Jump to content
Dogomania

Agdanek


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to może niech zostaną u Kikou - zawsze jej będzie wygodniej zarządzać. A my spokojnie zbieramy na przyszły rok. Jak uważacie?

Daśko - dzięki że przysłałaś pieniążki. Wydaje mi się, że znacznie więcej niż miałaś wpłacone - jak zrobisz rozliczenia, to będzie to widać. Naprawdę to cenię, że tak wszystko wyrównałaś z nawiązką.

Link to comment
Share on other sites

No pewnie że nie przerywać wpłat. Daśka po prostu nadpłaciła i nasze wpłaty i swoje i swojej rodziny. Daśka mi kiedyś powiedziała, że ona woli wpłacić więcej niż ślęczeć przy rozliczeniach - z pewnością dług został z nawiązką spłacony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']No pewnie że nie przerywać wpłat. Daśka po prostu nadpłaciła i nasze wpłaty i swoje i swojej rodziny. Daśka mi kiedyś powiedziała, że ona woli wpłacić więcej niż ślęczeć przy rozliczeniach - z pewnością dług został z nawiązką spłacony.[/QUOTE]

oj i to napewno że z nawiązka...ja pamiętam jak Dasia zbierała deklaracje ja byłam w szoku pół dnia nie mineło i juz było kolejne deklaracjie to 5 zł to 7 zł, Jej zaangażowanie, szum jaki robiła na wątku, pamiętam jak czasami trzeba było ja hamować . że spokojnie że się uda , ze nie wszystko w jeden dzień...no i się udało Agdanek szybko pojechał .Daśko ukłony

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak jest - pięknie dziękujemy!!! Dostałam list od Kikou:

[I]"Wasze "słoneczka" w dobrej formie, troszke tylko Aganek podupada, dostaje małe dawki sterydów codziennie oprócz swoich sercowych lekow, bo jeszcze gorzej oddycha mu sie niż dawniej.... ale nie traci animuszu. Biega biedulek dziarsko na swoich krzywych nóżkach i obszczekuje Liska nie bacząc na zadyszke, apetyt też mu dopisuje..."[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Tak jest - pięknie dziękujemy!!! Dostałam list od Kikou:

[I]"Wasze "słoneczka" w dobrej formie, troszke tylko Aganek podupada, dostaje małe dawki sterydów codziennie oprócz swoich sercowych lekow, bo jeszcze gorzej oddycha mu sie niż dawniej.... ale nie traci animuszu. Biega biedulek dziarsko na swoich krzywych nóżkach i obszczekuje Liska nie bacząc na zadyszke, apetyt też mu dopisuje..."[/I][/QUOTE]

to chyba i tak dobrze jak na takiego staruszka :)

[quote name='daśka']mójMateo odszedł dzisiaj miedzy godziną 13.39 do 13.54 ŻEGANJ MÓJ PRZYJACIELU:-([/QUOTE]

przykro mi [*] :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...