Jump to content
Dogomania

Agdanek


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W tym rozliczeniu, które robi asiek - jesteśmy wypisani od września - i tam figuruje Twoja wpłata wrześniowa, natomiast część poniżej kreski to jest stare rozliczenie Daśki - ona na razie nie zrobiła nowej rozpiski. Spróbuję ją zmotywować, żeby się z tym wreszcie uporała...

Link to comment
Share on other sites

Agdanku, widzę że u ciebie kochany psiaczku sytuacja finansowa się bardzo poprawiła, wyszedłeś z długów - bardzo się cieszę kochana psinko :):):)

A ja przy okazji chciałam zaprosić cioteczki na super bazarek:
[SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215099-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dziergane-na-szyde%C5%82ku-na-4-sunie-do-09.10.-do-21-00"]Różności dziergane na szydełku - ZAPRASZAMY![/URL][/SIZE]

bazarek przeznaczony jest między innymi na Sambę, która od soboty jest w hoteliku i ma tylko 40 zł deklaracji :shake:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214887-Brak-deklaracji-a-hotelik-czeka-prosimy-o-pomoc%21%21%21-Samba-tak-bardzo-na-nas-liczy%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/214887-Brak-deklaracji-a-hotelik-czeka-prosimy-o-pomoc!!!-Samba-tak-bardzo-na-nas-liczy!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

to ja poproszę o pomoc dla kolegi ze schroniska Agdanka - Pimpusia... u którego właśnie dziś wykryto dysplazję stawów biodrowych..niestety koszty wizyty u weta,RTG i leczenia..przerastają nas..proszę każda złotówka jest na wagę złota :-(:-(

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpuś-już-w-hoteliku-potrzebne-jednorazowe-deklaracje-na-leczenie!-PILNE"]http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpuś-już-w-hoteliku-potrzebne-jednorazowe-deklaracje-na-leczenie!-PILNE[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Buziaki dla kochanego Agdanka! :)
Ciekawe, jak tam Jego stare nóżki (bo taka już jesienna pogoda)....[/QUOTE]

nózki kiepsko...choć nie jakoś dużo gorzej niż zwykle......
ale tak sobie pomyślałam że jeszcze Wam nie powiadałam, że Agdanek oprócz tego że to najwiekszy kłótnik wśród psich chłopaków....to jest jeszcze taki domowy przytulak, ocieracz.... Agdanek ma bardzo jasny pysio, który zawsze wpycha na nogi, miedzy nogi jak sie tylko usiądzie... w zasięgu Agdankowej głowy i nawet jak sie go jeszcze nie pokizia to on sie sam kizia ocierając się pysiem...... to jest szczególnie zauważlne jak człowiek ubierze jakieś ciemne spodnie ....z ambitnym zamysłem by wygladać schludnie gdzieś miedzy ludźmi....
a to leci Agdanek na swoich koślawych nóżynkach...i już jasne włoski z agdankowej mordki zdobią szczodrze odzienie.... no i rece troche opadają, wskazówki zegarka galopują przy próbie otrzepywania odzieży.... ale kiedy sie spojrzy na te smutne orzechowe oczęta naszego ocieracza..... to w sumie ta reszta jest taka mniej ważna.... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']nózki kiepsko...choć nie jakoś dużo gorzej niż zwykle......
ale tak sobie pomyślałam że jeszcze Wam nie powiadałam, że Agdanek oprócz tego że to najwiekszy kłótnik wśród psich chłopaków....to jest jeszcze taki domowy przytulak, ocieracz.... Agdanek ma bardzo jasny pysio, który zawsze wpycha na nogi, miedzy nogi jak sie tylko usiądzie... w zasięgu Agdankowej głowy i nawet jak sie go jeszcze nie pokizia to on sie sam kizia ocierając się pysiem...... to jest szczególnie zauważlne jak człowiek ubierze jakieś ciemne spodnie ....z ambitnym zamysłem by wygladać schludnie gdzieś miedzy ludźmi....
a to leci Agdanek na swoich koślawych nóżynkach...i już jasne włoski z agdankowej mordki zdobią szczodrze odzienie.... no i rece troche opadają, wskazówki zegarka galopują przy próbie otrzepywania odzieży.... ale kiedy sie spojrzy na te smutne orzechowe oczęta naszego ocieracza..... to w sumie ta reszta jest taka mniej ważna.... ;)[/QUOTE]

Jesteś Wspaniałym Człowiekiem!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Kolejny raz proszę o aktualizowanie moich wpłat. Nie wiem, czy wpłaty zostały w ogóle przekazane do nowego skarbnika? Płacę regularnie co miesiąc, a moja ostatnia deklaracja widnieje na maj.[/QUOTE]

Daśka przekazała 340 zł, których nie uwzględniła w rozpisce - jeszcze jest nam winna troszkę pieniążków - ale ile - to niestety wie tylko ona. Wydaje się, że nie tak dużo. W każdym razie w rozpisce u góry postu rozliczeniowego - są Twoje aktualne wpłaty. - za wrzesień i październik. Ja niestety nie mam wpływu na Daśkę:shake:. :oops:

[B]wpłaty stałe:[/B]
Monika z Katowic [COLOR=blue]25 (IX) [/COLOR][COLOR=black]10(X)[/COLOR]
[COLOR=black]Bjuta,Danusia i Mama [/COLOR][COLOR=navy][COLOR=blue]35(IX) [/COLOR][/COLOR][COLOR=black]35(X)[/COLOR]
[COLOR=navy][COLOR=#0000ff][COLOR=black]Bazyli3104[/COLOR] 20(IX) [/COLOR][/COLOR]20(X)
[COLOR=navy][COLOR=#0000ff][COLOR=black]BasiaD[/COLOR] 20(IX) [/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]20(X)[/COLOR]
[B][COLOR=navy][COLOR=#0000ff][COLOR=black]Maevel[/COLOR] 25(IX) [/COLOR][/COLOR][COLOR=black]25(X)[/COLOR][/B]
[COLOR=navy][COLOR=#000000]Ingrid44 [COLOR=blue]20(IX)[/COLOR] 20(X)
Diegula 15(VI) 15(VII)
Baldek2 20(VII) 15(VIII)
paulinken [COLOR=blue]15 (IX)[/COLOR]
[COLOR=black]asiek.l-g 20 (X)[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...