Jump to content
Dogomania

Agdanek


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rudisiowy_dom']zostało mi w domu kilkanaście tabletek vetmedinu, po Rudziku, który niestety już ode mnie odszedł... nie pamiętam ile dokładnie, ale zawsze coś. może przesłać?[/QUOTE]

oczywiście że sie przydadzą, bardzo dziękujemy!!




a wczoraj dotarł vetmedin od Czerdy (30x2,5mg) Bardzo, bardzo dziękujemy!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213776-BAZAR-%C5%BBEBRACZY-ZAKO%C5%83CZONY...-Wszystkie-gesty-dobroci-sprzedane%21-TO-CUD%21%21%21"]BAZAR ŻEBRACZY DLA AGDANKA ZAKOŃCZONY... Wszystkie gesty dobroci sprzedane! TO CUD!!!:multi::multi::multi::multi::multi:[/URL]


[/B]Teraz czekam jeszcze na wszystkie wpłaty wspaniałych uczestników tego bazarku.[B]:)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]Bardzo się cieszę, że znalazło się tylu Wspaniałych Ofiarodawców, którzy pomogli naszemu Agdankowi! :Cool!::Cool!:
Kwotę uzyskaną z bazarku wysłałam na konto skarbnika.
W tytule przelewu napisałam: "Monika z Katowic przekazuje pieniądze uzyskane z BAZARKU ŻEBRACZEGO DLA AGDANA".
Proszę o potwierdzenie wpływu na wątku bazarkowym oraz o zapisanie wpływu w poście rozliczeniowym nr 2 wątku Agdanka.
[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][SIZE=3][B][SIZE=4]:loveu: Kwota uzyskana z bazarku żebraczego jest rekordowa: 1401 zł.:loveu:

[/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=darkred]Z ogromną przyjemnością wymieniam wszystkich wspaniałych uczestników bazarku żebraczego::loveu::loveu::loveu:
[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkred]Bjuta, Al-ka, Monika z Katowic, Syla, J_ulia, Ulka1108, wojek darek, Bela51, ALMA2, Havanka, Zachary, Tymuś ,Unixena, Grazia60, [/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=darkred][FONT=Comic Sans MS]Stufinska, KrystynaS, Czerda, Tajga6, Redipt, kroppka, Aimez_moi, Wujek&Ciocia, Asiakowa, Ingrid44, Jo37, Słomka22, Katarzyna09, Ukryty Smok, Grzenka, Pani Bożenka P. z Zabrza, Marysia55, Hebanowa, Anula42[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="4"][COLOR="indigo"]Na konto Agdanka wpłyneło 1401 zł z bazarku żebraczego. Wielki sukces coś niesamowitego... [/COLOR][/SIZE]
po odwiedzinach u Agdanka MAM AGDANKOWE UPOWAZNIENIE DO PRZESŁANIA WSZYSTKIM BUZIAKA W NOSEK za ta wszystko co od Ciotek wspaniałych otrzymuje uwaga całuje .ccccccccccccmoooooooooooooooooooooooooooookkkk:calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...