Jump to content
Dogomania

Najukochańsze celinkowe Muszkieterki Atos(*),Dżekuś (*),Hektor(*).Dumka,Pirat i Fokus


Celina12

Recommended Posts

[quote name='Mika31']ja kupuję takie z małą ilością czekolady i nadzieniem trufelkowym wgniatam tabletkę w kawałek cukierka .Przerobiłam metodę pasztetową serkową kiełbaskową i pluje tabletkami więc wtykamy w cukierka[/QUOTE]

Chryste Panie,MIKA. Jeszcze napisz, że podajesz w ten sposób lek na wątrobę.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko co czekoladowe chowam przed zwierzakami.
Najchętniej do własnej paszczy :)
Kiedyś dawno temu to do tabletek używałam parówek. Robiłam nożem w kawałku kieszonkę i tam wtykałam proszek.
Ale teraz nie kupuję parówek.
Zawsze mam przyszykowane minimum dwa kawałki czegoś dobrego. Żeby dostać ten drugi to szybko łykają pierwszy z lekiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Polecam do czytania: [URL]http://psiediety.blogspot.com/2013/03/miod.html[/URL]. Ja swoim zawsze dawałam miód nie wiedząc czy można , czy nie. Instynkt jamnika i wiedźmy podpowiedział bardzo dobrze :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]
A znam tego bloga, podoba mi się podejście autorki do tematu .
Warto poczytać.

Link to comment
Share on other sites

Niech się dzieje wola NIEBA.....jutro an 11 jadziem z Pirciem do kontroli i z Dumiś na zabieg czyszczenia ząbków.Linuś i Fokus zostają na włościach.Jak wyjedziemy Ania da Im śniadanko-bo pacjenci muszą być na głodzie a nie chcę drażnić.

Denerwuję się bardzo...ale będzie dobrze-prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Niech się dzieje wola NIEBA.....jutro an 11 jadziem z Pirciem do kontroli i z Dumiś na zabieg czyszczenia ząbków.Linuś i Fokus zostają na włościach.Jak wyjedziemy Ania da Im śniadanko-bo pacjenci muszą być na głodzie a nie chcę drażnić.

Denerwuję się bardzo...ale [COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]będzie dobrze-prawda?[/SIZE][/B][/COLOR][/QUOTE]

Nie widzę innej możliwości. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Przed chwilką przemyciłam leki w...ciasteczku wątróbkowym-poszło jak z płatka.Pirat czuje się już dobrze-oby tylko powtórne badania okazały się dobre....[/QUOTE]

Nie chciałam się wtrącać, bo nic konstruktywnego nie wniosłabym;)
ale od razu pomyślałam o ciasteczkach wątróbkowych - "wejdzie" wszystko

Link to comment
Share on other sites

No jesteśmy w domu.

Pirat oskrzela ma czyściutkie ale jednak serduszko powiększone,wątroba ma dość zmienioną strukturę-trzeba by było biopsję robić ale to najbliżej we Wrocławiu.Nie wiem czy ma sens męczenie go takimi badaniami.Ma zalecona dietę wątrobową- albo Royal Canine Hepatic albo Hills L/d-muszę w necie poszukać.Dalej ma brać Vetmedin 2,5 dwa razy dziennie,Enarenal 2 razy dziennie po tabletce i ma jeszcze na 5 dni antybiotyk Enroxil.Furosemid odstawiamy an razie i obserwujemy.Za dwa tygodnie gdzieś kontrolne USG.Ogólnie czuje się dobrze,jest żwawy,namiętnie wylizuje Linkę i Dumiś ,szuka jedzenia.

Dumcia po zabiegu-nie chciała się poddać-Moja Dziewczynka -za nic usnąć nie chciała.Ząbki wyczyszczone,dwa dolne usunięte,troszkę ma stanu zapalnego więc na 4 dni antybiotyk Stomorgyl.Miała przy okazji wyczyszczone gruczoły i obcięte pazurki.Jak mi Ją przynieśli w psołąnku otuloną kocykiem-to prawie z niego wyskoczyła,dopadła mnie i tak piskała cichutko a ja i wetka poryczałyśmy się jak głupie.Skarżyłą się moja MAlutka.Teraz wreszcie w spokoju i cieple śpi sobie smacznie.

Wetka też poradziła abym zakupiła do wody Vet Aquadent.

Dziś czeka mnie kopanie w necie i wyszukiwanie jakiś przyzwoitych cen , bo dziś porządnie dostałam po kieszeni.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kupuję mojemu Royal Canin Hepatic i parzę siemię. Na zmianę z domowym gotowanym.
Jeżeli chodzi o ten płyn dolewany do wody to zastanów się.
Tu na Dogo też znalazłam wątek.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/124956-vet-aquadent[/URL]
Zwłaszcza że są problemy z wątrobą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...