Jump to content
Dogomania

TORUŃ - udana ewakuacja schroniska miejskiego - 135 psów w DT! Dziękujemy za pomoc!!


ilon_n

Recommended Posts

  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cajus JB']Ja niepijący jestem. A i tak to nie taka okazja. Objadłem się za to pucharkiem lodów.[/QUOTE]

tragedia z takim przymusowym abstynentem!!
na deserkach się kończy bez względu na okazję :placz:
czekam aż mi córa podrośnie, żeby wyjść z nią na piwo!!!!!!!

chyba, że wcześniej z Polubkiem się uda .. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']tragedia z takim przymusowym abstynentem!!
na deserkach się kończy bez względu na okazję :placz:
czekam aż mi córa podrośnie, żeby wyjść z nią na piwo!!!!!!!

chyba, że wcześniej z Polubkiem się uda .. :razz:[/QUOTE]

Nie narzekaj. Mogło być gorzej. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB'][B]dominik.p[/B] Pamiętaj, że to pies schroniskowy i musisz informować o zasadach i kosztach takiej adopcji. Po południu lub wieczorem zajrzy [B]vena [/B]i opisze psiaka. Będzie łatwiej. Jakby co pamiętasz Jego numer?[/QUOTE]

Psiak był zabrany z boksu nr 45, na piętrze w budynku. Dokładnego numeru nie pamiętam. A mógłbyś przybliżyć mi zasady i koszty adopcji? Mniej więcej wiem o co chodzi, sam mam psa z Fundacji ale chciałbym wiedzieć, jak jest w tym konkretnym przypadku. Szukałem informacji na stronie schroniska ale nigdzie ich nie znalazłem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Agn!! ten pucharek lodów to zaledwie czubek góry lodowej ;)[/QUOTE]

No tak, ale nawet po górze lodów jest w stanie poprowadzić Cię prosto do domu. :eviltong:


A żeby było 'w temacie' - bardzo się cieszę, że w schronisku woda opada. Tylko to sprzątanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agn']No tak, ale nawet po górze lodów jest w stanie poprowadzić Cię prosto do domu. :eviltong:


A żeby było 'w temacie' - bardzo się cieszę, że w schronisku woda opada. Tylko to sprzątanie...[/QUOTE]

U cajusa z tymi powrotami [U]prosto[/U] do domu nie jest wcale tak różowo :evil_lol: ale to inna bajka ..

fakt, woda opada i to w całym mieście. Puste kojce to świetna okazja do gruntownego ich wysprzątania.

Ale wczoraj 2 psiaki z nudów wciągnęły sobie wąż do sprzątania i zmieliły go na kawałki :evil_lol:


[B]dominik.p[/B]

[LIST=1]
[*][B]adopcja ze schroniska[/B] ma dość prostą procedurę .. nowy opiekun podpisuje dokument adopcyjny, uiszcza opłatę (kwota zależy od psiaka i wykonanych zabiegów 40-70pln), otrzymuje zaświadczenie ze schroniska o adopcji i szczepieniach psiaka ..
[*][B]adopcja z DT[/B] - nieco bardziej złożoną (ale zasadniczo wskazaną też w powyższym przypadku) - odbywa się wizyta przedadopcyjna w domu docelowym psiaka osoby zorientowanej w temacie .. po zapoznaniu sie z wrażeniami i opinią tej osoby podejmuje się decyzję o wyadoptowaniu psa bądź nie .. i jeśli tak, podpisuje sie umowę adopcyjną o konkretnej treści .. a po jakims czasie realizuje się kontrolną wizytę poadopcyjną. Mogą tu dojść pewne opłaty związane z samą adopcją, szczepieniami czy zabiegiem, ale to już są bardzo indywidualne ustalenia.
[/LIST]
[B]Magdalena[/B], jak długo Szorstek mógłby pozostać u Ciebie na DT???
Ja mogę podac swój kontakt w ogłoszeniach, bo obserwowałam Szorstka od pewnego czasu, ale sadzę, że ostatnio to Ty możesz dysponować dokładniejszym opisem Jego charakteru z racji, że jest u Ciebie i masz Go na codzien w warunkach domowych a nie schroniskowych .. więc podeslij mi na PW swoje obserwacje na temat Jego zachowań jesli nie zdecydujesz się podac kontaktu do siebie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n'][B]Magdalena[/B], jak długo Szorstek mógłby pozostać u Ciebie na DT???
Ja mogę podac swój kontakt w ogłoszeniach, bo obserwowałam Szorstka od pewnego czasu, ale sadzę, że ostatnio to Ty możesz dysponować dokładniejszym opisem Jego charakteru z racji, że jest u Ciebie i masz Go na codzien w warunkach domowych a nie schroniskowych .. więc podeslij mi na PW swoje obserwacje na temat Jego zachowań jesli nie zdecydujesz się podac kontaktu do siebie :)[/QUOTE]

nie ma problemu, namiary mogą być na mnie. Tylko wtedy proszę chociażby o takie informacje jak czy jest szczepiony/odrobaczony, jak długo przebywał w schronisku, skąd się wziął, takie ogólne, którymi dysponujesz. Z tym, że psina miała być u nas na bardzo, bardzo awaryjnym DT, na czas samej powodzi. Mamy bardzo ciasno, ale zapytam dzisiaj TZta jak długo mógłby u nas zostać. Bo gdyby miał wrócić do schroniska, albo jakby udało się znaleźć inne DT, to będzie trzeba potem zmieniać namiary.

Ah... a pan Szorstek słabo reaguje na imię Szorstek... treaguje na... Kojak :evil_lol: jak Boga kocham, próbowaliśmy wielu imion ale to mu się chyba najbardziej podoba :evil_lol:
dzisiaj była druga kąpiel, pozbywamy się smrodku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']tragedia z takim przymusowym abstynentem!!
na deserkach się kończy bez względu na okazję :placz:
czekam aż mi córa podrośnie, żeby wyjść z nią na piwo!!!!!!!

chyba, że wcześniej z Polubkiem się uda .. :razz:[/QUOTE]

Ja też abstynent, nie narzekać!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Adopcja tego psiaka by kosztowała 60zł - tye zawsze jest za psa dorosłego. Sadze ze treść ogłoszenia powinienieś sam napisać ponieważ masz możliwość obserwowania psiaka w warunkach domowych.( służe oczywiście pomocą) W ogłoszeniu podaj namiary na siebie, jak ktoś się zgłosi daj nam znać pomożemy w wizycie przedadopcynej. Najlepiej wpadniej do schronu to ogadamy i wsio wyjaśnie.

Link to comment
Share on other sites

w ogłoszeniach niech będą wtedy namiary na mnie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], 694 342 759. U nas może pobyć jeszcze kilka dni. Żeby szybko znalazł domek, aby nie musiał wracać do schronu. Coraz ładniej chodzi na smyczy, ślicznie bawi się zabawkami, przynosi i prosi, żeby mu rzucać. Jeszcze kilka zdjęć psiaka:
[IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/2-2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/1-2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/3-3.jpg[/IMG]

dodałam go na jamniczy wątek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...