Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234210-Staruszek-ON-CEZAR-juz-w-hoteliku-zbieramy-na-nowe-zycie[/URL] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2576/cezar1y.jpg[/IMG] Dzien dobry Wszystkim na watku, chciałam się zwrócić do Was o pomoc dla naszego staruszka przebywającego na ostatnie lata swojego zycia u Kasi77, jeśli uznacie, ze możecie nam udzielić pomocy finansowej bylybysmy bardzo wdzięczne. Cezar po zabraniu go ze schroniska gdzie przebywal kilka lat, musial przejść konieczne badania i dostać niezbędne leki, co na początek jego pobytu skumulowalo duza kwote wydatku.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Przesłałam na konto Skarpety im.Talcott kwotę [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]330 zł.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms]
Ten wspaniały, oryginalny obraz olejny "Wenecja", podarowany przez artystkę,
został sprzedany na moim BAZARKU "OCZKO" za kwotę 330 zł.
[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms][COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Zakupiła go osoba związana ze Skarpetą im.Talcott.
[/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][FONT=comic sans ms][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Dziękujemy szlachetnej ofiarodawczyni dzieła i kupującej na szlachetny cel.[/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms]

Cały dochód ze sprzedaży obrazu "Wenecja" zasili konto Skarpety.
Proszę o potwierdzenie wpływu kwoty 330 zł na wątku mojego bazarku:[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245731-OCZKO-DODATKOWE-KSIĄŻKI-dla-Chojraka-Chłopaków-Skarpety-do-12-08"][COLOR=#ff3366]"OCZKO" - DODATKOWE KSIĄŻKI dla Chojraka-Chłopaków-Skarpety do12.08.[/COLOR][/URL]
[/FONT][/SIZE][/COLOR]


[IMG]http://img10.glitery.pl/dev10/0/117/677/0117677452.jpg[/IMG]

Edited by Monika z Katowic
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Proszę o informacje ile Cezar ma lat i o jaką kwotę wnioskujecie (zgodnie z regulaminem) i na co. Na wątku pisze, że pięć lat przebywał w schronie, ale wiek psa?[/QUOTE]
Wiek Cezara został oceniony na 12 lat, prosiłabym o możliwa maksymalna kwote tj. 120 zl , na lek na stawy, jaki został zakupiony dla Cezara. Kwota 120 zl pokrylaby częściowo koszt trocoxilu (całkowity koszt tego leku to 234 zl)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic'][COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Przesłałam na konto Skarpety im.Talcott kwotę [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]330 zł.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms]
Ten wspaniały, oryginalny obraz olejny "Wenecja", podarowany przez artystkę,
został sprzedany na moim BAZARKU "OCZKO" za kwotę 330 zł.
[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms][COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Zakupiła go osoba związana ze Skarpetą im.Talcott.
[/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][FONT=comic sans ms][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Dziękujemy szlachetnej ofiarodawczyni dzieła i kupującej na szlachetny cel.[/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms]

Cały dochód ze sprzedaży obrazu "Wenecja" zasili konto Skarpety.
Proszę o potwierdzenie wpływu kwoty 330 zł na wątku mojego bazarku:[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245731-OCZKO-DODATKOWE-KSIĄŻKI-dla-Chojraka-Chłopaków-Skarpety-do-12-08"][COLOR=#ff3366]"OCZKO" - DODATKOWE KSIĄŻKI dla Chojraka-Chłopaków-Skarpety do12.08.[/COLOR][/URL]
[/FONT][/SIZE][/COLOR]


[IMG]http://img10.glitery.pl/dev10/0/117/677/0117677452.jpg[/IMG][/QUOTE]

Wow,wspaniale:multi:
Pieknie dziekujemy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Wysłałam [B]80zł - V-VIII[/B]. Przepraszam za zwłokę.[/QUOTE]

[quote name='agusiazet']Otrzymałam wpłatę od agaty51 w wysokości 80 zł (deklaracje [B]do września[/B] br.), dziękuję:) Stan konta wynosi 599 zł 96 gr.[/QUOTE]

Jednak do sierpnia, agusiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwna5702']Wiek Cezara został oceniony na 12 lat, prosiłabym o możliwa maksymalna kwote tj. 120 zl , na lek na stawy, jaki został zakupiony dla Cezara. Kwota 120 zl pokrylaby częściowo koszt trocoxilu (całkowity koszt tego leku to 234 zl)[/QUOTE]


Zatem Cezarkowi jak najbardziej należy się pomoc od Skarpety, kto jeszcze jest za?

Tylko Iwano5702 jako nie członek Skarpety zobowiązana jesteś w określonym terminie zwrócić określoną sumę! Pasuje Ci to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic'][COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Przesłałam na konto Skarpety im.Talcott kwotę [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]330 zł.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms]
Ten wspaniały, oryginalny obraz olejny "Wenecja", podarowany przez artystkę,
został sprzedany na moim BAZARKU "OCZKO" za kwotę 330 zł.
[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms][COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Zakupiła go osoba związana ze Skarpetą im.Talcott.
[/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][FONT=comic sans ms][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Dziękujemy szlachetnej ofiarodawczyni dzieła i kupującej na szlachetny cel.[/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms]

Cały dochód ze sprzedaży obrazu "Wenecja" zasili konto Skarpety.
Proszę o potwierdzenie wpływu kwoty 330 zł na wątku mojego bazarku:[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#800000][SIZE=3][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245731-OCZKO-DODATKOWE-KSIĄŻKI-dla-Chojraka-Chłopaków-Skarpety-do-12-08"][COLOR=#ff3366]"OCZKO" - DODATKOWE KSIĄŻKI dla Chojraka-Chłopaków-Skarpety do12.08.[/COLOR][/URL]
[/FONT][/SIZE][/COLOR]


[IMG]http://img10.glitery.pl/dev10/0/117/677/0117677452.jpg[/IMG][/QUOTE]

Rewelacja, oczywiście dam znać jak pieniążki wpłyną:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Potwierdzam wpłynięcie kwoty 330 zł na konto Skarpety z bazarku z obrazem Moniki z Katowic, dziękuję:)[/QUOTE]

[SIZE=4][FONT=comic sans ms]Super! Super! Proszę serdecznie o zapisane wpływu tak: [B]
[COLOR=#0000cd]330 zł - Monika z Katowic dochód ze sprzedaży obrazu Wenecja na[/COLOR][/B][COLOR=#0000cd][B] BAZARKU "OCZKO" [/B] [/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Zatem Cezarkowi jak najbardziej należy się pomoc od Skarpety, kto jeszcze jest za?

Tylko Iwano5702 jako nie członek Skarpety zobowiązana jesteś w określonym terminie zwrócić określoną sumę! Pasuje Ci to?[/QUOTE]

Tak potwierdzam, ze pozyczona Skarpetowa kasa zostanie terminwo zwrócona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwna5702']Dziękuję bardzo już lecę pisać pw:)[/QUOTE]

Pieniążki dla Cezara w wysokości 120 zł zostały przelane na podane konto. Zwrot 30 zł powinien nastąpić w terminie do 16 września br. Stan konta Skarpety wynosi 824 zł 96 gr.

Lika1771 nadal nie zwróciła pieniędzy za suczkę Martę, co mam z tym fantem robić. Na wiadomości nie reaguje! Chyba trzeba dodać w regulaminie Skarpety coś na temat tych , którzy nie zwracaja na czas lub w ogole. Ktoś ma pomysł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Pieniążki dla Cezara w wysokości 120 zł zostały przelane na podane konto. Zwrot 30 zł powinien nastąpić w terminie do 16 września br. Stan konta Skarpety wynosi 824 zł 96 gr.

Lika1771 nadal nie zwróciła pieniędzy za suczkę Martę, co mam z tym fantem robić. Na wiadomości nie reaguje! Chyba trzeba dodać w regulaminie Skarpety coś na temat tych , którzy nie zwracaja na czas lub w ogole. Ktoś ma pomysł?[/QUOTE]

Poczekajmy jeszcze tydzień...
Tak - trzeba zrobić jakiś dodatkowy punkt w regulaminie, bo nie wystarczy, że opieramy się tutaj na [B]honorowym zwrocie części pomocy.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Pieniążki dla Cezara w wysokości 120 zł zostały przelane na podane konto. Zwrot 30 zł powinien nastąpić w terminie do 16 września br. Stan konta Skarpety wynosi 824 zł 96 gr.

Lika1771 nadal nie zwróciła pieniędzy za suczkę Martę, co mam z tym fantem robić. Na wiadomości nie reaguje! Chyba trzeba dodać w regulaminie Skarpety coś na temat tych , którzy nie zwracaja na czas lub w ogole. Ktoś ma pomysł?[/QUOTE]

może napisać na wątku Marty z przypomnieniem i zawstydzić ją tym samym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']może napisać na wątku Marty z przypomnieniem i zawstydzić ją tym samym?[/QUOTE]

Zrobiłam taki wpis w Jej profilu:
"Przychodzę ze Skarpety im.Talcott, by przypomnieć o [COLOR=#ff0000][B]honorowym zwrocie części kwoty pomocy za suczkę Martę (30 zł).[/B][/COLOR]
W razie baraku funduszy własnych proszę zorganizować jakiś malutki bazarek cegiełkowy lub rzeczowy.
Monika z Katowic,
członek Komisji Skarpety im.Talcott"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Zrobiłam taki wpis w Jej profilu:
"Przychodzę ze Skarpety im.Talcott, by przypomnieć o [COLOR=#ff0000][B]honorowym zwrocie części kwoty pomocy za suczkę Martę (30 zł).[/B][/COLOR]
W razie baraku funduszy własnych proszę zorganizować jakiś malutki bazarek cegiełkowy lub rzeczowy.
Monika z Katowic,
członek Komisji Skarpety im.Talcott"[/QUOTE]

Bardzo dobry pomysł, dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']To czekamy na konkrety:)[/QUOTE]

Taka odpowiedz otrzymalam.

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]pikola[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21150089#post21150089"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Asiuniab a ile Yoda ma lat?

Prosilam o wsparcie Skarpete im.Talcott dla Staruszkow,i takie pytanie dostalam.
Oraz na co pieniazki potrzebne.
Kochana pikola, jak ja mam Ci dziękować; udało mi się napisać z pracy (o dziwo) na wątku kozienieckim z tym pytaniem, i Marysia O. napisała, że na str. lecznicy, gdzie był Yoda ogłaszany napisano, że ma ok. 10 lat;
ja mam wrażenie, że gdzieś kiedyś czytałam, że skarpeta staruszkowa pomaga psiakom powyżej 8 lat??? Jeśli skarpeta zechciałaby wspomóc Yodę, będziemy bardzo wdzięczni. Murka napisała, że za ok. 2 tyg. będzie u Niej wet, więc można Jego poprosić o pogląd na wiek Yody i gdyby się okazało, że Yoda jest młodszy, oczywiście zwrócimy wparcie, lub jeśli można to poczekamy na tę wypowiedź??

Ja ze swojej strony mysle,aby zaczekac na wypowiedz weta co do wieku Yody.Co myslicie?

Link to comment
Share on other sites

Yoda potrzebuje pieniazki na leczenie i na hotelik bo deklaracji malo.
W najblizszym czasie przewidziana wizyta u weta w celu podreperowania zdrowia,oraz w celu szczepien.Okazalo sie rowniez po wczorajszej wizycie ze Yoda ma w sobie srut.
Jesli mozna to prosze o 120zl.

Aha,wet ocenil Yode na minimum 10lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...