Jump to content
Dogomania

Wakacje z psem


mikimol

Recommended Posts

Ja ze swoim psiakiem jeżdże wszędzie, gdzie tylko mogę od działek, aż po ośrodki. Jednym z takich miejsc jest napewno Lidzbark Welski Ośrodek Danusia 1 położony nad jeziorem w lesie z psem bez problemu można jechać [url]http://www.jedrus.pl/[/url]. Mam jeszcze koleżankę w Kontach nad morzem, ma kwatery i z psami również chętnie przyjmuje. Nie znam dokładnego adresu, ale jak się tylko dowiem to podam adres i tel.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Onaion - czy tam gdzie sie wybierasz sa pokoje z lazienkami? Nie zebym byla francuskim pieskiem, ale wybieram sie do Mielna i przy okazji na wystawe do Koszalina, wiec musze miec lazienke w pokoju zeby mnie nikt nie ogladal jak psa kapie i susze suszara, bo sie jeszcze ktos zgorszy :oops:

I w ktorej czesci Mielna jest ten osrodek? Blizej wyjazdu w strone Koszalina (promenada etc.) czy raczej w strone Uniescia? Pytam, bo w centrum Mielna plaze sa strzezone i z psem nie wejde, a im blizej Uniescia tym plaze sa mniej zatloczone - tak przynajmniej drzewiej bywalo (ale dawno w Mielnie nie bylam, wiec moglo sie pozmieniac).

Link to comment
Share on other sites

My dwa lata temu byliśmy w Łasinie. Jest to niedaleko Ustronia Morskiego. Nie jest to daleko, gdyż nie mamy samochodu a do Ustronia chodziliśmy pieszo na obiady :) Z ośrodka do plazy jest niecały kilometr, ale droga jest bardzo przyjemna (prawie żadnych samochodów, drzewa i pola). Można było spokojnie przychodzić na plażę z psami, a i cena za nocleg nie było wygórowana - ok 25 zł :wink: Oto namiary:

[b]OW "U Jurka" tel/fax 094 318 17 53 [/b]Chętnie udzielę pomocnych informacji

Link to comment
Share on other sites

Zdjęć niestety nie mam :(

Jeśli chodzi o ceny, to dwa lata temu za nocleg płaciliśmy 25 zł. Za psa nie pobierali dodatkowej opłaty.

W pokojach są łazienki i radio, a telewizor na korytarzu. Była tam także ogólnodostępna kuchnia.

Na terenie ośrodka był sklep i bar, a do drugiego najbliższego sklepu był kawałek drogi, ale szło się przez wieś więc bylo calkiem przyjemnie :wink:

Z tego co pamiętam na terenie ośrodka można było postawić przyczepę i korzystać z ogólnodostępnej łazienki z kilkoma prysznicami itp

Link to comment
Share on other sites

Polecam Białogórę - miejscowość zdecydowanie przyjazną psom i psomaniakom. My od pięciu lat jeździmy do pensjonatu Gabryś (właścicielka Pani Gabriela Koziróg). Zapewne w tym roku, jak i w poprzednich nie są pobierane dodatkowe opłaty za psa. Właścicielka sympatyczna i niekonfliktowa (zdarza się, że mój kołtun wraca mokry z plaży, a i głos ma donośny). Podaję link, chociaż nie wiem czy aktualny, bo cały dzień nie mogę tam wejść - [url]http://www.maxmedia.pl/gabrys/[/url]. W pensjonacie Maria w Białogórze też przyjmują z psami (znajomi sprawdzili). anija

Link to comment
Share on other sites

Hej, rozpaczliwie :wink: poszukuję 2-osobowego pokoju w okolicach Jastrzębiej Góry. Chciałbym żeby był z łazienką... No i oczywiście jedziemy z dużym psem. Obdzwoniłem już kilka miejsc i nigdzie nas nie chcą :-? Tak do 30 km od Jastrzębiej. Oczywiście jak najbliżej morza :) Znacie takie miejsce?
Pozdrawiam.
Kuba

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie wrocilam z wakacji ktore spedzalam w Jastarni. Nie ma zadnych problemow ze znalezieniem kwater/pensjonatu w ktorych przyjmuja psy. Sezon zaczyna sie dopiero 25 czerwca, a do tego czasu wszystkie plaze na Helu sa dostepne dla psow. Nie bylo tez problemow z wejsciem z psem do restauracji, pub'ow, kawiarni.

Natomiast bardzo nieprzyjaznym miastem dla psow jest Gdansk. Nawet do ksiegarni nie wpuszcza malego yorka ;) Widac, ze miasto bardziej przyjazne turystom z Niemiec niz pisarzom z Polski. I pomyslec, ze chcialam sie tam przeprowadzic :-?
W Gdyni i Sopocie nie mielismy zadnych psich problemow. Z psem mozna tez swobodnie podrozowac statkiem lub wodolotem :-)

Hel polecam wszystkim psiarzom :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'] Nie bylo tez problemow z wejsciem z psem do restauracji, pub'ow, kawiarni.[/quote] Myślę, że spowodowane to było rozmiarami Twojej suni :D
Nam kiedyś kazali wyjść we Władku z takiego czegoś zadaszonego z powodu psów :roll: Wyszliśmy bez żalu, bo na naleśnika czekałam wieki całe :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Wind'] Nie bylo tez problemow z wejsciem z psem do restauracji, pub'ow, kawiarni.[/quote] Myślę, że spowodowane to było rozmiarami Twojej suni :D
Nam kiedyś kazali wyjść we Władku z takiego czegoś zadaszonego z powodu psów :roll: Wyszliśmy bez żalu, bo na naleśnika czekałam wieki całe :lol:[/quote]

W Wladku same swiry i kaszuby ( bez obrazy dla tych drugich) Jak cos nie smierdzi ryba to za drzwi z tym :)

Mnie wygonili z tarasu knajpy w Smoleniu ( szlak orlich gniazd) bo moje futra sie na ludzi jak jedza patrzyly... i ktos poszedl na skarge :)

Link to comment
Share on other sites

W tamtym roku byłam w Sielpi nad jeziorkiem koło Końskich (kieleckie). Nie ma problemu z psem w Ośrodku "Relax", nie pobierają tam żadnej opłaty za futrzaka.
W tym roku znalazłam na Allegro fajny domek też nad jeziorem. Dla mnie ważne jest to, żeby pies mógł biegać luzem co w przypadku rottka w jakimkolwiek ośrodku jest niemożliwe :(, choć jest łagodna jak baranek. Oprócz rottki mam jeszcze dwa małe psiaki i dlatego szukałam domku "solo", czyli ogrodzonego pojedynczo. Jadę we wrześniu, jak będzie fajnie to potem go zareklamuję tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Kazde wakacje obowiazkowo spedzamy tydzien-dwa nad jaziorkiem.To jest wspanialy czas dla mnie i psiakow bo wypoczywamy aktywnie caly dzien na dworzu.Pojezierze Brodnickie to wspaniale tereny do wedrowek i wycieczek rowerowych.Haker uwielbia plywac w jeziorze moglby siedziec w nim godzinami,zreszta jamniory tez plywaja.Ciesze se ze mam taka mozliwosc spedzenia urlopu z psami,poniewaz w ich towarystwie najlepiej wypoczywam.Pozniej jeszcze czeka nas wypadzik nad morze. :wink: A Wy gdzie sie wybieracie na urlop z psiakami???

Link to comment
Share on other sites

Niedawno wrócilismy z małego wypadu w bieszczady ...
Polecam hotelik ...
Super obsługa i jedzonko ... No i z psiakiem mozna ... A okolica ... Rewelacja ... Ciekawe miejsca do spacerów i rzeczka po drugiej stronie drogi
Nie jest może baaardzo tanio, ale warto
Gdyby ktoś chciał blizszych informacji zapraszam na PW lub maila.

Bieszczadzka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp.zoo
Osrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy w Zatwarnicy

38-715 Dwernik
tel. (013) 461 08 33, 461 21 47

[url]http://www.zatwarnica.pl/[/url]

[url]http://www.barr-ustrzyki.pl/hotel/cennik.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdula']Ja długi weekend spędziłam ze swoim owczarkiem niemieckim w łebie.Mielismy super kwaterę prywatną z osobnym wejsciem, pies ganiał po podwórku i nie usłyszałam ani razu głosu niezadowolenia ze strony włascicieli. Na plażę wchodzilismy bez problemu - jest zakaz ale psów pełno i nikt nie zwraca uwagi :D Nawet na ruchome wydmy mogliśmy wejść z Antarem, co prawda na smyczy, ale widziałam mnóstwo ludzi, którzy puszczali tam swoje psiali luzem. Ogólnie bardzo pozytywnie. AAA!! Pani włascicielka nawet sie nie skrzywiła na widok dywanu pełnego kłaczków Antarka :D[/quote]

To fajnie, bo ja jakoś 5 tygodni temu byłam w Łebie z sunią lhasa apso.
Suńka spokojna, nie ma z nią WCALE problemów. Sunia jest mała, spokojnie ją na ręcę wezmę, a mimo to prawie żaden pensjonat nie chciał przyjąć nas z nią. Szukaliśmy kwatery co przyjmie psa, bo bez psa mowy o wyjeździe nad morze nie było mowy !!!
W końcu nie znaleźliśmy kwatery i jedziemy do Gdyni.
Magdula - ja też mogę prosić o adres tego pensjonatu na priv???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...