Jump to content
Dogomania

Wyniki i zdjęcia z ringu jamników (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Viz

Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szantina']Mam pytanko - czy na waszych fotkach nie ''załapał'' się gdzieś Drops(Wezyr)?Była bym bardzo wdzięczna za podesłanie na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

Podaje Ci link do tematu:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25281&page=113"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25281&page=113[/URL]

tu widzialam fotki z BOG gr. IV, musisz poszukac.
Pozdr. i do zobaczenia na w-wskiej krajowej, mam nadzieje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście nie zgłaszałam,ale będzie Dustin i Carmelka Słodki Urwis.
Do Rzeszowa też nie jadę bo Ludek jest na miniaturach i królikach:diabloti:
Madzia,Carelli teraz wystawia się jak stary wyga!Niech mówią co chcą,ale 3 wystawy i 3xBOG:loveu:
Ło matko!!!!!!!!!Zajrzałam na Będzin!!!!!!!!Nie ma moich psów na liście a właściciele twierdzą,że zgłosili!!!!!!!
URSUS Ty mówisz,że cienko to widzisz?!Mnie z wrażenia szczęka wypadła na klawiaturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Na będzinskiej stronie jest wykaz zgłoszeń niekompletnych to znaczy że brakuje czegos(ksero rodowodu, jakiś numer lub certyfikat), a sprawdzając w ich wyszkiwarce wpisując nr. rejestracyjny psa, nie wszystkie psy "wyskakują" , gdzyż nie sa jeszcze wprowadzone w komp.

Link to comment
Share on other sites

Czeka Cię jeszcze jedno spotkanie:lol: EDEE będzie mieszkał w Łodzi na Kopernika.Teraz jeszcze jesteśmy razem,aż nowa rodzina wróci z wakacji,ale mogę powiedzieć,że nie mam szczeniąt:-(
Trzymajcie w niedzielę kciuki za debiut DEEDEE w Gdyni!

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze newsy!
DEEDEE Słodki Urwis WO+piękny opis+NSzwR+nominacja na BIS+złoty medal za Wybitnie zapowiadające się szczenię!!!!!!!!!!!!
AGENT Lukrowy pierniczek ZwMł+BOB!!!!!!!!!!!!!
Jestem taka szcęśliwa jak........brak mi słów!!!!!:B-fly: :B-fly: :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Pierwsze newsy!
DEEDEE Słodki Urwis WO+piękny opis+NSzwR+nominacja na BIS+złoty medal za Wybitnie zapowiadające się szczenię!!!!!!!!!!!!
AGENT Lukrowy pierniczek ZwMł+BOB!!!!!!!!!!!!!
Jestem taka szcęśliwa jak........brak mi słów!!!!!:B-fly: :B-fly: :B-fly:[/quote]
:multi: :roll: :crazyeye: :lol: gratulacje dla Ciebie to chleb powszedni ! pozostaje powiedzieć FIU, FIU ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny:calus: To nigdy nie powszednieje!Każde szczenię w ringu i jego udany debiut to ogromna radość!Czasami ryczę że wzruszenia,tak jak na warszawskiej!Przecież to "moje dzieci":loveu:Na dokładkę rasy,jak to niektórzy określają "na wymarciu".Cieszę się podwójnie bo będzie ich trochę więcej i to mam wrażenie w dobrym "wydaniu".Wszak to najmłodsze pokolenie okazuje się lepsze od poprzednich,więc jest postęp hodowlany!Ehhhh,rozmarzyłam się już o kolejnych kryciach(dalekich)!
Szantina i Ursus dla Was szczególne uściski!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...