Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

boszsz ...no nie wiem za bardzo o co chodzi ale tak mnie palnelo w ma brzydka gebe uczucie ze ja to sie dopieor lansuje na speca:razz::evil_lol::evil_lol: a potem jojcze zem biedna:evil_lol:.
wyyybaaaczcie mnie gooopiej:evil_lol:
marnoscia jestem a w przyszlym wcieleniu bendem owwsikiem:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']boszsz ...no nie wiem za bardzo o co chodzi ale tak mnie palnelo w ma brzydka gebe uczucie ze ja to sie dopieor lansuje na speca:razz::evil_lol::evil_lol: a potem jojcze zem biedna:evil_lol:.
wyyybaaaczcie mnie gooopiej:evil_lol:
marnoscia jestem a w przyszlym wcieleniu bendem owwsikiem:razz:[/quote]
O rzesz Ty robaczku:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma tak dobrze, bedziesz musiała przez cały układ pokarmowy w kółko latać :cool3:

Też Dorotko miałam taki okres w zyciu, ze myslałam ze w kazdym związku różowo, ze hodowcy których znam są idealni, byłam gotowa bić sie o ich dobre imie do ostatniego słowa :krolik: Starałam sie byc wspaniałomyslna i w ramach mojej wąskiej wiedzy pomagac komu sie dało na forum. Przeszło mi szybko :diabloti: Teraz przeszłam w mysl zasady unikać bezposredniego szerzenia ideałów, niech kazdy sobie sam do nich dojrzeje, same suche konkrety na ciekawe wg mnie tematy z zaznaczeniem wszelkich warunków. Forumowicze porównuja mnie do Zofii czy Pauliny, a ja osobiscie nie poczuwam sie do ich stanu wiedzy, bo to by była ujma dla nich ;) Z twoim stanem wiedzy również mogłabyś zyskac taki szacunek na forum, ale twoje formułowanie wypowiedzi neguje to.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]P.s.Nuka to ta z IPO3?[/QUOTE]
Tak

[QUOTE]Laluna-dla ciebie ony sa chora rasa a dla mnie kilka innych ras jest takich ze w zyciu bym nie kupila psa tkaiej rasy,jednego nawet masz:evil_lol:.[/QUOTE]

Etam, ja nie mówie o psychice, ale o zdrowiu stawy, dysplazja kregosłup i inne takie. :eviltong:

[QUOTE]łeeeeeeeeee:shake::shake:
ale rozczarowanie ,malina ?:crazyeye::crazyeye:[/QUOTE]

Jedyne co mnie powstrzymuje, to to ze krótkowłosa. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']Nie ma tak dobrze, bedziesz musiała przez cały układ pokarmowy w kółko latać :cool3:

Też Dorotko miałam taki okres w zyciu, ze myslałam ze w kazdym związku różowo, ze hodowcy których znam są idealni, byłam gotowa bić sie o ich dobre imie do ostatniego słowa :krolik: Starałam sie byc wspaniałomyslna i w ramach mojej wąskiej wiedzy pomagac komu sie dało na forum. Przeszło mi szybko :diabloti: Teraz przeszłam w mysl zasady unikać bezposredniego szerzenia ideałów, niech kazdy sobie sam do nich dojrzeje, same suche konkrety na ciekawe wg mnie tematy z zaznaczeniem wszelkich warunków. Forumowicze porównuja mnie do Zofii czy Pauliny, a ja osobiscie nie poczuwam sie do ich stanu wiedzy, bo to by była ujma dla nich ;) Z twoim stanem wiedzy również mogłabyś zyskac taki szacunek na forum, ale twoje formułowanie wypowiedzi neguje to.[/quote]

Wiesz ja nie myśle, ze jest rozowo. Widze jak jest i tak naprawde to mnie przeraża. Im dłuzej sie tym zajmuje tym wiecej takich roznych "wybryków" widze.
Niestety ja nie umiem sie powstrzymac przed napisaniem czegoś ( dla mnie oczywistego) związanego z np wzorcem. Nie umiem, no. Musze przez to cierpieć. Taka ma wada:oops:
Moja wiedza jest jeszcze malutka, ciągle się ucze czegoś nowego, z dnia na dzien. Chciałabym przekazywać tą wiedze ale widać, ze nie powinnam :-( :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mój psowy się odblokował na koziołka,jakieś 6 mieś trwało.Wracam z dializy(bo mi nery siadły),a Młotkowski wita mnie w drzwiach z kozłem w pysku,łazi i pokazuje że ma i dzielnie go dzierży :cool3:,zachwycony,bo pańcia miskę cieszy.
Walnął tym przed kotem,znaczy otworzył ryja i mu wypadło,mam niejakie podejrzenie że,sprawiło mu to radochę:evil_lol:.Gapi się na mnie i na smycz usilnie pokazując iż czas na wypad szkoleniowy nad oderkę.Ja do niego że pańcia ma zakaz moczenia nóg, w szczególności,czyli generalnie brak zajęć w terenie, a on za koty się zabrał,nauczył się je za ogony łapać i podszczypywać,chyba odreagowywał stres związany z, brakiem szkolenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']...na cwiczaku:evil_lol: dorplant.:cool3:
amakor-a o cyzm pragniesz pogadac?:razz:.
dorplant a co sadzisz o naszym najezdzie na konin?wspolny trening?:razz::diabloti:moze by powstala jakas "nowa,swiecka tradycja"?:razz::evil_lol:[/quote]

Ayshe - w tym problem, że o niczym ważnym, tak bym sobie po prostu pogadała:oops: Nie bedę ukrywać, że ten wątek, w czasach swej świetności wpływał na mnie bardzo motywująco do ćwiczenia z moimi psiurami. Do tego stopnia, ze zaczynałam przemyśliwać o starcie w zawodach :cool3:
Ale nagle wszyscy zamilkli a gdzie indziej tak do pracy nie motywują :shake:

PS od pewnego czasu staram się uzyskać rodowód Kusego Mam już podejrzenia, graniczące z pewnością, kim są jego rodzice :lol:

Link to comment
Share on other sites

grupa gsd czyli grupa szurnietych desperatow :razz::diabloti:papla gdzie indziej gdzie mamy spokoj do owego paplania i nie musimy sie stresowac ze ktos nas posadzi o przygotowania do ms:cool3::evil_lol:.
arrakis-przezywamy jakos te slady bez strat osobowych:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']a dzwieki wydawane przez balto na rekawie powinny byc rozpowszechniane jako dzwonek do komorki siejac postrach i utrate sluchu:evil_lol:[/quote]

To ja poproszem :razz:
Mogem siem wymienić na [B]Wycie Wilka[/B] (czyli miłosne trele Kusego do Arminy w cieczce :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']...na cwiczaku:evil_lol: dorplant.:cool3:
amakor-a o cyzm pragniesz pogadac?:razz:.
dorplant a co sadzisz o naszym najezdzie na konin?wspolny trening?:razz::diabloti:moze by powstala jakas "nowa,swiecka tradycja"?:razz::evil_lol:[/quote]
a moze na Łódź ??nie na Konin?
konin do nas dolaczy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amakor']To ja poproszem :razz:
Mogem siem wymienić na [B]Wycie Wilka[/B] (czyli miłosne trele Kusego do Arminy w cieczce :evil_lol: )[/quote]ja wczoraj stracilam sluch w jednym z mych uszu po wykonaniu oo przez baltowskiego.na poscig juz lazlam polglucha:cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...