Jump to content
Dogomania

Wyniki i zdjęcia z ringu jamników (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Viz

Recommended Posts

Ja polazłam oglądać jamniczki z moją kundliczką i jestem bardzo niemile zaskoczona. Miałam nadzieję zapytać z czystej ciekawości w jakim stopniu jest zgodna, albo niezgodna ze wzorcem i na dzień dobry przechodzący ludzie skomentowali że co to jest żeby na wystawie pokazywały się takie zapasione kundle jak moja, że to w ogóle jamnika nie przypomina. Nie oglądałam więcej tylko sobie poszłam. Nie wiem kto to powiedział ale naprawdę mógł się wykazać większą kulturą i chętnie zobaczyłabym go z jego super jamnikiem w zawodach obedience które rozgrywały się niedaleko a w których mój zapasiony kundel startował, mimo że jako nierasowa suka jest zlepkiem jamniczych wad charakteru i eksterieru.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AMIŚKA'];) JASMIN bardzo prosze podaj stawkę jamnisi kroliczych:lol:


no i jakieś zdjątka jamnisiowe teżby się przydaly;)[/quote]

Króliczki tylko dwa były...:roll:

Suki
Klasa otwarta
SWEET UNICO'S ATHENA

Klasa Weteranów
ASTA JOLI od Joli z Ludwinowa

Fotek to mam najwięcej standardów pięknego Bena i jego córek GABRYJELI SABATINI Teoria Spisku i ADŻANTY Z Kasztanowej Chatki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIŚKA']HO!HO! JASMIN MASZ W DOMKU

[B]MŁODZIEŻOWĄ CHAMPIONKĘ POLSKI[/B]

[B]WIELKIE GRATULACJE DLA JASMIN Dagnasta i jej PAŃCI MONISI[/B]

:laola: :laola:
:cunao: :cunao: :drink1: :drink1: :cunao: :cunao:[/quote]

Bardzo dziękujemy za gratulacje :calus:
Jasminka jeszcze młoda, dopiero 12 m-cy kończy...
Nie orientuje się ktoś czy mogą być wszystkie trzy Zw.Mł z wystaw Międzynarodowych? Bo ja właśnie tak mam ( z Katowic, Opola i Krakowa ) i się właśnie zastanawiam czy nie cieszę się troszkę zawcześnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JASMIN']Bardzo dziękujemy za gratulacje :calus:
Jasminka jeszcze młoda, dopiero 12 m-cy kończy...
Nie orientuje się ktoś czy mogą być wszystkie trzy Zw.Mł z wystaw Międzynarodowych? Bo ja właśnie tak mam ( z Katowic, Opola i Krakowa ) i się właśnie zastanawiam czy nie cieszę się troszkę zawcześnie...[/quote]


Tym bardziej jest super MLODZIEŻOWYM CHAMPIONEM POLSKI:lol:
Wystarczy mieć dwa "male "wnioski i jeden 'duży",ale Twoja JASMIN jest lepsza ma 3 'duze".Jeszcze raz gratulacje!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

"male'-wystawa krajowa
"duże" międzynarodowa i klubówka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

SARA
nie przejmuj się takimi RASISTAMI !!!!!!!!!!!:mad:
Miałam przez 11 lat kundla, o którego pytali ile on ma a ja ,że 5 to ludzie na to ,że wielki jak na 5 miesięcy........ a ja ,że 5 lat!!! to się za łeb łapali........:crazyeye:
Żaden pies tyle się nie nauczył co REX.......... potem pierwszy jamnik miał ciężkie życie i musiał biedak zdać PT1........... ale wyszkolić PRAWDZIWEGO jamnika jest na tyle trudno, że w tym czasie ułożę 10 Owczarków Niemieckich !!!!!! co jednego jamcia...........
Kichaj takich RASISTÓW !!!!!!!!!
TY wiesz najlepiej ile naprawdę warta jest twoja psina:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JASMIN']Bardzo dziękujemy za gratulacje :calus:
Jasminka jeszcze młoda, dopiero 12 m-cy kończy...
Nie orientuje się ktoś czy mogą być wszystkie trzy Zw.Mł z wystaw Międzynarodowych? Bo ja właśnie tak mam ( z Katowic, Opola i Krakowa ) i się właśnie zastanawiam czy nie cieszę się troszkę zawcześnie...[/quote]


Tym bardziej jest super MLODZIEŻOWYM CHAMPIONEM POLSKI:lol:
Wystarczy mieć dwa "male "wnioski i jeden 'duży",ale Twoja JASMIN jest lepsza ma 3 'duze".Jeszcze raz gratulacje!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

"male'-wystawa krajowa
"duże" międzynarodowa i klubówka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moniś,
wielkie gratki dla JAŚMIN!!!!!!!!!!!!!!Ja niestety nie mam miłych wrażeń ze skrawka tego co widziałam!Dobrze,że musiałam lecieć na wezwanie!Dla mnie to skandal,że champion nie pokazuje się w ringu w ruchu,tylko się wiesza i charczy,kręcąc bączki i...........dostaje rasę!!!!!!!!!!!!!Od tego samego sędziego moja suka nie dostała Zw Mł,bo zaprotestowała na prostej przy nawrocie i "nie pokazała jednego z najważniejszych elementów-ruchu"!Champion schodzi po połowie kółka z komentarzem"nie będziemy go męczyć".Z CACIBEM,reszta popyla w upale po ringu!
Druga rzecz:dwie szczotki łapią się nie w przyjacielskim uścisku,ale na serio,do krwi nie tylko swojej!!!!!!!!!!!!!!!!!!Właściciele nie mogą rozdzielić psów,ale dziarska paniusia,używa przygotowanego wcześniej argumentu,takiego jak od dużej szczotki do zamiatania.Cała akcja pod taśmą ringu iiiiiiiiiiii..................sędziny nie widzą:crazyeye: Efekt,dwa zakrwawione psy,ręka od łokcia po palce w bandażach i drugi właściciel
poplastrowany!Jeśli tak dalej pójdzie to zejdziemy na psy,wcale nie w przenośni!:-(

Link to comment
Share on other sites

Oj to rzeczywiście nie fajnie...:roll: Tego to ja Goniu nie widziałam, Ty pewnie mówisz o ringu standardów a ja cały czas przy miniaturach stałam bo jeszcze Ani Mistera wystawić musiałam gdyż ona w tym czasie chodziła po ringu ze standardową Gabrysią... Moja Jasmin też zmęczona bo trzecia szła na stolik a, że sędzia bardzo długo dyktował opisy to sobie postała na ringu w tym słońcu... U nas sędzia był bardzo miły i śliczny opis dostaliśmy :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursus']a jak tam krótkowłose mini ?? było coś??[/quote]

Być coś było ale ja zakochana w długowłosycgh i wyników innych jamnisi niestety nie znam...

Psy
Klasa młodzieży
DALSTRUM MADS DE HAVE

Klasa otwarta
ELWIS Bianka Polna

Suki
klasa otwarta
EWITA Bianka Polna

HAVMARKNES NILA

KRETA Z Gaju Janka

Link to comment
Share on other sites

Gonia powiem Ci szczerze, ze az mnie zatkalo :crazyeye:
To się nazywa brak sprawiedliwości, zwlaszcza biorac pod uwage, ze champion powinien sie pieknie prezentowac na ringu, w ruchu czy w postawie. tytuł nie sprawia, że nie mui tego robić :shake:
Co do bójki to jeszcze "lepiej".

"Jeśli tak dalej pójdzie to zejdziemy na psy,wcale nie w przenośni!:-("

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara']Ja polazłam oglądać jamniczki z moją kundliczką i jestem bardzo niemile zaskoczona. Miałam nadzieję zapytać z czystej ciekawości w jakim stopniu jest zgodna, albo niezgodna ze wzorcem i na dzień dobry przechodzący ludzie skomentowali że co to jest żeby na wystawie pokazywały się takie zapasione kundle jak moja, że to w ogóle jamnika nie przypomina. Nie oglądałam więcej tylko sobie poszłam. Nie wiem kto to powiedział ale naprawdę mógł się wykazać większą kulturą i chętnie zobaczyłabym go z jego super jamnikiem w zawodach obedience które rozgrywały się niedaleko a w których mój zapasiony kundel startował, mimo że jako nierasowa suka jest zlepkiem jamniczych wad charakteru i eksterieru.[/quote]


Komentować nie będę bo mimo że wystawa psów rasowych ,każdy piesio którego wpuszczono ma prawo na niej być! Komentarz na temat wyglądu swiadczy o kulturze ludzi wypowiadających.

Ale wlaśnie male ale nie pokazujesz nam zdjęć swojej suni:lol: .widzialam tylko te jak byla szczeniuusiem:lol: ślicznym malym jamnisiem:evil_lol:
Może naprawdę ma nadwagę, a przecież to mlodziutka sunia???

Ja miałam przed laty jamnisię Amisię ,ktora kochała jeść i z powodu otylości opuścila ten swiat w wieku 5 lat,a ja placzę po niej jeszcze dziś i obiecalam sobie wtedy że już nigdy nie będę miala otylego jamnika i słowa dotrzymuję.
Może Twoja jamnisia troszeczkę przy kości????:lol: :cool3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Viz,sytuacja z gryzącymi sie psami była totalną kompromitacją!Stałam właśnie z właścicielami mojej suczki z Krakowa i zachęcałam do wystawiania a tu dwa klopsy!!!!!!!!!!!Chociaż to laicy byli bardzo zdziwieni oceną i zszokowani bójką:mad: Dysponuję zdjęciami i mam zamiar je wykorzystać,jak to dobra "pani' dzierży w rączkach kijaszka:shake:

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]
[INDENT][quote name='JASMIN']Oj to rzeczywiście nie fajnie...:roll: Tego to ja Goniu nie widziałam, Ty pewnie mówisz o ringu standardów a ja cały czas przy miniaturach stałam bo jeszcze Ani Mistera wystawić musiałam gdyż ona w tym czasie chodziła po ringu ze standardową Gabrysią... Moja Jasmin też zmęczona bo trzecia szła na stolik a, że sędzia bardzo długo dyktował opisy to sobie postała na ringu w tym słońcu... U nas sędzia był bardzo miły i śliczny opis dostaliśmy :loveu:.[/quote]Szkoda,że nie widziałaś,ale to było przed wystawianiem Gabrysi.Suki przecież po psach wchodzą,a ringi obok siebie bliziutko były.


[/INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Szkoda,że nie widziałaś,ale to było przed wystawianiem Gabrysi.Suki przecież po psach wchodzą,a ringi obok siebie bliziutko były.[/quote]

Tak, ringi były bliziutko ale ja jakoś cały czas przy miniaturach stałam nerwowa z nadzieję, że ania zdąży Mistera wystawić... Bałam się go wystawiać bo pies mnie pierwszy raz na oczy widział i w ogóle z nim nie ćwiczyłam więc myślałam, że wcale nie pójdzie...
W sumie to też żałuję bo bardzo chciałam zobaczyć jak ania Bena wystawia ale to na finałach widziałam... W sumie to nadal nie wiem jak ona sobie poradziła bo przecież Ben z Gabrysią szły do porównania o rasę kiedy to ja cała nerwowa Mistera wystawiałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Viz,sytuacja z gryzącymi sie psami była totalną kompromitacją!Stałam właśnie z właścicielami mojej suczki z Krakowa i zachęcałam do wystawiania a tu dwa klopsy!!!!!!!!!!![B]Chociaż to laicy byli bardzo zdziwieni oceną i zszokowani bójką:mad: [/B]Dysponuję zdjęciami i mam zamiar je wykorzystać,jak to dobra "pani' dzierży w rączkach kijaszka:shake:[/quote]

Dla tych co się na psach nie znają to musi być dużo gorsze doświadczenie. No niemiło pewnie będą wspominać tą sytuację. Ja sama słaba psychicznie jestem i jak psy się gryzą to serce mam w gardle, a puls 10 razy szybszy :shake:

Im bardziej zagłębiam się w pewne sprawy kynologiczne tym więcej odkrywam. Nie tylko tych dobrych, ale i no niestety tych gorszych spraw.

Sara zachowanie ludzi moim zdaniem bezczelne.
Nawet jeśli Figa to nie czysty jamnik, a "jamnik" to nie zasłużyła ani ona by być przedmiotem wyzywania, ani Ty, jako jej pani, by wysłuchiwac tych obelg. Mnie się jeszcze to nie przydarzyło, jednak kto wie...
Do Olsztyna na agility jedzie ze mną Teddy, który jest mocnym standardem, więc pewnie też się nasłuchamy.
Tylko, że u mnie jest ten problem, że nie potrafię tego pozostawić bez odezwu i zawsze odpowiem. Nie zawsze tak, jakbym tego chciała, bo nie zdążę się w język ugryźć :(

Tak btw. kto będzie w Olsztynie?

Link to comment
Share on other sites

Kochani! łza w oku zbiera jakie kiedyś były wystawy! Dlatego pozwolę sobie z tej tęsknoty napisać : młodzieży , nie zagalopujcie się , myślę, że tak trzeba traktować ludzi jak chciałoby się żeby inni nas traktowali....światołdycz pozdrawia

Link to comment
Share on other sites

Ja nigdy nie ukrywałam że moja suczka jest kundelką bo jest, i fakt faktem ma nieco tłuszczyku ale daj Boże każdemu jamnikowi taką wytrzymałość ! Ja już nie wiem co robić żeby ona była kupką mięśni, nie zmęczy jej żaden spacer, latanie kilka kilometrów to dla niej rozgrzewka, je jak ptaszek i nie chce mieć eleganckiej figury, ale zostałam dotknięta do żywego tym zapasionym kundlem. A przyszłąm pod ring jamników żeby sobie zobaczyć czy są dogomaniacy może nawet się poznać, a przede wszystkim dlatego że na obedience zobaczyłam przechodzące dwa urocze szczoteczki, które mnie zachwyciły. Fakt faktem suki na ringu miały wspaniałe wcięcia w talii, podziwiałam z zazdrością bo musiałabym Fidze w ogóle nie dawać jeść żeby tak wyglądała !

Tu można zobaczyć zdjęcia Figi i filmik z występu [URL="http://www.belgi.com.pl/viewtopic.php?t=1375&postdays=0&postorder=asc&start=135"]http://www.belgi.com.pl/viewtopic.php?t=1375&postdays=0&postorder=asc&start=135[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]SARA,[/B]nie wspominaj tego już więcej.Wśród ludzi są też różne gabaryty(chudzi,grubi i super grubi)i wygląd nie jest ich miarą!Ciekawa jestem czy krytykanci nie mają sobie nic do zarzucenia?!
Znowu potwierdza się moje stwierdzenie"wolę psy niż niektórych ludzi"!
Miziaj swoją pulpecję(tak nazywam moje suczki jak są w ciąży).;)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]
[INDENT][quote name='juliola']Kochani! łza w oku zbiera jakie kiedyś były wystawy! Dlatego pozwolę sobie z tej tęsknoty napisać : młodzieży , nie zagalopujcie się , myślę, że tak trzeba traktować ludzi jak chciałoby się żeby inni nas traktowali....światołdycz pozdrawia[/quote]Wielka szkoda,że ludzie tak bardzo się zagonili,że zasady zdrowej,sportowej rywalizacji to dla niektórych historia,albo coś abstrakcyjnego.:-(


[/INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...