Jump to content
Dogomania

Warka po 9 latach w schronisku,pobycie w hoteliku,odeszła za TM[*]


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Monika z Katowic']Tak - chodzi o bramki na autostradzie (Bjutka zafundowała je teraz Warce, a ja kiedyś zafundowałam Gasparkowi, który niespodziewanie znalazł dom). :):)
Dlatego właśnie "bramki szczęścia".:loveu:[/QUOTE]

Niestety dla większości nie są to bramki szczęścia... :evil_lol::mad:

Link to comment
Share on other sites

To niech się poszczęści Wareczce z tymi bramkami :loveu:

[QUOTE=ania >;17973265]niesamowicie się cieszę, że się udało i Wareczka opuszcza schronisko!!! :multi:
będę w piątek rano żeby się pożegnać :loveu:

potwierdzam, że będę skarbnikiem, nr konta roześlę na PW :)[/QUOTE]

Aniu,serdecznie Ci dziękuję :loveu: Miło,że przyjedziesz pożegnać Warkę :p (Będziemy ok 9:00 z Larą w schronisku ;))

[quote name='Sabina02']Ale jestem szczesliwa!!! :loveu: Watek Warki ma juz 5,5 lat! Juz najwyzszy czas zeby Wareczka pozegnala sie ze schroniskiem. :lol:[/QUOTE]

I to Ty ruszyłaś niebo i ziemię rozsyłając ten wątek :Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']I to Ty ruszyłaś niebo i ziemię rozsyłając ten wątek :Rose::Rose:[/QUOTE]

No tak, ale nie tylko ja. :lol: Poza tym sama nic bym nie zdzialala. Zobacz ile osob zaangazowalo sie w pomoc Warki roznymi sposobami! Niesamowite! Ten watek jest przykladem tego jak powinny wygladac wątki na dogo i jak powinna wygladac wspolpraca dogomaniakow. Kazdy na wątku (i wiele osob poza) pomagal, jeden tak, drugi inaczej. Niech sie wstydza wszyscy, ktorzy zjamuja sie tylko awanturami i zieją jadem na dogo. W ten sposob nic sie nie wskora (na ten watek tez przyszla jedna osoba z jakimis aluzjami, ale szybko zostala splawiona, nie dalysmy sie jej sprowokowac :eviltong:).

To jest prze wątek! Kocham Was cioteczki!!!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02'] Ten watek jest przykladem tego jak powinny wygladac wątki na dogo i jak powinna wygladac wspolpraca dogomaniakow.

To jest prze wątek! Kocham Was cioteczki!!!!! :loveu:[/QUOTE]

Jestem tu od niedawna i tylko z doskoku ale też mam takie wrazenie, że ten wątek jest ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']No tak, ale nie tylko ja. :lol: Poza tym sama nic bym nie zdzialala. Zobacz ile osob zaangazowalo sie w pomoc Warki roznymi sposobami! Niesamowite! Ten watek jest przykladem tego jak powinny wygladac wątki na dogo i jak powinna wygladac wspolpraca dogomaniakow. Kazdy na wątku (i wiele osob poza) pomagal, jeden tak, drugi inaczej. Niech sie wstydza wszyscy, ktorzy zjamuja sie tylko awanturami i zieją jadem na dogo. W ten sposob nic sie nie wskora (na ten watek tez przyszla jedna osoba z jakimis aluzjami, ale szybko zostala splawiona, nie dalysmy sie jej sprowokowac :eviltong:).

To jest prze wątek! Kocham Was cioteczki!!!!! :loveu:[/QUOTE]

Tak,zgadzam się w 100%,wsparcie dogomaniaków na tym wątku przerosło moje najśmielsze oczekiwania ! :loveu: Wszyscy jesteście kochani :Rose::Rose::calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Ludkowie apel z Dogo:
[B][COLOR=red]Pilne potrzebny lek o nazwie Polimyksyma b w tabletkach lub zastrzyki jest to jedyny lek ktory moze pomoc psiakowi inaczej zostanie uspiony:([/COLOR][/B][/QUOTE]

Ja niestety nie mam takiego leku... :-(

Cioteczki, czy ktoras z Was ma? :modla:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=ania >;17980313]już się biorę za rozsyłanie nr konta :) poprosiłam też o post rozliczeniowy.

Wareczka pewnie leży zwinięta w kłębek w swojej budzie i nawet jej się nie śni, że takie zmiany ją jutro czekają :loveu:[/QUOTE]

Ostatnia noc w schronisku!:multi: Aniu,będziecie jutro rano z Asią?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...