Jump to content
Dogomania

WHEN DREAMS COME TRUE: DT STAŁ SIĘ DS !!! Homer (wątek Homera)


protzlav

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=navy]Hej hej !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Ale mróz, brrr :) Niemniej zdrówko i humorek wciąż mi dopisują, całe dnie spędzam na odpoczynku, spacerkach, jedzeniu i zabawie. Jestem grzeczny, słucham się i pilnuję moich Pańciów. Pilnuję dobrze domku, w końcu jest to mów domek, prawda ? [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Niedługo pójdę na szczepienia ... uuu ... jak ja tego nie lubię ... ostatnio chciałem ugryźć Panią Doktor, no ale potem mnie przeprosiła i poczęstowała smakołykiem, hihi ... No cóż, trzeba pójść, to poświęcę się i pójdę, ale nie ręczę że znów się nie zdenerwuję :) [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Życzę wszystkim miłego popołudnia, trzymajcie się cieplutko !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]H.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B][COLOR=blue]Hej, to ja, Wasz Homer !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Ostatnio znów miałem problemy z brzuszkiem i 2 dni z rzędu odwiedzałem naszą Panią Wet, no i niestety "zaliczyłem" znów 3 zastrzyki, brrr... znów chciałem Panią ugryźć, ale wybaczcie, to jest silniejsze ode mnie... no bo boli jak cholerka... Diagnoza: jakiś wirus jelitowy albo po prostu pożarłem coś baaardzo nieodpowiedniego :)
Tak więc po tej chorobie przez ponad tydzień nie biegałem, a jedynie grzecznie spacerowałem na smyczy... a teraz znów też nie biegam za często, a to z powodu tego okropnego błota...
A co poza tym? Ano jestem grzeczny, posłuszny, całe dnie spędzam na spaniu, zabawie, spacerkach no i słodkim "nicnierobieniu":)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Pozdrawiam Was wszystkich przeserdecznie !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]P.S. Bożenko, a w tym futerku to właśnie ja w mej własnej futrzastej osobie :)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[FONT=arial black][SIZE=6][COLOR=#FF0000][B]HEJ, szukam DT dla naszego Homerka:) W sensie kto moglby sie nim zajac przez caly lipiec? Odplatnie, rzecz jasna! Pozdrawiam!!!

A tak poza tym Homerek nadal grzeczny, posluszny, i co najwazniejsze zdrowy :)

Pozdrawiam !!!

Darek[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=arial black][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]HEJ, szukam DT dla naszego Homerka:) W sensie kto moglby sie nim zajac przez caly lipiec? Odplatnie, rzecz jasna! Pozdrawiam!!!

A tak poza tym Homerek nadal grzeczny, posluszny, i co najwazniejsze, zdrowy :)

Pozdrawiam !!!

Darek[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Niestety, te hoteliki, które kojarzę to są z kojcami.
Zajrzyj tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/937-Domy-tymczasowe[/URL] Znajdziesz tam wątki dot. domów tymczasowych i hotelików :).[/QUOTE]

[B]Dziękuję, Kasiu, bardzo za namiar:) Pozdrawiam !!!

D.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...