Jump to content
Dogomania

Wyniki i zdjęcia z ringu jamników (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Viz

Recommended Posts

Widzę takie topiki na innych rasach, a lubię wiedzieć jak sprawy się miewają na wystawach, kto zgarnął rasę itd. Nie wiem jak Wy :loveu:

Co Wy na to, abyśmy prowadzili taki topik i obecni na wystawie czy też inni wtajemniczeni przedstawiali by nam oceny jakie uzyskały poszczególne psy? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czytajac o zagraniczych wystawach trzeba wziac pod uwage ze kraje nie podlegajace FCI (np Wielka Brytania, USA) nie uznaja jamnikow kroliczych, so one zaliczane do miniaturowych. W dodatku USA uznaje tylko 3 odmiany jamnikow: Krotko, Szorstko i Dlugowlose, standardy i miniaturki wystawiane sa razem i wspolnie musza walczyc o zwyciestwo rasy. [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zaczne od dwoch wystaw ktore odbyly sie w kwietniu: Krajowa Wystawa Amerykanskiego Klubu Jamnika (Dachshund Club of America) oraz Szkockiego Klubu Jamnika w Szkocji (Scottish Dachshund Club). Ta piewsza wystawa jest najwazniejszym wydarzeniem jamniczym w Ameryce Polnocnej i zwyciezstwo na niej jest marzeniem kazdego hodowcy w Ameryce. Caly tydzien byl poswiecony dla jamnikow, zaczynajac od dwoch wystaw klubowych i konczac na krajowej. Liczba zgloszonych jamniorow: 562! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A oto zwyciezcy: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Best in Show wystawy i BOB[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jamniczka krotkowlosa standard: CH Laddland Miss Smooch (brak zdjecia)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]BOB szorstkowlose: miniatura Ch Scoshire Famous Amos (pies)[/SIZE][/FONT]
[IMG]http://www.akc.org/invitational/results/conf/images/2006/jan/breeds/DCHW_BOB_HP06363301.JPG[/IMG]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]BOB dlugowlose: miniatura Ch Souvenir of Wagsmore (pies)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://pawvillage.com/pedigree/dogpics/MJDS5ZBI88_1.JPG[/IMG][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kilka slow o zwyciezcy: Suka ta pochodzi ze znanej hodowli “Laddland” pani Kaye Ladd, ktora jest najlepiej znana ze swego slawnego reproduktora CH Laddland A Wing And A Prayer, ojca ponad 100 championow amerykanskich. Psy z tej hodowli regularnie odnosza sukcesy na wystawach w Ameryce i nie tylko.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zwyciezca Szkockiego Klubu Jamnika zostala suczka dlugowlosa miniaturowa Ch UK Minard Krystal Darque (ktora takze zdobyla BIS na dwoch innych wystawach klubowych) [/SIZE][/FONT]
[IMG]http://www.traffordphotos.com/assets/images/Dachshund_9W100D-103.jpg[/IMG]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozostalych zwyciezcow mozna zobaczyc tutaj:[/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.traffordphotos.com/html/scottish_dachshund_club_april_.html"]http://www.traffordphotos.com/html/scottish_dachshund_club_april_.html[/URL]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Aga,wielkie dzięki:calus: Mam nadzieję,że to dopiero początek i już nie moge się doczekać kolejnych zdjęć i wyników.Szczególnie interesują mnie długowłose standardy,ale z przyjemnością oglądałam szczotki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

14 i 16 kwietnia odbyla sie sto druga i sto trzecia wystawa jamnikow oragnizowana pzez klub jamnikow "Dachshund Club of NSW" (Klub Jamnika Nowej Poludniowej Walii). Zwyciezca pierwszej wystawy okazal sie krotkowlosy standard Ch Aust. Tischamingo Coolish (zdjecie: [URL="http://www.geocities.com/tischamingo/Page_5.html"]http://www.geocities.com/tischamingo/Page_5.html[/URL] )
Drugie miejsce zajal miniaturowy szorstkowlosy Chipal Stryngs Attached (suka) (brak zdjecia)

Natomiast na drugiej wystawie zwyciezyla Chipal Stryngs Attached (brak zdjecia), a drugie miejsce zajal dlugowlosy standard
CH Aust. Mornoble Grant Me A Wish (pies) (zdjecie jego tutaj: [URL="http://www.cabalcaninecandids.com/html/group_41.html"]http://www.cabalcaninecandids.com/html/group_41.html[/URL] czarny podpalany po lewej)

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś w Opolu, ale siedząc na "naszym" stoisku z ulotkami (na Zabrze) niestety niewiele widziałam. Nie byłem przy rungu ani razu..........:placz:
Krótkowłose miniaturki NPwR i BOB pies GOLDI GIDO Jamnicza Ostoja a NSwR Lisego Nosa LAVAZZI CLUB . Właścicielką ich jest Czeszka Gabriela Prochazkova.:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Najwiekszy sukces jamniczy na tegorocznej wystawie Crufts przypadl dla krotkowlosej miniaturowej pregowanej suki CH Amer. i Kanady Grandgables Tickle My Fancy (import z Kanady)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://pawvillage.com/pedigree/dogpics/LXPMFW6AYC_1.JPG[/IMG][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] ktora zajela 4 miejsce w grupie (w UK jamniki naleza do gonczych razem z chartami, ridgebackami, basenji i niektorymi szpicami mysliwskimi) a wiec bylo to duze osiagniecie dla malej jamniczki, szczegolnie ze wczesniej pobila ponad 100 miniator krotkowlosych zdobywajac BOB. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pochodzi ona z slawnej hodowli Grandgables w Kanadzie, a jej wlascicielka jest rowniez znana pani Lovaine Coxon (hodowla D’Arisca) w Wielkej Brytani. Godne jest wspomnienia to ze matka tej suni jest wspaniala suka Ch Amer i Kanady Grandgables Phancy Tigress (zdjecie ponizej)[/SIZE][/FONT]
[IMG]http://pawvillage.com/pedigree/dogpics/XD5TNZ9ZN6_1.JPG[/IMG]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]ktora miesiac wszesniej zdobyla BOB na prestizowej wystawie Westminster w USA (pierwszy pregawany jamnik w historii rasy) byla takze # 8 psem wszystkich ras w Kanadzie na rok 2005 i ma wielokrotne BIS’y w Kanadzie i USA!! Obydwie suczki bija rekordy po dwoch stronach Atlantyku![/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Oto pozostali zwyciezcy:[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dlugowlosy miniaturowy:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]BOB: CH UK Minard Krystal Darque (suka)[/SIZE][/FONT]
[IMG]http://www.traffordphotos.com/assets/images/Dachshund_9W100D-103.jpg[/IMG]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sszorstkowlosy miniaturowy[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]BOB: CH UK Waldmeister Meadow (suka)[/SIZE][/FONT]
[IMG]http://mysite.wanadoo-members.co.uk/Waldmeister/images/4-picture1.jpg?0.20777183588231596[/IMG]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Krotkowlosy standard:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]BOB: Thundergay Surely Charmed (suka) (brak zdjecia)[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dlugowlosy standard:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]BOB: Ch UK i IRL. Darsoms Zwagerson (pies)[/SIZE][/FONT]
[IMG]http://jezevcik.mystik.cz/vystavy/r2006/Cruft-2006/DARSOMZ%20ZWAGERSON.jpg[/IMG]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Szorstkowlosy standard:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]BOB: Silvae Pastiche (suka) (brak zdjecia)[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Opole 30.04
[SIZE=2][CENTER] [B][COLOR=white][FONT=Arial]Jamnik długowłosy króliczy 8 psów/9 suk
[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][B] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial] PSY[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][B] [COLOR=#800000][FONT=Arial]Klasa młodzieży ( zgłoszonych 1 )[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial] [SIZE=3]CEASAR[/SIZE] Klamap Debra[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,Zw.Mł[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:Lenka Svobodová[/FONT][/COLOR][B] [COLOR=#ff0000][FONT=Arial]([/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][FONT=Arial]ČR)[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [SIZE=2] [COLOR=#800000][FONT=Arial] [B]Pośrednia (1)
[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][B] [FONT=Arial][SIZE=3]ZEUS[/SIZE] Klamap Debra[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [SIZE=2] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V 1,CWC[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:Marie Prokůpková [/FONT][/COLOR] [SIZE=2] [B] [COLOR=#ff0000][FONT=Arial]([/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][FONT=Arial]ČR)[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial] [B]Otwarta ( 1 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial] [SIZE=3]NORBERT[/SIZE] z Nedošínského háje[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,CWC[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:Gabriela Procházková [/FONT][/COLOR] [SIZE=2] [B] [COLOR=#ff0000][FONT=Arial]([/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][FONT=Arial]ČR)[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial] [B]Użytkowa ( 2 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial] [SIZE=3]ULI[/SIZE] Klamap Debra[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,CWC,r.CACIB[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:[/FONT][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]Marie Prokůpková [/FONT][/COLOR][B] [COLOR=#ff0000][FONT=Arial]([/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][FONT=Arial]ČR)[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial] [B]Championów ( 3 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial] [SIZE=3]TONIC-Li[/SIZE] z Debry [/FONT][/COLOR] [SIZE=2] [B] [COLOR=#ff0000][FONT=Arial]([/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][FONT=Arial]ČR)[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,CWC,CACIB[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:Helle Roschke (Niemcy)[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][B] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]SUKI[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][B] [COLOR=#800000][FONT=Arial]Klasa Młodzieży ( 1 )[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial] [SIZE=3]ATRAKCJA[/SIZE] z Koňskiego Raju FCI[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,Zw.Mł[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:Elžbieta Łęszczak-Olszańska (Polska)[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial] [B]Pośrednia ( 2 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial] [SIZE=3]NILSH ROZA VETROV[/SIZE] Neobyknovenny Surprise[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,CWC[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:[/FONT][/COLOR][COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]N.A.Shmereva (Rosja)[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial] [B]Otwarta ( 3 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial] [SIZE=3]DELIRIUM[/SIZE] of Meerdaal Foresr[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,CWC,r.CACIB[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:Emanuel Cossart (Francja)[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial] [B]Użytkowa ( 1 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [B] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial][SIZE=3] JENIFER[/SIZE][SIZE=2] Gapro Bohemia[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#0f4d06][FONT=Arial][SIZE=2]V1,CWC[/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:[/FONT][/COLOR][COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]Gabriela Procházková [/FONT][/COLOR] [SIZE=2] [B] [COLOR=#ff0000][FONT=Arial]([/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][FONT=Arial]ČR)[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial] [B]Championów ( 1 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][B] [FONT=Arial][SIZE=3]Ich.MEJA[/SIZE] Piccolo Gitano[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial] [SIZE=2] V1,CWC,CACIB,[/SIZE][SIZE=3][B]BOB[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff0000] [FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:[/FONT][/COLOR][COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]Josef Vocetka [/FONT][/COLOR] [SIZE=2] [B] [COLOR=#ff0000][FONT=Arial]([/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][FONT=Arial]ČR)[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/SIZE] [SIZE=2] [CENTER][B] [COLOR=white][FONT=Arial]Jamnik długowłosy miniaturowy 11 psów/ 12 suk
[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][B] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]PSY[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial][B]Klasa młodzieży ( 4 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][B][FONT=Arial] [SIZE=3]CHARY[/SIZE] z Debry[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,Zw.Mł[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:[/FONT][/COLOR][COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]Klára Prokůpková+T.Wastiaux[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial][B]Pośrednia ( 1 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][B][FONT=Arial] [SIZE=3]JAZZ [/SIZE][SIZE=2]Corigentia[/SIZE] [/FONT][/B] [/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,CWC[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:[/FONT][/COLOR][COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]Anna Kozlowska (Polska)[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][B] [COLOR=#800000][FONT=Arial]Otwarta ( 3 )[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][B][FONT=Arial] [SIZE=3]TIM[/SIZE] Klamap Debra[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,CWC,CACIB[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:Marie Prokůpková [/FONT][/COLOR][SIZE=2][B] [COLOR=#ff0000][FONT=Arial]([/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][FONT=Arial]ČR)[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial][B]Użytkowa ( 1 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][B][FONT=Arial] [SIZE=3]ZULUS CHAKA[/SIZE] Brzdąc[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,CWC[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:[/FONT][/COLOR][COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]Witold Koryzna (Polska)[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial][B]Championów ( 1 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][B][FONT=Arial] [SIZE=3]KEN[/SIZE] Kartuš[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,CWC[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:[/FONT][/COLOR][COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]Danuta Ciapuła (Polska)[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][B] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]SUKI[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial][B]Klasa Młodziezy ( 3 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][B][FONT=Arial] [SIZE=3]JASMIN[/SIZE] Dagnasta[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,Zw.Ml[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:Monika Wadoń (Polska)[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial][B]Pośrednia ( 3 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][B][FONT=Arial] [SIZE=3]ZIKURAT[/SIZE] Klamap Debra[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,CWC[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:Lenka Svobodová [/FONT][/COLOR][SIZE=2][B] [COLOR=#ff0000][FONT=Arial]([/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][FONT=Arial]ČR)[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial][B]Otwarta ( 4 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][B][FONT=Arial] [SIZE=3]Hella [/SIZE] von Ellernhugel (FCI)[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,CWC[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:G.H.Bremer (Niemcy)[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#800000][FONT=Arial][B]Użytkowa ( 2 )[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [SIZE=3][COLOR=#0f4d06][B][FONT=Arial]GABY[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#0f4d06][B][FONT=Arial] von Ellernhugel (FCI)[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V1,CWC,CACIB,[B][SIZE=3]BOB[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:G.H.Bremer [/FONT][/COLOR][SIZE=2] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial](Niemcy)[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][B][FONT=Arial] [SIZE=3]GINGER GENIE[/SIZE] [SIZE=2]Kalokagathia Fai[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]V2,r.CWC,r.CACIB[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]M.:[/FONT][/COLOR][COLOR=#0f4d06][FONT=Arial]Lenka Fairaislová [/FONT][/COLOR][SIZE=2][B] [COLOR=#ff0000][FONT=Arial]([/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][FONT=Arial]ČR)[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Orientujesz sie czemu Yasmina w Łodzi zostala w użytkach zdyskwalifikowana?[/quote]

Oj nie wiem... Ale piękna to ona przecież nie jest w Katowicach ( u tak łagodnego śedziego ) podajrze dobrą dostała a w Opolu to nawet nie wiem co... Ale w Łodzi ją oceniał właśnie ten Włoch co Jasmin na klubówce będzie to chyba ostry jest... Chocia Dagmara mówi, że dobrze oceniał i daje takie oceny jakie pies powinien rzeczywiście dostać...

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]
[INDENT]Znowu punkt widzenia z punktu siedzenia.Mnie w Łodzi i nie tylko mnie(stała obok mnie sędzina i hodowca)sędziowanie wcale się tak do końca nie podobało.Wzorzec jest jeden ale gusta sędziów różne:evil_lol: A YASMINA dostała Bdb i to mogę poświadczyć bo widziałam na własne oczy.
HISTORIA z Końskiego Raju Bdb.



[/INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333399][B][FONT=Arial][SIZE=2]BIS JUNIOR XXV MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH OPOLE 2006 NIEDZIELA [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#800000]1 JAMINK DŁUGOWŁOSY KRÓLICZY 1790[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#006600]
ATRAKCJA Z Końskiego Raju
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#996633]wł. E.Łęszczak[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
Gratulacje dla najpiękniejszej Juniorki z Opola!!!!:laola: :laola:

Tym większe że naprawdę bardzo rzadko jamniki zajmują tak wysokie miejsca i to króliczka ATRAKCJA!!!!!!
NAJMNIEJSZY Z JAMNISI!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Ooooo gratulacje dla Atrakcji !!!!


:loveu: :loveu: :loveu:


Hejka czy ktoś ma może katalog z Łodzi?
I powiedzialby mi po jakich rodzicach jest Historia...[/quote]

Najlepiej zajrzyj w rodowód Hrabiego ,Historia ma taki sam tylko nr o jeden bliższy:evil_lol: :evil_lol:
To przecież jego siostra z tego samego miotu!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']A YASMINA dostała Bdb i to mogę poświadczyć bo widziałam na własne oczy.[INDENT][INDENT] HISTORIA z Końskiego Raju Bdb.[/INDENT][/INDENT][/quote][INDENT][INDENT]

To ja bardzo przepraszam za pomyłkę i jeżeli to pewne już YASMINIE poprawiam ocenę ;). Dostałam widocznie złą informację ale to pewnie dlatego, że te informacje dostałam jeszcze podczas trwania wystawy więc ktoś mógł się pomylić...:roll:

[/INDENT][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Amiśko, no właśnie ja rodowodu jeszcze nie mam :shake:

Czekam od stycznia juz...

Chyba zloze im niezapowiedziane wizyte :angryy:

A my dopiero w Gdyni pewnie sie wystawimy. Ale za to juz w posredniej :multi:

Amiśko masz może jakieś informacje dotyczące Historii?
Fotki, albo chcoiaż maść itd. Chciałabym sobie pamięc odświeżyc, bo byłam pewna ze widzialam caly miot mojego Hrabiego, lacznie z Honorkiem.
Jednak co Hrabia to Hrabia - zaczarował mnie :D

Tak dla ciekawości zisiejsze fotki mojego Hrabii...
[IMG]http://img61.imageshack.us/img61/4522/hrabia3bx.jpg[/IMG]
[IMG]http://img57.imageshack.us/img57/3082/hrabia25jb.jpg[/IMG]

Mam nadzieje, ze mamy szanse podbic kiedys ringi... :loveu:

Hrabiś ma już przecież rok i dwa miesiące.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...