Jump to content
Dogomania

Agdanek


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I po co te pieniądze i tak nie pomogły,wyszukiwałam każdy mozliwy lek,ale żaden nie pomagał.Żałuję,że wcześniej tego nie zrobiłam,ale z drugiej strony.....miałabym wyrzuty sumienia,że jeszcze mogłam pomóc.Czy Agdanka można adoptować?
ZOstała mi tylko moja kochana Daśka i tymczasowiczka Sarunia,jednak ona jest już tak starusieńka,że nikt jej nie che:-(
JESTEM ,BYŁAM BEZNADZIEJNĄ KSIEGOWĄ!!!!
PRZEPRASZAM WAS,NIE WIEDZIAŁAM O CO CHODZI...DZIŚ JUŻ WIEM I NIGDY WIĘCEJ;-)
U kogo był MIKOŁAJ?:-)

Link to comment
Share on other sites

Daśko - wywiązałaś się przecież ze wszystkiego z nawiązką! :) Etat księgowej jest rzeczywiście bardzo męczący no i trzeba mieć do tego cierpliwość jak najświętszy święty! Czy Agdanek jest do adopcji? Myślę, że chyba jest? Kikou co prawda mówiła, że on już jest raczej bardzo blisko tęczowego mostu, no i posikuje w domu, ale poza tym to miły chłopak.
Bardzo trudno jest odprowadzać te nasze psy do nieba. Na pewno zrobiłaś więcej niż się dało. Czasem trzeba pozwolić odejść tam gdzie nie boli. Po prostu...

Link to comment
Share on other sites

Z miesiącem styczniem Diegula rezygnuje z deklaracji stałych dla Agdanka , zobowiazała sie do wyrównania powstałych zaległości z opłat. Słońce bardzo dziekujemy za dotychczasowe wpłaty.

Agdanek dostał prezent 50 zł na Mikołaja od Pani Bozeni P. Bardzo pieknie dziekujemy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Daśko-ciężko jest żegnać się tak na zawsze. Ja też w listopadzie pożegnałam przyjaciela. Tym bardziej przyjemnie czytać o biegającym ochoczo Agdanku, który ma w kogo wcierać stary łepek. Kikou -uściski dla Ciebie za opiekę nad staruszkiem niech jak najdłużej cieszy się z niej. Pozdrawiam wszystkich zakochanych w Agdanie. Jak bym się opóźniła w nowym roku z deklaracją to prooszę przypomnijcie.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/members/98681-asiek.l-g"][B]asiek.l-g[/B][/URL] dała mi znać, że jest odcięta od neta i że Agdanek dostał 500 zł od Daśki (19.XII). Bardzo dziękujemy!! :) :) :) Daśko, już wpłaciłaś Agdankowi naprawdę ogromną "górkę". Oby zdążył ją wydać... (tfu... tfu...)

Link to comment
Share on other sites

Agdanku staruszku kochany, dobrze że zimę spędzasz w ciepłym domku, masz dobrą opiekę :)
Trzymaj się chłopaku dzielnie i żyj nam jak najdłużej :)


A przy okazji mały spamik - zapraszam na bazarek - ceramiczne kalendarze na Euro 2012 :)
dochód przeznaczony będzie na moją tymczasowiczkę, która ma nużycę,a leczenie tanie nie jest.
Zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219765-Ceramiczne-Kalendarze-na-leczenie-szczeniorki-z-nu%C5%BCyc%C4%85-do-29.12-do-22-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy][FONT=&quot]:BIG:

[/FONT][/COLOR][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Nowy Rok już cyfrę zmienia!
I wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pięknej sposobności,
życzę stareńkiemu Agdankowi [/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]w 2012 roku
[/COLOR][/FONT][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]zdrowia i dużo miłości. :)
[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic'][COLOR=navy][FONT=&quot]:BIG:

[/FONT][/COLOR][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Nowy Rok już cyfrę zmienia!
I wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pięknej sposobności,
życzę stareńkiemu Agdankowi [/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]w 2012 roku
[/COLOR][/FONT][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]zdrowia i dużo miłości. :)
[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

Szczęśliwego Nowego Roku odemnie i od mojej gromadki:-)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się,że Agduś ma zapasik iiii po raz już chyba tysięczny błagam o wybaczenie odnośnie moich rozliczeń,ale aż mnie trzęsie na samą mysl zrobienia rozliczeń,czyli biegania po wyciągu,wiem,że to musi nastąpić,ale staram się to odwlekać,księgową to ja nigdy nie byłam i nie będę.Może gdybym założyła odrębne konto byłoby mi łatwiej,a tak muszę walczyć z "milionem" przelanych kwot i to mnie przerasta. A Ty Agduniu trzymaj się bardzo bardzo mocno:-)

Link to comment
Share on other sites

Na fb jest nawoływanie do szybkiej moblilizacji w sprawie nowej ustawy dla zwierząt!!!:
[B]WAŻNE!!![/B] Proszę, wyślijcie maila o takim tekście: "Nie zgadzam się na odrzucenie obywatelskiego projektu ustawy o zwierzętach w pierwszym czytaniu, żądam odesłania go do rozpatrzenia w komisji sejmowej." (i oczywiście Wasz podpis) na ten adres mailowy: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] Ludzie z PO planują odrzucenie ustawy o ochronie zwierząt, proszę, nie pozwólcie im na to! Wyślijcie maila, powiadomcie znajomych

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...