Jump to content
Dogomania

Rastafara = Królik + ON


Onomato-Peja

Recommended Posts

Hahahaha no to teraz hit... Przeczytałam pod fotą "jedno ze zdjęć nowego cuda Onomato" i byłam pewna, że nowe cudo to bullka :D

Dobra, już wiem że chodziło aparat :P Co za sprzęcik? Chwal się bo na kom nie mogę exifa podpatrzeć.

A bullkę i tak bym komplementowała bo jest w moim top5. No ale nie pytałabym o obrożę ;)

Haha, a najlepsze jest to, że u białej tych wystających żeber szukałam :P

Link to comment
Share on other sites

Onomato... to tak zawsze jest ze wstawisz cudzego psa i same ochy i achy :p a twój własny gdzies w kącie =D 

Druga wazna sprawa... stwierdzam ze biały pies to najgorszy syf do fotografowania :p Rasta pięknie się prezentuje to małe śmierdzące to najlepiej w jednej plamistej formie =D 

Chesti- zapraszam do mojego tematu co by nie wkurzać Onomato :p choć robi piękne foty niech się nie dziwi potem =D 

Obroża horizon for dogs, dziewczyna ma stronkę na fb, robi na indywidualne zamówienia , ja polecam jest miękka ,wygodna... po prostu super ;) teraz zamawiam dla drugiej glizdy w innych kolorach.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, agutka napisał:

Onomato... to tak zawsze jest ze wstawisz cudzego psa i same ochy i achy :p a twój własny gdzies w kącie =D 

Ja się Rastą zawsze zachwycam, nawet jeśli tego nie piszę, bo jest ONkiem, a co za tym idzie, to najpiękniejszą rasą na ziemi serduszka.gif

Link to comment
Share on other sites

No z mordy to ładna, muszę przyznać, ale ostatnio charakterna... Tak jak nigdy nie atakowała na poważnie, tylko najwyżej straszyła tak na ostatnim spacerze pogryzła Norze ucho o durny patyk. Nie wiem czemu i nie wiem co z tym zrobić, ale dostała takie kuksańce, że byłaby głupia, gdyby chciała to powtórzyć.

Ja drażliwa? Ja jestem drażliwa tylko gdy nie mam czekolady pod ręką i gdy do psa muszę mówić 3 razy. :D

A dzisiaj spontanicznie pojechaliśmy z Raszplą nad jezioro, babcia się wyszalała. Dzień pełen wrażeń, bo w domu wylądował u nas kot znajomych, na przechowanie do wtorku, Raszpla dostaje ślinotoku, bo siedzi ze mną w pokoju a za drzwiami grasuje czarnuch, zanim go zaatakuje chcę dać mu chwilę, żeby się zaaklimatyzował.

 

_MG_2678b.jpg

_MG_2689b.jpg

_MG_2712b.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...