Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe']ja wczoraj stracilam sluch w jednym z mych uszu po wykonaniu oo przez baltowskiego.na poscig juz lazlam polglucha:cool3::evil_lol:[/quote]

O! Taki tobym mojemu TZ do komórki wstawiła, coby go informował, że do niego dzwonię:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mój tz mi wstawił miaułczenie kota...:cool1:

stwierdził że to jest jedyna rzecz jako zmusi mnie do wywrócenia torebki do góry dnem aby odebrać telefon.

tylko ludzie na mnie trochę dziwnie patrzą... bo ja torbę mam ogromną i kot w niej by się zmieścił :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']co oznaczają literki (VA2 ([COLOR=red]CHN??[/COLOR]) [B]Sony von der Neudenauer Holzsteige[/B] ) przy jego nazwie ?[/quote]
Ja bym stawiała, że to skrót od China - Chiny...

-----
Edit.
I chyba dobrze postawiłam, w komentarzach na temat tego psa stoi jak byk, że znajduje sie on w tym kennelu
[URL]http://www.csvclub.org/quanshe/youyou/index.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']łłłłłłłłłłłłłłłłłłeeeeeeeeeeeeeee:placz::placz::placz:
potem przyjda sniegi (czarnowidzctwo)i :shake: bedzie mozna sie spotkac ,dopiero na wiosne ![/quote]
Dorplant :crazyeye: A co śnieg ma do tego :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Ayshe - mam pytanko :cool3:
Co sądzisz o tym psiaku ?
[URL]http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/441869.html[/URL]

co oznaczają literki (VA2 ([COLOR=red]CHN??[/COLOR]) [B]Sony von der Neudenauer Holzsteige[/B] ) przy jego nazwie ?[/quote]drugi va naklubowej tego kraju czyli w chinach bo na chile ot nie wyglada:cool1:.
pieekny jak to syn ando ale ja bym podchodizla do tego ostroznie -problematyczna twardosc w papierach;).z jego pochodzenia to tylko karly noriswand byl psem o twardosci na poziomie odpowiadajacemu wyszkoleniu.wolalabym zobaczyc tego psa w rzecyzwistej pracy na pozorancie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']łłłłłłłłłłłłłłłłłłeeeeeeeeeeeeeee:placz::placz::placz:
potem przyjda sniegi (czarnowidzctwo)i :shake: bedzie mozna sie spotkac ,dopiero na wiosne ![/quote]
ty wez wypluj te sniegi:mad::razz:.....
co do terminu po za tym polowa "moich"wyjezdza.nie bedzie chilli ani balto np. :cool3::evil_lol:...
nie martw sie dorplant-cos sie wymysli z terminem.nie ma bata-zrobimy se trening zeby nei wiem co.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Hmm, jesli pies jest tak daleko to jak załatwia sie krycia ? Trzeba jechac az tam ?:roll:
Wiele psów fajnych własnie mieszka daleko, szkoda :icon_roc:[/quote]
Niekoniecznie trzeba jechac aż tam ;) Czasem własciciel reproduktora zgadza się go na jakiś czas wypożyczyć i wtedy pies czasowo mieszka w innej hodowli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ty wez wypluj te sniegi:mad::razz:.....
co do terminu po za tym polowa "moich"wyjezdza.nie bedzie chilli ani balto np. :cool3::evil_lol:...
nie martw sie dorplant-cos sie wymysli z terminem.nie ma bata-zrobimy se trening zeby nei wiem co.:multi:[/quote]
tfu tfu sniegi wypluwam :)
no dobra to myslcie, intensywnie myslcie .

Link to comment
Share on other sites

dorplant-jak wygladaja wasze plany na poczatek przyszlego roku tak do marca?moze byc na pw:razz:.ja mam tylko egzamin schh2 z chita ale to placowy :roll:.i zaraz robie trojke na zawodach bo juz w sumie konczymy powoli a to co wyjdzie to i tak w "praniu"wyjdzie:cool1:.znaczy sie na plycie:roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']dorplant-jak wygladaja wasze plany na poczatek przyszlego roku tak do marca?moze byc na pw:razz:.ja mam tylko egzamin schh2 z chita ale to placowy :roll:.i zaraz robie trojke na zawodach bo juz w sumie konczymy powoli a to co wyjdzie to i tak w "praniu"wyjdzie:cool1:.znaczy sie na plycie:roll:.[/quote]
kurcze nawet nie mam czasu sie zastanowic .
odpowiem wieczorkiem ,bo wiesz szczylusie ON-ki ,szczylusie yorki (bombowe sa te male terierki:loveu:),mlodziez ON-kowa ,Arsa (moj deserek:loveu:),no i Majeczka ,jest co robic :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

chce ktoś kołdrę z puchu Donka? mój głupek stwierdził że trzeba zmienić futro. dziś wyczesałam z niego siatkę kudłów i to jeszcze nie koniec....

a wygląda znacznie chudziej.

i nawiasem, zważyłam go- waży 39 kg. czyli mniej niż ostatnio i znacznie mniej niż myślałam. bardzo się cieszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muminka']chce ktoś kołdrę z puchu Donka? mój głupek stwierdził że trzeba zmienić futro. dziś wyczesałam z niego siatkę kudłów i to jeszcze nie koniec....

a wygląda znacznie chudziej.

i nawiasem, zważyłam go- waży 39 kg. czyli mniej niż ostatnio i znacznie mniej niż myślałam. bardzo się cieszę.[/quote]


dorzuce worek borderowej :eviltong: moja wlasnie prawie zakonczyla liniec... jest 1/3 psa:angryy:... a klakow ma znikome ilosci na sobie... wlasnie sie zaczynam zastanawiac czy nie przeziebi sie przez to ale... no co ja poradze na psia glupote:roll::mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...