Jump to content
Dogomania

Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!


Aimez_moi

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wklejam wątek psów z Pułtuska - kochani one potrzebują takiej akcji jak w Szydłowcu - wejdźcie proszę i wspomóżcie radami jak wam się udało rozkręcić Szydłowiec, żeby pomóc teraz im - potrzeba organizacji i fachowych rad:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202346-Psiaki-biedaki-z-Pułtuska-(?p=16334366#post16334366[/URL]

[B]Anita, Aimez_moi, [/B]macie ogromne doświadczenie już w organizacji i pomysłowości jeżeli chodzi o Szydłowiec, może wasze rady przydadzą się w Pułtusku, tam to samo siędzieje co w Szydłowcu na początku - bez schroniska, bez świadomości ludzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']wklejam wątek psów z Pułtuska - kochani one potrzebują takiej akcji jak w Szydłowcu - wejdźcie proszę i wspomóżcie radami jak wam się udało rozkręcić Szydłowiec, żeby pomóc teraz im - potrzeba organizacji i fachowych rad:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202346-Psiaki-biedaki-z-Pułtuska-(?p=16334366#post16334366[/URL]

[B]Anita, Aimez_moi, [/B]macie ogromne doświadczenie już w organizacji i pomysłowości jeżeli chodzi o Szydłowiec, może wasze rady przydadzą się w Pułtusku, tam to samo siędzieje co w Szydłowcu na początku - bez schroniska, bez świadomości ludzi...[/QUOTE]

no feliksik - dziękujemy - hihihihihih
ale u nas to po roku dopiero miasto się odezwało, ze chce GODAC!!!bo sie wystrachali Akcji "Starachowice" :/
specjalistki :/ nie powime - partyzantka...a psó na ulicy od cholery
do póki POWIAT nie wprowadzi poprzez Gminy systemu znakowania - nie ma szans na polepszenie sytuacji
planowo chcemy poprzez Starostę wprowadzic we wszystkich gminach Gminne programy przeciwdziałania bezdomności
Primo - znakowanie i baza danych...
baza danych to pikus - nawet mamy kogos kto ją napisze jako program...
chipy to tez pikuś...
TERAZ tylko trzeba WYKLADNI aby musowo wszystkie psy były oznakowane...moze akcja darmowe szczepienie na scieklizne /a chip przy okazji/
jak bedzie darmowe to wszycy sie polasza na darmówke - a chipy rozwiązą nam problem :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']no to jest myśl - dlatego mówię, że wy specjalistki jesteście i na dodatek mama PR uprawia:evil_lol:[/QUOTE]

ła ha ha...tak ta moja mama nawyprawiała, ze jedna jej koleżanka co nam czasmai psa w kojcu potrzymała juz zablokowana...bo 3 psa z ulicy zgarneła - SUNIE...
teraz mama edukuje o kastracji i sterylizacji
hahahahh

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na watek rodziny wyrwanej z olkusza:angryy::angryy:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/202657-Rodzinka-z-ma%C5%82opolskiej-mordowni-ju%C5%BC-bezpieczna"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5715/rodzina.jpg[/IMG][/URL]

Oraz drugiej sierotki:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/202305-Luka-wyrwana-z-mordowni-prosi-o-nowy-dom-i-wsparcie"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8843/lukaj.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Osoba odp za rozliczenia finansowe pilnie proszona o dokonanie takowegon za styczen oraz luty.
Prosze zwrocic sie do schroniska w Radomiu o duplikat szczepienia przeciwko wsciekliznie.To jest jeszcze b pilne![/QUOTE]

ooo... to już bezosobowo ... pisałam ci w sms już dawno że rozliczenie za pierwszy miesiąc pobytu u Ciebie jest na pierwszej stronie wątku ... a obecnego jeszcze nei ma bo czekałam na wpłaty ... i się nie doczekałam ...

rozliczenie Ramzesa za styczeń i luty ??? - według mnie to chyba chodzi o grudzień i styczeń - bo Ramzes wrócił do Ciebie 9.12.2010 r ...

więc za grudzień rozliczenie jest na 1 stronie i parę stron wcześniej też jest - jak robiłam wtedy rozliczenie ... nie ma potrzeby go kopiować ponownie ... zapraszm na 1 stronę wątku

a aktualnie - za STYCZEN dopiero zrobiłam bo czekałam że może Betson wpłaci deklarację ... jednak nie wpłaciła ...

[COLOR=#ff6633][SIZE=4][B]Styczeń [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff6633][B]– 9.01 2011 – 9.02 .2011 [/B][/COLOR][SIZE=4][B]
koszt – 200 zł[/B][/SIZE][B] /tańszy boks dzięki anita_happy/ [/B][SIZE=4][B]+ nasza karma [/B][/SIZE]

[U][B]wpłaty na hotelik :[/B][/U]
10.01– 10 zł - paulinken
12.01 – 10 zł – Zofija
- Betson - brak :-(
05.02 – 20 zł - Aimez moi
05.02 – 15 zł - kama210
--- anita_happy i happy mamas – 45 zł – anita rozlicza oobiście z yumanji [B]

suma wpłat 100 zł – 55 zł + 45 zł anity /rozlicza osobiście yumanji/[/B]
[COLOR=#ff0000][B]
brakuje 100 zł do opłaty hoteliku[/B][/COLOR][B] – [/B]brakującą kwotę uzupełniłam : 82 zł zostały z wpłat jednorazowych z fb z grudniu , 18 zł – z bazarku z ciuszkami /

[SIZE=3][B]!! czyli do rozliczenia zakupionej budy przez kama210 [/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]zostaje 120 zł[/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=2]/275 zł zostało do spłacenia z poprzedniego miesiąca - 155 zł – wpłaty za ten miesiąc hotelowania , / resztę deklaracji - 45 zł anita rozlicza osobiście z yumanji/


......
Aimez - przelej mi 20 zł od paulinken i Zofija z tych deklaracji - bo budę kupiłam za swoje pieniądze ... Twojej deklaracji mi nie przelewaj bo wysyłałaś paczki z bazarku i akurat się wyrównało ...
.....................

i przyłączam się do prośby - zresztą juz kolejny raz - o nowe zdjęcia Ramzesa ...

pies ledwo zipie finansowo ... a ludzie którzy pomagają chcą na bieżąco mieć kontakt z psem - a najlepszy kontakt to poprzez zdjęcia .. .. wiesz yumanji Ty nie musisz martwić o pieniądze na Razmesa, tylko my ...
.. więc poprosimy o zdjęcia ...

..............................................................

[/SIZE][quote name='Aimez_moi']Razmio czy na stojaco czy na siedzaco na pewno dostojny i piekny jak zawsze.......:):)[/QUOTE]

i właśnie - dostojny , piękny a domu znależć nie może ....

apropo ... znasz dobrze przykład Szczotka ... też siedział od lata u Arktyki ... też był u niej problem ze zdjęciami .... i jak w końcu miał zrobbione ładne zdjęcia to dom się szybko znalazł ... może to był zbieg okoliczności ... ale w ogłoszeniach trzeba zmieniać zdjęcia ... teksty ... bo w końcu może coś się ruszy skoro do tej pory echo ...

... a kasa na transport, karmę - niezła suma już poszła ... i niedługo kasa się całkowicie skończy ... a jak można prosić ludzi o pomoc skoro pies ma zdjęcia sprzed kilku miesięcy ... i nikt nie może na bieżąco oglądać psa któremu pomógł ...


.. ja mam dość proszenia się o zdjęcia w płatnych DT...

... przydałoby się też jakis inny tekst napisać ... coś zmienić ... bo ciągle to samo ..
[SIZE=2]

[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210']ok.. to poczekam z tym przelewem od Ciebie do następnego rozliczenia za ten miesiąc .. jak już będzie buda spłacona ...
...przelejesz następnym razem ...[/QUOTE]

Kama......:):) Moge przelac juz w tej chwili tylko moze wiecej...tj. z tymi co mam tez od Kropeczki......:):) co ta za roznica kiedy......:):)
Chyba, ze chcesz od razu rozliczyc luty.....dzis juz 21.....

Link to comment
Share on other sites

jak już jestem to podniose - bo Ramzes popadł w Zapomnienie

[B]znamienne słowa Kamy[/B]
[I]
... a jak można prosić ludzi o pomoc skoro pies ma zdjęcia sprzed kilku miesięcy ... i nikt nie może na bieżąco oglądać psa któremu pomógł ...[/I]

[B]na DOGO i na fb ludzie obdarzają NAS OGROMNYM ZAUFANIEM...
psy co mają zdjęcia co pare dni - mają kase i znajdują domy...

czyli - jakaś prawda w tym jest[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...