Jump to content
Dogomania

Uzi - pies gorszego Boga?


leonarda

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, więc wieści z hoteliku dobre.
Uzi - jak zwykle - stara się być wesołym psem. Ma teraz w boksie kolegę, mniej więcej podobnej postury, co mnie cieszy, bo to zawsze towarzystwo, a psina już dość się nałykała samotności. W niedzielę zamyślam się wybrać w odwiedziny i na spacer, więc na pewno zdjęcia się też pojawią. Żeby tylko ten dom...

Link to comment
Share on other sites

Maciaszek - dzięki za opinię. Ja już sama nie wiem, jak pisać, żeby ktoś mądry się skusił akurat na tego psa. Chociaż - jak ma być dom, to będzie - u tych, którzy się zakochają w Uzim. Tylko, że on jest bez porównania fajniejszy na żywo niż na zdjęciach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']Lara, możesz odnowić, ja Ci w sobotę zapłacę za wyróżnione. A może coś tam dodać, zmienić w tekście? Chociaż jest naprawdę wypasione (jak zwykle Twoje:), przejrzę je jeszcze raz, może mi coś przyjdzie do głowy.[/QUOTE]

[B]leonardo[/B], niestety, z takimi allegrami trzeba czasami wiele razy próbować, wiem to z doświadczenia... ważne, że Uzi miał naprawdę sporo wejść, 2 obserwatorów, może jeszcze coś się z tego wykluje :) to co, mam odnowić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']Lara - tak, odnawiaj!
Przy okazji - mam nadzieję, że za tamto allegro przelew doszedł? Bo to mój mąż miał wysłać..[/QUOTE]

Tak tak doszło :) jakby nie doszło to bym się upomniała ;)

Allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1075535628[/url]

koszt taki sam jak ostatnio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...