jest na 10 osób. Są dwie łazienki jedna z prysznicem, druga z wanną, ciepła woda, kominek. Do dyspozycji grill do rozpalenia na zewnątrz. Mamy zdjecia, zainteresowani niech podadzą swojego e-maila to powysyłam. Obok domu jest bar :p Psy są mile widziane bez dodatkowych kosztów. Zdory znajdują sie 12 km od Piszu. Mozna byloby sie zlozyc z dogomaniakami :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jutro powysylam zdjecia, bo dzisiaj ich nie mam w komputerze. Zdory polozone są na Mazurach 12 km od Piszu. Wklejam mapke :
[IMG]http://mazuryzdory.republika.pl/Galeria/mapa.png[/IMG][URL="http://mazuryzdory.republika.pl/Galeria/mapa.png"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Sonix bardzo fajnie chetnie bym skorzystala jednak nas jest 2 osob i 2 psy wiec dziennie 200 zl dla nas odpada i przyznam ze sszukam wlasnie moze na2wet takiego domku letniskowego za niedue pieniadze, ale marzt nam sie jezioro. Moze ktos moglby cos nam polecic niedrogo.;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Posiadamy w Białowieży domek z wieloletnia historią do wynajmu.. „Wpadając” na ten wątek pomyślałam że jest to dobra okazja do reklamy ;-)
Jest to drewniana chata, położona w centrum Białowieży. Domek stoi na dużej i długiej działce, ok. 2200 m2 ogrodzonej powierzchni. Za nią znajduje się łąka oraz rzeka – Narewka, w której mojej psiaki, a właściwie jedna Psica Pływaczka bardzo chętnie pływa. Chatka posiada wielki pokój dzienny, dużą sypialnią, łazienką oraz kuchnią. W całym domu znajduje się 5 łóżek w tym dwa dwuosobowe. Łazienka i kuchnia są w pełni wyposażone. Ciepłą wodę gwarantuje 80-o litrowy bojler. Podłogi to porządne grube bale.
Ewentualnych „Letników” moglibyśmy gościć jedynie w czerwcu i lipcu, ponieważ cały sierpień urzędujemy tam my. Orientacyjna cena [do negocjacji] wynosi 100-150 zł za dobę w zależności od ilości osób i długości pobytu. Cały dom łącznie z podwórkiem do dyspozycji. Psy nie są żadnym problemem. Zapraszamy w dowolnej ilości :)
Białowieski Park Narodowy jest najstarszym parkiem w Polsce. Powstał aby chronić ostatni taki las w Europie. Wielkimi zaletami są: różnorodność przyrody, masa ścieżek edukacyjnych oraz szlaków pieszych i rowerowych. Możliwość wypożyczenia rowerów oraz przejażdżek bryczkami. Zapraszam do odwiedzenia strony Wikipedii - [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Białowieża[/url] oraz do zadawania pytań.
Kontakt [email][email protected][/email] oraz tel. 605692976

Zapraszam,
Janka

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Posiadamy w Białowieży domek z wieloletnia historią do wynajmu.. „Wpadając” na ten wątek pomyślałam że jest to dobra okazja do reklamy ;-)
Jest to drewniana chata, położona w centrum Białowieży. Domek stoi na dużej i długiej działce, ok. 2200 m2 ogrodzonej powierzchni. Za nią znajduje się łąka oraz rzeka – Narewka, w której mojej psiaki, a właściwie jedna Psica Pływaczka bardzo chętnie pływa. Chatka posiada wielki pokój dzienny, dużą sypialnią, łazienką oraz kuchnią. W całym domu znajduje się 5 łóżek w tym dwa dwuosobowe. Łazienka i kuchnia są w pełni wyposażone. Ciepłą wodę gwarantuje 80-o litrowy bojler. Podłogi to porządne grube bale.
Ewentualnych „Letników” moglibyśmy gościć jedynie w czerwcu i lipcu, ponieważ cały sierpień urzędujemy tam my. Orientacyjna cena [do negocjacji] wynosi 100-150 zł za dobę w zależności od ilości osób i długości pobytu. Cały dom łącznie z podwórkiem do dyspozycji. Psy nie są żadnym problemem. Zapraszamy w dowolnej ilości :)
Białowieski Park Narodowy jest najstarszym parkiem w Polsce. Powstał aby chronić ostatni taki las w Europie. Wielkimi zaletami są: różnorodność przyrody, masa ścieżek edukacyjnych oraz szlaków pieszych i rowerowych. Możliwość wypożyczenia rowerów oraz przejażdżek bryczkami. Zapraszam do odwiedzenia strony Wikipedii - [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Białowieża[/url] oraz do zadawania pytań.

Zapraszam,
Janka

<edit>

Kontakt [email][email protected][/email] oraz tel. 605692976

Link to comment
Share on other sites

Znlazłam cosik takiego. Nie wiem, na ile aktualne, ale można zadzwonić... Trzeba tylko poszukać, zaznaczając magiczny znaczek pieska :evil_lol:
[URL="http://gazeta.wakacje.pl/szuk_ob2.phtml?full=1"]http://gazeta.wakacje.pl/szuk_ob2.phtml?full=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Własnie wróciliśmy z ktrótkiego urlopu z psem a właścicwie z dwoma psami . Bo była nas czwórka ludzi i dwa psiki amstaff i spory mieszaniec owczarka. Zatrzymaliśmy się w miejscowości Srebrna Góra , w hotelu "Srebrna Góra" - to w górach Sowich. Z pieskiem zwiedziliśmy twierdzę Donjon w Srebrnaj Górze, podziemne miasto Osówka - z dwoma pieskami na smyczach . Nasze psy podziwiały też niesamowite Błędne Skałki , Szczeliniec i chodziły razem z nami skalnym labiryntem - oczywiście na smyczy ale bez kagańców.
Tak więc zaparaszamy w góry Sowie oraz Stołowe. A z pieskami byliśmy też w Czechach - przekraczaliśmy przejście w Kudowa Zdrój i pokazywaliśmy tylko książeczki zdrowia ze szczepieniem na wściekliznę.
A po zwiedzaniu kapilicy czaszek w Czermnej przkraczaliśmy piesze przjeście Czermna - Mała Czermna i popijaliśy piwo zagryzając knedliczkami w gospodzie u Papicka :)

Link to comment
Share on other sites

MY jeździmy w fojowe miejsce- Dolina Baryczy- pzrepiekny region!!
Ośrodek domków campingowych w Sułowie koło Milicza, 50 km od Wrocławia. Milickie to jedne z najwiekszych w europie rezerwatów ptactwa.
Domki bez luksusów-ale w pięknym lesie, psy maja raj!! Własnie w najblizszy weekend jedziemy z dwoma naszymi urwisami to porobimy zdjęcia i zobaczycie jakie fajne miejsce!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...