Jump to content
Dogomania

Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='obraczus87']Aki może w weekend :) i to mi odpowiada. Tym bardziej, że od wielu osób z Poznania nie dostałam w ogóle odpowiedzi na PW.

Jeśli chodzi o dom we Wrocławiu to LILUtosi może również w weekend. Czekam jeszcze na odpowiedź kilku osób.

Wszystko idzie w dobrym kierunku :) mam taką nadzieję przynajmniej.[/QUOTE]
Oczywiscie ,ze idzie w dobrym kierunku, kciukasy trzymam:)

Link to comment
Share on other sites

Niestety, według osoby, która wykonywała wizytę dzisiaj we Wrocławiu - Brutus nie nadaje się do tej rodziny.
Rodzina bardzo fajna, kontaktowa, mająca warunki, ale...
Państwo jak najbardziej powinni adoptować psiaka, ale według Magdy powinien to byc pies poukładany, wesoły, bez problemów...

Jutro postaram się skontaktować z Państwem i porozmawiać.
Przez telefon mówiłam Pani o wszystkich zachowaniach Brutusa, ale jak widać rozmowa w cztery oczy bardziej trafia do ludzi.

Napisałam PW do Aki z pytaniem o wizytę w Poznaniu, czy jest już umówiona...

Maćku, napisz proszę, czy podczas zabawy Brutus łapie człowieka za rękę, podszczypuje? Czy takie zachowanie u Niego występuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Maćku, napisz proszę, czy podczas zabawy Brutus łapie człowieka za rękę, podszczypuje? Czy takie zachowanie u Niego występuje?[/QUOTE]
Jak tylko wejdzie się do jego boksu czy ma się bliższy kontakt na dworze to bierze rękę do pyska. Jest to bardzo delikatne podgryzanie, ale i tak niedopuszczalne. Jak się rozkręci to łapie trochę mocniej. Nie jest to może aż tak bolesne, ale jeśli ktoś mu na to pozwoli to pewnie będzie się nasilało.

Brutus ogólnie jest wesoły - na nowe osoby już reaguje dużo lepiej niż na nas na początku. Na początku na pewno byłby nieufny, ale szybko by mu przeszło.

Pozostało trzymać kciuki za Poznań:roll:

Link to comment
Share on other sites

No tak... ale dopóki Brutus tak się zachowuje to dom z dziećmi odpada... myslałam, że to zachowanie sie już nie pojawia.

Maćku czy Twoim zdaniem Brutus powinien być skonsultowany z behawiorystą?? (w sytuacji, gdyby dom w Poznaniu odpadł [tfu tfu])
W jakis sposób trzeba Go oduczyć łapania za ręce.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...