Jump to content
Dogomania

Uzi - pies gorszego Boga?


leonarda

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='leonarda']:) :) lucySxy - wielkie dzięki!! Naprawdę!! Buziaczki od Uziego - czasem tak kogoś liźnie, gdy jest za coś wdzięczny:)

Jeśli pozwolisz, wpiszę to do deklaracji. Jednorazowych?[/QUOTE]

Nie, stala deklaracja.
Przeslij konto!
Caluski dla psiaka!

Link to comment
Share on other sites

W sprawie BAZARKÓW:
1. W sobotę wystawię bazarek ze [B][U]swoimi fantami.[/U][/B]
[B][/B]
2. Mogę wystawić też bazarek z fantami [B][U]Istar[/U] [/B]- wyślij mi proszę zdjęcia na PW lub mailowo, wolałabym, żebyś Ty potem zajęła się wysyłką. Ja wysyłam fanty z pracy, firmową pocztą, oddaję potem pieniądze do kasetki, ale zbyt dużo paczek lub listów wysyłać nie mogę...
Czy takie coś Ci [B][U]Istar[/U][/B] odpowiada?
Zaglądałabyś wtedy na bazarek, odpowiadała na ewentualne pytania a potem powysyłała fanty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']:) :) lucySxy - wielkie dzięki!! Naprawdę!! Buziaczki od Uziego - czasem tak kogoś liźnie, gdy jest za coś wdzięczny:)

Jeśli pozwolisz, wpiszę to do deklaracji. Jednorazowych?[/QUOTE]

Leonarda, nie znalazlam zadnego konta,podaj na PW..

Link to comment
Share on other sites

Witam

Chciałabym zadeklarować 200 zł dla tego pieska ( na razie jednorazowo, być może będę mogła pomagać dłużej ) dodatkowo jako fant na bazarek może przyjelibyście grę na PC Mass Effect 2 w polskiej wersji językowej i dobrym stanie ?
Proszę o odpowiedź i instrukcje jak się wpłaca deklaracje bo jestem tu od niedawna.

Link to comment
Share on other sites

lucySxy i a.g.a. - nie wiem, jak dziękować:) Numer konta będzie na fundację, więc wpiszę go jutro na wątku. Wolę rano, bo teraz mogłabym się gdzieś pomylić w cyferkach - dopiero wróciłam i jestem ledwie żywa. Co do fanta - też odpowiem, jak będę bardziej przytomna, czyli jutro.

Uzi dzisiaj pojechał do hoteliku, szczegóły też napiszę jutro. Na dziś tylko tyle, że zamknięty w domu tymczasowym przed wyjazdem (opiekunka musiala jechać do pracy) doprowadził do zalania budynku (39 kubików wody), bo urwał kran. Jak usłyszałam - dobrze chociaż, że go prąd nie zabił. Żyje i pewnie nie wie, że coś wyszło nie tak...

Link to comment
Share on other sites

No...

Uzi od wczoraj wieczór jest w hoteliku u Agnieszki (niedaleko Tarnowskich Gór). Został odwieziony przez tymczasową opiekunkę, której dziękuję za wszystko ([COLOR=red]BARDZO[/COLOR][COLOR=red]![/COLOR]).

Jutro tam będę, więc mam nadzieję, że przywiozę fotki i informacje.

Numer konta do wpłat podałam w pierwszym poście. Jest to konto Fundacji S.O.S. dla zwierząt, która pomaga w zorganizowaniu opieki nad Uzim. Wszelkie rozliczenia będą wpisywane w 4 poście. Mogą być drobne opóźnienia, bo informacje o wpłatach będę otrzymywać po ich zaksięgowaniu przez fundację - na wszelki wypadek wolę o tym uprzedzić.

Jeszcze raz dziękuję za deklaracje - dzięki temu Uzi miał dokąd pójść:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda'] zamknięty w domu tymczasowym przed wyjazdem (opiekunka musiala jechać do pracy) doprowadził do zalania budynku (39 kubików wody), bo urwał kran. Jak usłyszałam - dobrze chociaż, że go prąd nie zabił. Żyje i pewnie nie wie, że coś wyszło nie tak...[/QUOTE]O matko... mam nadzieję, że tymczasowi opiekunowie go nie znienawidzili ;). A swoją drogą "zdolna" z niego bestia...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wieczorem go zobaczę. Wiem, że jest w boksie (a mógł sobie biegać i sypiać w domku, to nie chciał...). Hotelik można zobaczyć na "domach tymczasowych", ale postaram się przywieźć zdjęcia, może filmik (tylko jak ja go wrzucę?).

A.g.a - z wpłacaniem deklaracji jest bardzo prosto: bierzesz numer konta z 1 postu, robisz przelew lub wpłatę, wpisujesz w tytule zapłaty swój nick z dogo i imię psa (to ważne!), a potem info o wpłacie powinno się pojawić w rozliczeniach na wątku. Co do gry - napiszę na PW.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie:) Właśnie próbuję wgrać filmiki na Youtube, ale przeraźliwie wolno to idzie. Albo wcale. Jak tylko mi się uda, wrzucę link, wtedy też napiszę więcej - mam jakiś problem z netem dzisiaj. W każdym razie - byłam, widziałam Uziego, poznał mnie, był jak zwykle ruchliwy i chętny do towarzystwa. Jest nieźle, choć i tak było mi go żal zostawiać. Zawiozłam też worek karmy, którą zasponsorowały DG32 - ukłony od Uzisia:)
Lał deszcz, a on był akurat na wybiegu i tak sobie krążył po trawie. Próbował się oczywiście wymknąć, gdy Agnieszka uchyliła furtkę. Jaki on jest fajny... żebym tak miała ogród....

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że pierwszy filmik się załadował, uff.. Trzecia próba, czas ładowania 80 minut. Nie wiem, dlaczego.
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.youtube.com/watch?v=V7nR8s4rZ8Q[/URL][/FONT][/SIZE]
To Uzi na wybiegu, w trakcie sprzątania boksów. Nie aż tak dobrze go widać, jakbym chciała, ale zawsze coś. Biorąc pod uwagę deszcz, to i tak nie jest źle. Będą jeszcze dwa następne i parę zdjęć, ale to już chyba jutro.

Link to comment
Share on other sites

Jasza - jasne:) Może ja też spróbuję, choć nigdy tego nie robiłam:)

mała_czarna - tak, to z hotelu; jeszcze sprawdzę dokładnie, ale ten piesek, biegający luzem, to chyba prywatny pies Agnieszki. Za to ten za ogrodzeniem, też pieprz i sól, trochę podobny - to z hoteliku. W razie czego możesz ją o to zapytać na jej wątku (link w 65 poście).

Zabieram się do wgrywania pozostałych filmików. Jak mi znowu będzie się robić, jak wczoraj, to do wieczora może potrwać:)

A jak Wam się Uziś podobał? Tak się starał grzecznie usiedzieć za kiełbaskę... On może nie jest jakoś super atrakcyjny na foto i filmie - jego trzeba mieć na żywo przed sobą, wtedy dopiero można odczuć cały urok łobuza. Agnieszka podejrzewa, że on nie ma nawet dwóch lat, zresztą ja też trochę. Ma zachowania jak młody szczyl:)

Link to comment
Share on other sites

Do góry Uzi!

Mama podarowała mi na bazarek piękne, prawdziwe, przywiezione z Indii ( nie przez nią niestety..) SARI (SAREE)..
Cudne jest, czarne, z bardzo ciężkim, złotym haftem, i dłuuuugie....zastanawiam się tylko, czy ktoś je kupi a szkoda wystawiać je za parę złotych...
W sklepach internetowych można kupić podobne za 160 - 200 PLN.
Może ktoś mógłby wystawić je na Allegro???
Jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...