Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

Tiaa, ten malutki morderca już wyrósł, ale jakis skopany, morderczych zamiarów w nim brak zupełnie. No, oprócz zabijania ludzi z wielkiej radości i mnie koziołkiem( suka nie może czasem wyhamować wracając galopem z koziołkiem i wali mnie nim w kolana siadając):lol: Sama zobaczysz za czas jakiś.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć Magda! :multi:
Miło było Cię poznać, a sunia rzeczywiście pozbawiona agresji :lol:
Edox rzeczywiście socjalizował się rozdawaniem buziaków na prawo i lewo. A że chłopak coraz większy jest, to przyjemność otrzymywania tych buziaków jest odwrotnie proporcjonalna do wielkości psa. To znaczy przyjemność jest, ale trzeba się pilnować, bo dziury w twarzy mogą zostać. Ja Edoxa uwielbiam, jest super słodki i też nieobronny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja tak gadałam z Tobą o holendrach, ale od Balto oczu nie mogłam oderwać. I tak dalej mi ten Twój Balto mi po głowie się tłucze. Mialam sensualną przyjemność z patrzenia na niego. I teraz szala w moje głowie znów się w kierunku On-ka przechyliła. Marzę o oszołomie, chamie, brutalu, zołzowatym, wrednym, wkręconym- po prostu o On-ku. Oj Boże, już sie z tej Warszawy wynieść i szukać jakiegoś drugiego futra do pracy (bo moja suka niedługo tej mojej intensywności nie zniesie)

Link to comment
Share on other sites

Gaguś, No przecież bulek będzie zawsze:loveu: mumin byc musi, ale ma ograniczenia fizyczne i umysłowe:diabloti:, a jak wiesz ja stażuję. W obronę to się mogę z nią bawić, ale tylko bawić, nie będę robić nic kosztem psa. IPO uwielbiam i nie dość, że uwielbiam, że będę chciała startować w zawodach, to aby mieć uprawnienia instruktorskie, potrzebuję z czymś zrobić IPO 3, a uwielbiam pracować z psem, ktory jest mój, z którym mieszkam, żyję, tulę się na kanapie. Więc potrzebuję coś nieco bardziej predysponowanego do sportu od bulka. A bulek swoje zajęcia ma i nie zamierzam jej odstawiać, tym bardziej, że coraz bardziej się z tym sukiem docieram, dogaduję,rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żmija']w kierunku On-ka przechyliła. Marzę o oszołomie, chamie, brutalu, zołzowatym, wrednym, wkręconym- po prostu o On-ku. Oj Boże, już sie z tej Warszawy wynieść i szukać jakiegoś drugiego futra do pracy (bo moja suka niedługo tej mojej intensywności nie zniesie)[/quote]
dobrze kombinujesz :multi::multi:
Mimoza laz ile mozesz i "podszczuwaj "Baltowskim :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żmija']Wpadłam na chwilę. :lol:Pozdrowienia dla ayshe :loveu:i calej szkoleniowej gromadki. Bardzo miło było mi poznać w niedzielę Balto i Edoxa. Ale fajowe oszołomy, popierdzieleńce i wszystko dobre, co o On-kach można powiedzieć.:evil_lol:[/quote]
Hejka. :multi: Julasza nam lepiej przyslij, miala tropic czy cus... :razz::razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

dorplant, Wy mnie nie szczujcie, wlazlam na dogomanie i wymiękam znów. :lol: Jeszcze troche musze na swoje nowe futro poczekać, a że mam strasznego kopa do roboty to bulterier przynajmniej skorzysta.:lol:
jfn- Ola se szczęke chirurgicznie poprawiała i mnie też zaniedbywała, ale jest szansa, że juz wraca do zycia, bo wczoraj sobie trening malusi zrobiłyśmy razem. Ale kopne ja w tyłek to na tropienie trafi lobem.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żmija']jfn- Ola se szczęke chirurgicznie poprawiała i mnie też zaniedbywała, ale jest szansa, że juz wraca do zycia, bo wczoraj sobie trening malusi zrobiłyśmy razem. Ale kopne ja w tyłek to na tropienie trafi lobem.:mad:[/quote]
Wiem wiem, poprawiałyśmy sobie urodę razem... :lol::lol::lol:
Trzymam za słowo. :diabloti::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']a kolo bulka hasac bedzie oonek:razz::razz::razz:[/quote]
Aco, kiepska mieszanka???:lol:
No i fakt, Gaga ma rację- ciężko robić kółka wokół czegoś białego, co samo robi kółka i skacze na głowę innym psom i w ogóle ma silne tendencje samobójcze:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli weźmiesz onka w typie baltowskiego, to on nie będzie skakał wokół bulka. On będzie skakał PO bulku, będzie się na nim kładł, siadał jajkami na ryju leżącego pod sobą psa, będzie ciągnął kilka metrów po ziemi za szyję bądź uszy i, słysząc skowyt, nie uwierzy, że sprawia ból. Mając psa takiego jak Balto trzeba mieć żelazne nerwy, bo jak gnojek cos zbroi i człowiek ma ochotę zalać się łzami a potem spuścić wp...dol szczylowi, to szczyl robi wielkie błyszczące oczęta i człowiek niewychowawczo zaczyna sie śmiać. A wtedy czujący się bezkarnie oneczek ląduje człowiekowi na twarzy. Czasem też jajkami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No to będe miała w domu sajgon z debilami. Pirat postanowi się wyprowadzić . On zawsze tak reaguje, jak w domu cuda sie wyczyniają . Jak miałam ostatnio szczeniaka na DT, dziewczyny zaczynały sie bawić, a pies stawal pod drzwiami wyjściowymi z mina " ja potrzebuję ciszy i spokoju".:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dorplant, miło było Cię poznać. I Twoją uroczą sunię :loveu:

Ayshe, niektóre jednostki wyłamały się i wcale nie wyglądaliśmy jak z bundeswehry, tylko jakby mimozę i shidę powaliło i postanowiły pobawić się w wojsko. Reszta ubrana była jak boog przykazał. :p

Link to comment
Share on other sites

mi tez bylo milo Was poznac !
prawde powiedziawszy poznlam was po psach :pnie po ciuchach :oops:,
dopiero jak zlokalizowalam psy zwrocilam uwage na bundes-ubranka :lol:
a co mi sie rzucilo w oczy to gigant-stresior ,mimoza jakby troche mniej od reszty sie stresowala (mimo nicku:evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

dlatego startuja:evil_lol:.
bo stres ich zjada zywcem:razz::diabloti:
nooo mimoza to luzak jest.podobnie jak kryminalista baltowski:diabloti:
slowa dorplant sa potwierdzeniem mego wrazenia ze wygladamy NORMALNIE.:).wiec nie jojczyc wiecej ze nas zamknom do czubkow i takie tam i ze jestesmy desant:D.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...