Jump to content
Dogomania

Wyniki i zdjęcia z ringu jamników (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Viz

Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozety SuperGosia ma mi przekazać na nagrody na naszą wystawę:lol: A w Będzinie będzie mój DUSTIN Słodki Urwis.Ursus,gdybym mogła Cię prosić,żebyś rzuciła okiem hodowcy na niego,to będę wdzięczna.On debiutuje w szczeniakach i mam obawy czy jest przygotowany.Proszę:modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

JASNE !!!!!!!!!!!!! gdzie i kiedy??

a swoją drogą kto na Zabrze chce taniej zgłosić to niech o 1 terminie w lipcu pamięta !! no i niech mi mówi kto co zgłasza to będę wiedziała ile nagród mam przygotować!!

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='ursus']JASNE !!!!!!!!!!!!! gdzie i kiedy??

a swoją drogą kto na Zabrze chce taniej zgłosić to niech o 1 terminie w lipcu pamięta !! no i niech mi mówi kto co zgłasza to będę wiedziała ile nagród mam przygotować!![/quote]W Będzinie będzie mój dzidziuś:loveu:
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]
[INDENT][INDENT][INDENT]Długowłose standardy:AGENT Lukrowy Pierniczek ZwMł,BOB(syn Carellego i INKI XYZ)
AJAX Słodki Urwis CWC,NPwR,CACIB
CARMEN Słodki Urwis WO i bardzo ładny opis
BRITA Czarna Łapka CWC,NSWR,CACIB(pierwsza żona CARELLEGO)
LUCJA z Kasztanowej Chatki CWC,RCACIB
[B]Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
[B]Wybaczcie,więcej nie wiem,bo upał odbierał ochotę do życia![/B]






[/INDENT][/INDENT][/INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Zwycięzców Jamnisi Dlugowłosych,mlody synek Carellego wygrał grupę ,:laola: .

Pewnie dlatego Goniu popłakałaś sie z radości:lol: :lol: :laola:
I wlaściwie to mimo upału powinnaś cieszyć się życiem:lol: :laola: :laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']AMIŚKA,syn CARELLEGO wygrał rasę:oops: Na grupie go nie było,hodowczyni musiała wracać(rysiczka go wystawiała),bo właściciele się niepokoili(pierwsza ich rozłąka).[/quote]

Ale wygral:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursus']a co było z krótkowłosych miniatur?? i króliczych??[/quote]

Krolik jedyny w mlodziezy- PLUTO Znak Wegi: Zw. Ml., BoB.
Miniatury - wygral DUX DUKAT Jamnicza Ostoja ;) : CWC, NPwR, BoB, CACIB.
GURU Dagnasta - CWC
REGATA Napisiowa Pociecha - CWC, NSwR.
CHER Perla Jezior - nb.

Res'a - z tego, co wiem na dzien dzisiejszy, nie przyznano. Jesli tak jest faktycznie, to z powodu balaganu, upalu i 1,45 h godziny opoznienia :mad:

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Warszawa okazala sie dla nas bardzo szczesliwa!!! Piesek z mojej hodowli a synek Carellego Goni wygral rase!!! Pokonal bardzo piekne psy,jednak na grupe nie moglam zostac poniewaz wlasciciele nie przyjechali ze mna na wystawe,bardzo zaluje ale moze kiedys jeszcze uda nam sie dotrzec tak daleko i wygrac rase.Pozdrawiam Magda.

Link to comment
Share on other sites

DUX DUKAT Jamnicza Ostoja wygrał rasę, ale na grupie jakoś nie widziano go chyba.............. a szkoda............
To takie moje dziecko - champion 8 krajów ............ i ani jednego krycia......... w rękach ludzi którzy poprostu lubią jeździć i wystawiać.........

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za gratulacje...

Jestem bardzo dumna z Wezyra( w domu Dropsa).To jego pierwsza ''prawdziwa'' wystawa( 2 poprzednie to szczenięta).Mimo upału dał sobie radę...a mija radość jest tym większa,ze on niedawno skończył 10 miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...